Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Shkoder 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 5

Shtëpi+ truall për shitje në Vau i Dejës, Shkodër - 738 m²

Kjo shtëpi dykatëshe në Vau i Dejës, Shkodër, është një mundësi e shkëlqyer për blerësit që kërkojnë hapësirë dhe rehati • Ka një siperfaqe trualli prej 500 m² dhe siperfaqe ndërtimi 119 m2 për kat • Gjithashtu ka një ndertesë një katëshe me një siperfaqe prej 50 m2 që mund të përdoret për magazinë ose dhe për shtëpi • Ka një sallon të madh, 3 dhoma gjumi dhe një tualet në katin e parë dhe ka të njëjtin organizim dhe në katin e dytë • Shtëpia është e rinovuar kohët e fundit dhe ndodhet në një zonë të qetë dhe ofron gjelbërim dhe ajer të pastër • Ndodhet 20 min larg nga qyteti i Shkodrës • Ka kopësht të bollshëm ku mund të përdoret për të mbjellur pemë frutore, agrume etj. • Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

170,000 €
09/05/2024
  • 500 m2
  • 6 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Shkoder » Vau i Dejes, Shkoder

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address