Stacioni I trenit: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 55

ESKLUZIVE, TEK BULEVARDI I RI, NE ORBITAL APARTMENTS ,APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER SHITJE !

Të vendosura në afersi të Bulevardit të Ri të Tiranës “Orbital Apartments” kanë për qëllim të ofrojnë cilësinë më të lartë të ndërtimit për një grup më të gjërë. Kompleksi do të jetë i përbërë nga 5 godina të cilat variojnë nga 10 deri në 12 kate. Objekti i parë në trajtë “L’ do të jetë në total 14 kate nga 12 prej të cilave do të kenë funksion banim ose tregëtar dhe 2 kate do të shërbejnë për parkim. Kjo godinë do të ketë apartmanete dhe 124 poste parkimi të cilat janë menduar të akomodojnë nga një automjet për njësi banimi dhe nga një post parkimi për çdo hapsirë tregëtare mbi 100 m katror. DIZAJNI DHEARKITEKTURA :Fasada është projektuar dhe menduar të jetë elegante dhe e qëndrueshme. Do të përdoren materiale si terakota, xhami dhe kompozit alumini. Fasada eshte e menduar me louvres vertikale dhe bashkimi ne fasade i dy dritareve te njepasnjeshme eshte realizuar me veshje me panele metalike. Të gjitha llozhat dhe dritaret/dyert do të jenë të siguruara me kangjella metalike me dekor të thjeshtë. VENDNDODHJE STRATEGJIKE: Nën-njësia strukturore TR-456 ndodhet në zonën veriore të qytetit të Tiranës, në një distancë ajrore prej 1.6-1.7 km nga qendra. Zona ku do të zhvillohet rilevimi topografik i objektit ndodhet në një bllok me numer të vogel banesash ku mbizotëron një siperfaqe e madhe fushore midis rrugëve Jordan Misja, Filip Jano dhe Bulevardi i ri i Tiranës (zgjatimi nga Zogu i I-rë drejt lumit të Tiranës. "TË JETOSH NË ORBITAL APARTMENTS"Lehtësira në Orbital Apartments Projektuar për optimizim të energjisë Sisteme menaxhimi për ndërtesat (BMS) Rifinitura elitare për të gjitha hapësirat Izolim akustik Izolim termik Sistem sigurie 24 orë 2 Kate parkimi nëntokë Struktura RCC rezistente ndaj tërmeteve Dalje emergjente Shkallë me mbrojtje ndaj zjarrit NJËSITË E SHËRBIMIT:Njësitë e shërbimit do të jënë në sipërfaqet e planifikuara në katin e parë të ndërtesës dhe pjesërisht në katin e dytë. Kati përdhe do të ketë ambiente shërbimi me natyrë trëgtare brenda gjurmës së objektit, të gjitha këto njësi do të kenë akses direkt në ambientet e jashtme të ndërtesës. Njësitë e shërbimit në katin e parë dhe pjesërisht në katin e dytë do të aksesohen nga shkallët 1 dhe 2 nga pjesa e oborrit të brëndshëm të ndërtesës, jo nga rrugët kryesore. PARKIMI:Parkimi publik nëntokë do të ofrohet nën sheshet publike. Parkimi nëntokë nën blloqet e ndërtesave është privat/leje për banor Në total, projekti parashikon 124 vende parkimi, duke plotësuar kushtin minimal 1 vend parkimi për apartament dhe 1 vend parkimi per 100m2 ambiente shërbimi. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne katin e trete te njeres prej kullave dhe ka nje siperfaqje prej 112,97 bruto dhe 100,10 neto ,aktualisht ne faze shtrimi pllake.Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne kuzhine +sallon ne dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave me tualet dhe ne ballkon . POSTI PARKIMIT KA NJE CMIM PREJ 18000 euro i diskutueshem . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e tel :+355692055138!

195,000 €
20/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Bulevardi i Ri, Tirane

Shitje, Apartament 2+1+2, Rruga Reshit Petrela, Stacioni i Trenit, Tiranë

Disponojme Apartament 2+1+2, per Shitje Apartamenti ndodhet ne Rrugen Reshit Petrela, Stacioni i Trenit, Tiranë Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja neto: 104.06 m² • Siperfaqja bruto: 117 m² Apartamenti disponon: • Ambjent ndenjie dhe gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete •1 Ballkon Cilesime te tjera: • Zone banimi preferenciale dhe e aksessueshme • I mobiluar me kushte optimale • Apartamenti disponon kondicioner • Rezidence banimi e investuar ne menyre bashkekohore • Apartamenti është ideal për banim familjar ose investim • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

200,000 €
18/07/2024
 • 117 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Rruga Reshit Petrela, Tirane

Shitet Apartament 1+1 i konvertuar ne dy studio Rruga ''Jordan Misja''

Shitet apartament 1+1 i konvertuar ne dy studio ku secila ka tualetin personal dhe te dyja jan me ballkon. Apartamenti ndodhet tek kompleksi panorama ngjitur me godinen e spak,ne nje objekt te ndertuar ne vitin 2022 Shume i administruar me ashensor me 3 hyrje per kat. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te fundit dhe momentalisht perdoret per qiradhenie ditore me xhiro mujore 2000-2300€ ( ne varesi te sezonit ) Apartamentet jan totalisht te investuara ekstra nga pronari. CMIMI I DISKUTUESHEM!! Siperfaqe bruto 76m2 Siperfaqe neto 66m2 Orientim lindje perendim Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!!

