Kerko shtepi me qira ne Shkoze - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 10

JEPET ME QIRA GODINE TREKATESHE BUZE RRUGE NE SHKOZE !

Jepet me qira godine biznesi ne Shkoze ! Organizimi : Kati i pare organizohet ne siperfaqe totale prej 32 m2 dhe ndahet ne nje ambjent pritje dhe recepsion. Kati i dyte organizohet ne siperfaqe totale prej 123,87 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndares ,kater dhoma pune dhe tre tualete. kati i trete organizohet ne siperfaqe totale prej 123,7 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndres ,kater dhoma pune dhe tre tualete . Godina ndodhet buze rruge kryesore me kalueshmeri te larte klientesh ,cka e ben te pershtatshme per klinika, zyra,kopshte ,kurse,estetik,hotel dhe nje sere tipologjish te tjera biznesi. E ndodhur shume prane Unazes se Madhe e ben te lehte aksesin ne te gjithe Tiranen. Cmimi eshte BRUTO ! Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone mos hezozitoni te me kontaktoni!

2,500 € / ne muaj
09/07/2024
  • 300 m2
  • 9 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete

🏡 Shtepi me qera Shkoze » Shkoze, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Shkoze te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Shkoze.

office-address