Shtepi per shitje ne Qendra Tregtare QTU: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 68

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, E GATSHME PER BANIM

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, GODINA E PERFUNDUAR. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe totale: 83.79m2 • Siperfaqe neto: 73.5m2 • Kati 3 Organizimi: • 2 dhoma gjumi • 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen • 1 tualet • 1 ballkon me dy dalje Cilësime të tjera: • Godina e perfunduar • Cilesi e larte ndertimi • Opsion ideal investimi • Izolim termik, akustik Pershkrimi i objektit • Kompleksi Univers City do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

92,000 €
19/07/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Univers City, apartament 1+1 në shitje

Univers City, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65.91 m2 dhe sipërfaqe neto 56 m2 Ndodhet në katin e VI-të banim i objektit në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është në fazë ndërtimi Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim etj. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi Cmimi i shitjes 65000 euro

65,000 €
18/07/2024
 • 65 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Univers City, Tirane

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Univers City

Univers City eshte nje kompleks rezidencial me infrastrukture bashkekohore, nje mundesi per te mos u humbur! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 126,6m2, siperfaqe apartamenti 108,55 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18,05 m2, te nje ndertimi te ri te perfunduar. Apartamenti organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, i dhome gjumi, 1 Tualet, Ballkon Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.

120,270 €
03/07/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Qendra Tregtare QTU, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 UNIVERS CITY,PRANE QENDRES TREGTARE QTU!

Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me Sip.Bruto:67.53 m2 edhe Sip.neto: 56.23 m2. Godina do te perfundoje shtator te 2025, aktualisht faze karabinaje. Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit. Shkollë dhe Kopsht publik brenda kompleksit, me standartet më të larta për komoditetin e fëmijëve tuaj. Qendër shëndetësore brenda kompleksit, në shërbim të banorëve të dedikuar të komiunitetit. Mos e humbisni kete mundesi, si per investim ashtu edhe per banim . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

63,000 €
21/06/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » KOMPLEKSI UNIVERS CITY Tirana, Albania, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Univers City

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104.7 m2, siperfaqe te brendshme 91.5 m2 dhe te perbashket 13.2 m2. Njesia ka dy dhoma fjetjeje. Kompleksi momentalisht ka mbaruar fazen e suvatimit dhe dhe po behet kapota e jashtme. Vendndodhja ku eshte pozicionuar kompleksi eshte nje nder zonat me te preferuara per te banuar dhe investuar duke qene se cmimet jane me ekonomike se kudo tjeter dhe ofrohet brenda objekteve te ndertuara nje mikroklime sherbimesh, duke siguruar keshtu nje ambient mikprites per kedo. Qofshin cifte te reja qe po kerkojne banese per here te pare, apo ata qe kerkojne te investojne ne nje banese te dyte, ky eshte vendi ideal ku te beni blerjen tuaj. Cmimi eshte 900 €/m2 Per cdo informacion te metejshem jeni te lutur te na kontaktoni.

94,230 €
03/06/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Apartament 3+1, ne Shitje, tek Univers City

Univers City eshte nje kompleks rezidencial me infrastrukture bashkekohore, nje mundesi per te mos u humbur! Njesia e banimit ndodhet ne katin e 4-t banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 119.65 m2, siperfaqe apartamenti 100.77 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.88 m2. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-t dhe organizohet ne: Ambient ndenjje Kend gatimi 3 Dhoma Gjumi 2 Tualete 2 Ballkone Ndertimi eshte ne faze pllake. Vendndodhja ku eshte pozicionuar kompleksi eshte nje nder zonat me te preferuara per te banuar dhe investuar duke qene se cmimet jane me ekonomike se kudo tjeter dhe ofrohet brenda objekteve te ndertuara nje mikroklime sherbimesh, duke siguruar keshtu nje ambient mikprites per kedo. Qofshin cifte te reja qe po kerkojne banese per here te pare, apo ata qe kerkojne te investojne ne nje banese te dyte, ky eshte vendi ideal ku te beni blerjen tuaj. Cmimi eshte 900 €/m2 Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.

107,685 €
01/06/2024
 • 119 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Univers City, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114.68 m2 dhe sipërfaqe neto 97.65 m2 Ndodhet në katin e III-të banim i objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim etj. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi Disponon dhe nje post parkimi ne vleren 15000 euro Cmimi i shitjes 1000 euro Totali 129680 euro

129,680 €
28/05/2024
 • 115 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU » Univers City, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Qendra Tregtare QTU te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Qendra Tregtare QTU.

office-address