Shtepi dhe apartamente me qira ne Don Bosko - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 41

Apartament 2+1 per qira ne Don Bosko

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen Don Bosco ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 65m² organizohet ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Shtepia jepet me qera e mobiluar. Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga një kondicioner i instaluar në dhomën e ndenjes. Orientimi eshte jugperendim, duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites. Ofron nje pamje te papenguar te qytetit te Tiranes. Apartamenti eshte pjese e nje pallati buze rruge kryesore qe ofron administrim dhe ashensor. Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Zogut te Zi, rrugen Albanopolit, Kompleksin Vizion Plus etj. Parkimi është i disponueshëm për banorët e pallatit. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni!

480 € / ne muaj
05/07/2024
  • 62 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Don Bosko » Don Bosko, Tirane

TEK TIRANA TRIO TOWERS RESIDENCE JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2!

Jepet me qira 3 Apartament 2+1+2, tek “TRIO TOWERS RESIDENCE”, NE DON BOSCO! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe afersise qe ka me rruget hyrese te tiranes. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon -Elektroshtepiake te reja Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

650 € / ne muaj
21/03/2024
  • 112 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Don Bosko » Don Bosko, Tirane

Po kërkoni për shtëpi me qera ne don bosko afer vizion plus? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, vila, garsoniere. Gjeni ne njoftimet e fundit shtepi te lira duke filluar nga 200 mije lek, 250, 300, 350 euro.

office-address