Shtepi me qira ne Yzberisht: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 17

Apartament 3+1+2 për Qera në Yzberisht!

Detajet e Pasurisë: Ky apartament ofron një sipërfaqe totale prej 107 m² dhe ndodhet në katin e 9-të të një pallati te ri për banim. Vendosur me orientim Jug-Lindje, ky ambient ofron një pamje të mrekullueshme dhe një ndriçim natyral të shkëlqyer gjatë gjithë ditës. Hapësirat e brendshme përfshijnë: Një korridor shpërndarës që lidh çdo dhomë, një sallon me oxhak funksional që krijon një ambient të ngrohtë dhe mikpritës, një kuzhinë të pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme, tre dhoma gjumi të rehatshme për të përshtatur nevojat tuaja, 2 tualete dhe një ballkon ku mund të shijoni momente të qetësisë dhe freskisë. Cilësi dhe Përfitime shtesë: Ky apartament ka një certifikatë të pronësisë, duke garantuar qetësinë dhe sigurinë e investimit tuaj. Gjithashtu, ai ndodhet në një pallat të ri dhe të mirëmbajtur me ashensor, duke u bërë qasje më e lehtë dhe më e rehatshme për banorët. Duke u ofruar e mobiluar e bën këtë pronë të gatshme për t'u jetuar menjëherë, duke ofruar një stil jetese të përshtatshëm dhe të këndshëm për ju dhe familjen tuaj. Çmimi dhe Mundësitë: Ky apartament ofrohet për qira në një çmim prej 450€. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të zbuloni më shumë rreth kësaj mundësie të jashtëzakonshme për të krijuar një shtëpi të re dhe të përshtatshme për ju.

450 € / ne muaj
03/05/2024
  • 107 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Yzberisht » Yzberisht, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Yzberisht, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address