Vilat Gjermane: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 16

VILE ME QIRA PRANE KOMPLEKSIT TE VILAVE AMERIKANE!

Vila ndodhet në një zonë të qetë të qytetit të Tiranës dhe lehtesisht të aksesueshme. Ka një siperfaqe totale prej 306 m² dhe sipërfaqe të brendshme prej 297 m² dhe është e përbërë nga 3 kate. Organizohet si më poshtë: 1 Sallon ndenjeje së bashku me ambientin e ngrënies/gatim 4 Dhoma gjumi 3 Tualete - Oborr - Verandë Vila ka sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem kondicionimi në cdo hapsirë të brendshme të saj. Eshte e pajisur me sistem survejimi kamerash. E përshtatshme për familje ose profesionistë që kërkojnë hapësirë dhe rehati në një zonë të qetë por pranë qendrës së qytetit. Kjo pronë eshte e pajisur me të gjitha pajisjet dhe komoditetet e nevojshme për një jetesë te rehateshme. Për më shumë informacion, ju lutem me kontaktoni!

3,000 € / ne muaj
24/06/2024
  • 306 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Vilat Gjermane » Vilat Gjermane, Tirane

Tek Vilat Gjermane, Jepet me Qira Apartament 1+1+ Post Parkimi

Në një nga zonat më të preferuara për banim në Tirane, ofrojme apartament 1+1+ballkon per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të të një vile, me post parkimi Apartamenti është i organizuar në: -1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen qe kane edhe dalje ne Ballkon; -1 dhomë gjumi dhe -1 tualet Apartamenti ka siperfaqe 54 m² Totalisht i mobiluar dhe i investuar me të gjitha fasilitetet e nevojshme . Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithë ditës. Preferohet të huajt. Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

500 € / ne muaj
29/05/2024
  • 54 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Vilat Gjermane » Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirane

Vile me qera prane Vilave Amerikane

Vila ndodhet prane Vilave Amerikane te rruga "Tre Vëllezërit Kondi". Vila disponon 5 dhoma gjumi, 3 ambjente gatimi dhe 5 tualete. Kati i pare disponon salloni ndenjes, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe oborr. Kati i dyte disponon salloni i ndenjes, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe oborr. Kati i trete disponon 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete Kati i katert disponon salloni i ndenjes, kuzhine, verande dhe nje tualet. Siperfaqja e secilit kat eshte115.5 m2. Vila eshte totalisht e mobiluar, ka shkalle te brendshme dhe te jashtme, kondicionim, 2 parkime te brendshme dhe 2 te jashtme dhe 1350 m2 toke. Per me shume informacion na kontaktoni!

3,000 € / ne muaj
16/04/2024
  • 450 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Vilat Gjermane » Vilat Amerikane, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Vilat Gjermane te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Vilat Gjermane.

office-address