Shtepi dhe apartamente me qira ne Fresku - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 32

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE DHE 2 BALLKONE 450 EURO/MUAJ

Apartament 2+1+2 tualete + 2 Ballkone Me nje cmim 450 euro ne muaj. Apartamenti për qira në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu, ofron një kombinim të përshtatshëm të hapësirës dhe lokacionit të mirë në një nga zonat më të kërkuara të qytetit. Ky apartament përfshin: 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje, 2 tualete, 2 ballkone, të cilat ofrojnë hapësira te bollshme dhe ​të kendshme për të shijuar pamjet dhe ajrin e freskët. Lokacioni në zonën e Freskut është i përshtatshëm për ata që dëshirojnë të jetojnë në një zonë të qetë dhe të sigurtë. Ky apartament ofron një mundësi të mirë për të jetuar komod me akses ne sherbimet e qytetit. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni!

450 € / ne muaj
10/07/2024
  • 105 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Fresku » Rruga Muhamet Deliu, Tirane

QIRA, APARTAMENT MODERN 1+1 me POST PARKIMI‼️

Apartamenti ndodhet në Rrugën Dalip Topi, shumë pranë Restorant Fresku. Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 1 • Sipërfaqe: 63 M2 • Kubaturë e Rregullt • Orientim: Veri-Lindje • Ndriçim Natyral në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënjie • Ambjent Gatimi • Dhomë Gjumi • 1 Tualet Detaje të tjera: • I Sapo Investuar • Plotësisht i Mobiluar • Kuzhinë Inkaso • Tavan i Varur • Ndriçim Led • Smart TV 48” • 2 Kondicioner Inverter • Dritare Dopio Xham • Post Parkimi (i dedikuar) ✅ Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të preferuar e të aksesueshme për Banim, pranë Universiteteve Private. Ideal për Familjar apo Studentë. Per me shume informacion me kontaktoni!

400 € / ne muaj
22/06/2024
  • 63 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Fresku » Rruga Dalip Topi, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Fresku te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Fresku.

office-address