Shtepi per shitje ne Kinostudio: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 7

Shitet Vilë 3 Katëshe , Kinostudio , Tiranë

Disponojmë Vilë 3 Katëshe Për Shitje , Kinostudio, Tiranë. Informacione mbi Vilën: • Strukturë 3 Katëshe. • Sipërfaqe totale: 360 m2. • Siperfaqa e Katit Përdhe 141m2. • Sipërfaqja e katit te Pare 175.4m2. • Sipërfaqja e katit te Dytë 175,4 m2 • E mobiluar pjsërisht. • Kati përdhe ndodhet një garazhd i mbyllur që mund të parkohen 2 makina . • Kati i parë është i organizuar në: • Ambient Ndenje. • Ambient Gatimi • 2 Dhomë gjumi. • 1 Korridor. • 1 Tualetë. • Shkallë të brëndshme, •Verandë. •Kati i dytë është i organizuar në : • Ambient Ndenje. • Ambient Gatimi •2 Dhoma gjumi. • 1 Tualet . • 1 Verande. Cilësime të tjera: • Mundesi investimi, toka kerkohet nga kompani per ndertim kompleksi. • Me dokumetacion të rregullt Hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

475,000 €
13/12/2023
  • 350 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kinostudio » Kinostudio, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Kinostudio te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Kinostudio.

office-address