Shtepi dhe apartamente per shitje ne Rruga e Elbasanit - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 41

Olive Park Residence, apartament 2+1 në shitje

Olive Park Residence, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 122.1 m2 dhe sipërfaqe neto 107.2 m2 Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone Zona ku po të ndërtohet Kompleksi “Olive Park” mbeshtetet mbi nje truall me siperfaqe prej 29.455 m² dhe eshte marre ne studim nga grupi i projektimit “ERE Architecture & Construction sh.p.k.”. Interesi per zhvillimin e qytetit dhe kuartiereve te reja te banimit, qe ndodhen ne zonen prane “Rruges se Elbasanit”, ka nxitur nevojen, per nje kualitet me te larte persa i perket aspekteve arkitektonike si: zgjidhja funksionale, volumi, raporti me ndertesat perreth, rifiniturat e perdorura, “stili” arkitektonik , sherbimet, etj •Administrim dhe mirembajtje nga persona me pervoje, bazuar ne nje rregullore te detajuar, duke thjeshtesuar bashkejetesen ne Kompleks. •Sherbimi i sigurise private dhe survejimit te kompleksit ofrohet 24 ore ne dite gjate 365 diteve te vitit e ofruar nga kompani te certifikuara, pa cenuar privatesine tuaj. •Ambiente te perbashketa te gjelberta me nje pamje te lire dhe te gjere, per te shijuar •Standartin e jeteses ne qetesine e natyres. •Aksesi ne kompleks ofrohet ne dy menyra nga hyrja lindore dhe ajo perendimore. •Pozicionimi dhe orientimi gjeografik i vilave bejne te mundur perfitimin e ndricimit natyral maksimal dhe shfrytezimin e ngrohtesise gjate gjithe dites Cmimi i shitjes 1500 euro/m2 Totali 183150 euro

183,150 €
18/06/2024
 • 122 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » Olive Park Residence, Tirane

!!! Shitet Apartament 3+1+3!!!! ''Lion Park ''

Apartament luksoz 3+1+3 në katin e 8-të të një projekti të ri dhe elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës. Apartamenti organizohet nga një sipërfaqe prej264.55m2, nga të cilat : 1 ambient ndenjeje + kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete 2 lavanderi, 1depo, Dhe ballkoni i cili ka akses me sallonin dhe gjitha dhomat e gjumit. "Lion Park" është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura per ju ; Per me shume Informacion ose Vizite Ne Prone Na Kontaktoni +355692055138

1,137,565 €
03/06/2024
 • 264 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » Rruga E Elbasanit, Tirane

Shitet 2+1+Garsoniere tek Rruga Elbasanit pas Ambasades Amerikane!

Shitet apartament tek rruga elbasanit mbrapa ambasades amerikane me nje planimetri rreth 101.23 m² neto. Aktualisht apartamenti eshte i ndare ne dy hyrje nje 2+1+1+ballkon 73m² dhe nje garsoniere 31.23m² e cila eshte e dhene aktualisht me qera 320€ ne muaj. Apartamenti shitet i mobiluar totalisht me nje arredim bashkohor ,ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te italianit me dopio tulle dhe te sapo investuar ne fasade dhe ne ambientet e oerbashketa. Apartamenti pozicionohet brenda bllokut te lagjes,ku ka facilitet dhe per parkim pasi lagja ofron mundesi parkimi per banoret rezident nga bashkia e tiranes.Mundesi ndarje ne 3 apartamente . Zona i ofron te gjitha facilitetet si dalje ne rrugen kryesore ,supermarketet,farmacite,lokalet,palestrat. Per me shume Informacione me kontaktoni!

248,000 €
22/05/2024
 • 101 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » Rr. Elbasani Ambasada Amerikane, Tirane

Shitet, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik

Disponojmë apartament 3+1+2, Tregu Elektrik Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (bruto) :159.54 m2 • Sipërfaqja e apartamentit (neto) :133.9 m2 • Kati 5 Organizimi: • Ambient ndenje • Ambient gatimi • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Detaje të tjera: • Ndërtim 2016 • I investuar • Korridor shpërndares • Vetrata xhami triplex • Me Parket • Me ashensor • Mundësi Post Parkim me pagesë extra • Me dokumentacion të rregullt hipotekor • Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara, duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

270,000 €
20/05/2024
 • 160 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » Tregu Elektrik, Tirane

Shitet Apartament Modern 3+1+2 pranë Pallatit të Brigadave

Ky apartament i bukur ndodhet në një kompleks rezidencial të projektuar për të ofruar privatësi maksimale dhe qetësi. Kompleksi, i vendosur në një nga zonat më të dëshiruara pranë Liqenit Artificial, është rrethuar nga një natyrë e pasur me 70 lloje pemësh dhe objekte historike, duke krijuar një ambient mirëqenës dhe tërheqës. Apartamenti përmban një sipërfaqe neto prej 118 m², një verandë gjerësie 32 m² dhe hapësira të përbashkëta prej 17.14 m², duke arritur një sipërfaqe totale bruto prej 167.14 m². Falë pozicionit të tij strategjik, rezidenca ofron akses të lehtë në rrugën kombëtare drejt Elbasanit dhe është ngjitur me Pallatin e Brigadave, duke u bërë zgjedhja ideale për ata që kërkojnë qetësi në qendër të qytetit. Ofrohen 2 poste parkimi me çmimin 30, 000 euro per seclin post parkimi dhe në total vlera e 2 poste parkimi është 60,000 euro. Për informacion të mëtejshëm, mos hezitoni të na kontaktoni!

332,508 €
08/05/2024
 • 167 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » Pranë Pallatit të Brigadave, Tirane

APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHDE, LUXURY, TEK REZIDENCA PORTA E GJELBER

Ne nje nga zonat elite te Tiranes shume prane Pallatit te Brigadave ne nje kompleks rezidencal premium “Porta e Gjelber” shitet super Apartament modern 3+1+2 +2 GARAZHDE Porta e Gjelbër ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të burimeve të energjisë së rinovueshme. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i shtëpisë suaj, për të garantuar ekselencë absolute. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht me markat me cilesore, me oxhak te madh funksional. Organizohet: -1 Sallon - 1 Kuzhine - 3 Dhoma gjumi - 2 Tualete - 2 Garazhde Disponon dokumentacion te plote hipotekor Per cdo informacion apo vizite ne prone kontaktoni +355692033500.

450,000 €
25/04/2024
 • 130 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit » rruga e elbasanit, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Rruga e Elbasanit, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address