Kerko shtepi per shitje ne Sauk i Vjeter - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 14

Vile Individuale per shitje tek Olive Park Residences!

Olive Park Residences karakterizohet nga nje arkitekture moderne, linjat e pastra dhe te lexueshme, thjeshtesia ne forme dhe funksionalitet si dhe volumet me hapesire e plot drite. Vila ne fjale, eshte nje nga vilat me interesante dhe me pozicionimin me te mire ne kompleks. Siperfaqja ndertimore e viles eshte 402,9m2 Siperfaqja e parceles eshte 633m2 Ne katin -1 149.7 m2 kemi ambjentet e kantines apo perdorime te tjera preferenciale si kinema, ambjent argetimi etj, nje lavanteri dhe nje tualet. Kati -1 merr ndricim natural. Ne katin perdhes (0) 123.2 m2 jane salloni dhe ambjenti i kuzhines, nga keto ambjente mund te aksesohen lehtesisht kopshti dhe pishina. Si dhe 1 dhome gjumi e ideuar per miqte. Kati i pare 130 m2 i viles perfshin tre dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma Matrimoniale perfshin ambjentin e fjetjes, garderobe dhe nje tualet te brendshem. Dhome e paisur me vetrate te gjere qe mundeson drite maksimale. Ne kete kat ndodhen dhe dy dhoma gjumi te tjera te cilat perdorin nje tualet te perbashket. Pishina vjen si nje element i miremenduar qe ploteson peisazhin e gjelbert te kopshtit, ne cdo vile te kompleksit. Rezidenca ofron per rezidentet e saj privatesi dhe siguri maksimale, fale hyrje-daljeve te kontrolluara dhe perfshirjes se sherbimit te mirembajtjes. Per me shume informacione me kontaktoni!

840,000 €
17/07/2024
 • 633 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » Sauk Olive Park Residences, Tirane

Shitet, Vilë, Pallati i Brigadave, Tiranë - 800.000€ | 480 m²

Të dhëna mbi vilën : Vila është e organizuar në 2 kate dhe një bodrum. Siperfaqja totale e ndërtimit është 480 m² Sipërfaqja totale e truallit është 500 m² Gjurma e pronës 150 m² Kati nëntokë: ▪︎ Garazhd ▪︎ Tre ambjente, mundësia e organizimit sipas preferences ▪︎ Një tualet Kati 0 përdhe: ▪︎ Sipërfaqja 150 m² ▪︎ Ambient ndenje dhe Ambient Gatimi ▪︎ Një dhomë gjumi ▪︎ Një tualet ▪︎ Një korridor ▪︎ Dy veranda Kati i parë: ▪︎ Sipërfaqja 150 m² ▪︎ Tre dhoma gjumi ▪︎ Garderobë ▪︎ Dy tualete ▪︎ Një korridor ▪︎ Një ballkon ▪︎ Një verandë Dorëzohet e përfunduar në bazë të kërkesës! Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

800,000 €
28/06/2024
 • 480 m2
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » Pallati i Brigadave, Tirane

OKAZION, PORTA TIRANA E RE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez,: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 2+1+2+garderobe Ndodhet tek godina e pare me pamje nga Autostrada ,faza drejt perfundimit. Organizohet -1- koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave, -1- sallon me dalje ne ballkon 1 kuzhine, -2- dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualetin perkates dhe garderoben, - Dhoma tjeter e gjumit qe ka serisht dalje ne ballkon dhe 1 tualet i pebashket . Me nje siperfaqe totale prej 127.5m2. Planimetri perfekte . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

171,990 €
23/03/2024
 • 128 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » sauku i vjeter, Tirane

Vile per Shitje, Lemon's Residence, Liqeni i Thate

Vile per Shitje, Lemon's Residence, Liqeni i Thate • Siperfaqe parcele 300 m² • Siperfaqe totale ndertimi 233.3 m² • Siperfaqe ndertimi kati perdhe 80 m² • Siperfaqe ndertimi kati i pare 63.1 m² • Siperfaqe ndertimi kati nentoke 59 m² • Siperfaqe verande 16.2 m² * Organizimi: * Tre Kate + Papafingo * Korridor, Sallon Ndenje & Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanteri, Depo/Kantine, Verande, 2 Poste parkimi, Oborr Ky kompleks rezidencial shtrihet ne nje siperfaqe rreth 2000 m 2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit. Me pozicion ideal, lehtesisht te aksesueshem nga qendra e Tiranes, dhe pika te tjera te rendesishme, ai ndodhet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes akustike. Kompleksi ndodhet vetem 4.4km larg qendres se qytetit dhe 30 min larg aeroportit Nene Tereza. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

699,900 €
12/03/2024
 • 233 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » Sauk i Vjeter, Tirane

Vile per Shitje, Lemon's Residence, Liqeni i Thate

Vile per Shitje, Lemon's Residence, Liqeni i Thate • Siperfaqe parcele 309.6 m² • Siperfaqe totale ndertimi 200.8 m² • Siperfaqe ndertimi kati perdhe 92.5m² • Siperfaqe ndertimi kati i pare 70.8 m² • Siperfaqe ndertimi kati nentoke 69 m² • Siperfaqe verande 21.9 m² * Organizimi: * Tre Kate + Papafingo * Korridor, Sallon Ndenje & Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanteri, Depo/Kantine, Verande, 2 Poste parkimi, Oborr Ky kompleks rezidencial shtrihet ne nje siperfaqe rreth 2000 m 2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit. Me pozicion ideal, lehtesisht te aksesueshem nga qendra e Tiranes, dhe pika te tjera te rendesishme, ai ndodhet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes akustike. Kompleksi ndodhet vetem 4.4km larg qendres se qytetit dhe 30 min larg aeroportit Nene Tereza. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

809,400 €
12/03/2024
 • 270 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » Sauk i Vjeter, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1!

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, pranë liqenit Xhebrahimi . Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe neto: 74 .m² • Sipërfaqe perbashket: 10.93 m² . • Sipërfaqe veranda 9.16 m². • Sipërfaqe totale 94.09 m². • Pozicionohet në katin 4 banim, të një kompleksi të ri banimi të mirëadministruar me oborr të brendshëm dhe hapësira të gjelbëruara. • Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande. • Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. • Ne faze ndertimi. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

128,838 €
30/10/2023
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » Sauk i Vjeter, Tirane

Apartament modern 1+1 me pamje nga Autostrada, Porta Tirana e Re

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez, Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 1+1 ndodhet te godina e pare me pamje nga Autostrada , ka nje planimetri perfekte , eshte i organizuar me nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave, 1 kuzhine dhe sallonin me dalje ne ballkon, 1dhome gjumi dhe nje tualet . Me nje siperfaqe totale prej 75.40 m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 2+1 dhe 3+1. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

99,000 €
03/10/2023
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » SAUK I VJETER, Tirane

PORTA TIRANA E RE, APARTAMENTE 2+1+2 PER SHITJE!

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez, Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 2+1+2+garderobe dhe ndodhet tek godina e pare me pamje nga Autostrada ,faza drejt perfundimit. Organizohet ne nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave,1 sallon me dalje ne ballkon 1 kuzhine, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualetin perkates dhe garderoben, dhoma tjeter e gjumit qe ka serisht dalje ne ballkon dhe 1 tualet i pebashket. Me nje siperfaqe totale prej 127.5m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 1+1 dhe 3+1. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

175,000 €
03/10/2023
 • 127 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter » sauk i vjeter, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Sauk i Vjeter te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Sauk i Vjeter.

office-address