190,000 €
08/07/2024
 • 76 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Rruga Jordan Misja, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GENER 2

Të vendosura në afersi të Bulevardit të Ri të Tiranës “GENER 2” kanë për qëllim të ofrojnë cilësinë më të lartë të ndërtimit për një grup më të gjërë. Kompleksi do të jetë i përbërë nga 5 godina të cilat vairojnë nga 10 deri në 12 kate. Objekti i parë në trajtë “L’ do të jetë në total 14 kate nga 12 prej të cilave do të kenë funksion banim ose tregëtar dhe 2 kate do të shërbejnë për parkim. Ky apartament ofron një stil i klasit të lartë dhe shpërndarje shumë të mirë të hapësirave, duke bërë të mundur një jetesë sa më komode Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

175,500 €
18/06/2024
 • 117 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » RRUGA JORDAN MISJA, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TOTALISHT I INVESTUAR PRANE SHKOLLES HARRI FULTZ

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 tek Mine Peza prane shkolles Harri Fultz, pjese e nje objekti ekzistues ne katin e 2te banim . Apartamenti eshte investuar dhe arreduar se fundmi ku mund te permendim elemente si : -Punime gipsi -Ndricim LED -Dritare Termike -Elektroshtepiake BOSCH -Sistem ngrohje/ftohje me kondicioner ne cdo dhome etj . Arredimi i brendshem eshte modern dhe funksional Apartamenti organizohet ne : 1 ambjent ndenjeje +kuzhine e vecuar , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 korridor shperndares . Zona eshte qendrore dhe me akses te menjehershem ne unazen e qytetit, dhe duke ofruar facilitete te shumta prane si : supermarket, shkolla, transport publik, bar-kafe etj Per nje vizite ne prona ne kontaktoni

159,000 €
29/05/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Mine Peza, prane shkolles Harri Fultz, Tirane

TEK RRUGA SIRI KODRA APARTAMENT 2+1+2+VERANDE PER SHITJE !

"NEW Corner Residence" Ofrojmë apartament 2+1+2+Verande në rrugën Siri Kodra pranë Hotel Meridjani.Cilësia e ndërtesave është maksimale, zona është shumë pranë qendrës dhe në një zonë që pritet të zhvillohet shumë brenda 5 viteve.Shtëpi, shërbime, apo qasje e lehtë ndaj qendrës së Tiranës - “New Corner” i ka të gjitha! Apartamenti ka nje siperfaqje prej 115 m2 bruto dhe 99 m2 neto dhe ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit dhe orientim veri -lindje , banoret do te hyjne brenda vitit te ri 2025.Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen tek salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka tualet personal , nje tualet kryesor dhe Veranden e madhe qe ka akses ne sallon dhe njera dhome e gjumit .Veranda mundesi investimi dhe te dali nje dhome e bollshme.Aktualisht ne faze ndertimi si rrjedhoje nuk disponon certifikate pronesie . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në nr: +355692055138!

215,000 €
13/05/2024
 • 115 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Stacioni I trenit, Tirane

TEK RRUGA SIRI KODRA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

Ne rrugën Siri Kodra pranë Hotel Meridjani ofrojme apartament 1+1 per shitje ! Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me pritshmeri te larte zhvillimi ,pasi ka nje akses shume te shpejte me qendren ,bulevardin e ri dhe me nje rrejt te gjere institucionesh si : shkolla ,kopeshte, markete ,zyra te ndryshme dhe shume prane transportit publik .Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe me nje cilesi te larte punimesh ,fasade te ventiluar ,hidraulike multistrat ,hidrosanitare incaso ,parashikohet banoret te hyjne brenda vitit te ri 2025.Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 ,ka nje siperfaqje prej 72 m2 bruto dhe 62m2 neto ,ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati 6 -katesh dhe organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen tek salloni se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet, dhe ballkonin qe ka akses dalje nga salloni. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në nr: +355692055138

104,400 €
11/05/2024
 • 72 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Stacioni I trenit, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan, Tirane

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Paskuqan Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Siperfaqe Bruto: 80.77m2 • Siperfaqe neto : 71m2 • Siperfaqe e perbashket: 9.77m2 Organizimi i brendshëm: • Ambient Ndenje dhe Ambient gatimit. • Dhom e gjumit. •1 Tualet me dritare •1 Ballkon • Bosh • Me ashensor Cilesime te tjera: • Kubature e rregullt • Rezidence e re • Ne ndertim e siper • Vetrata termike dopio xham • Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit • Sistem chiller/multisplit • Sistem multi strade • Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve • Fasade e ventiluar MUNDESI ZGJEDHJE NE PLANIMETRI DHE POSTE PARKIMI Për ta vizituar na kontaktoni!

89,000 €
04/03/2024
 • 81 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Paskuqan, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Paskuqan, Tirane

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Paskuqan Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Siperfaqe Bruto: 107.5m2 • Siperfaqe neto : 94.5m2 • Siperfaqe e perbashket: 13m2 Organizimi i brendshëm: • Ambient Ndenje dhe Ambient gatimit. • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete (njeri me dritare) •1 Ballkon • Bosh • Me ashensor Cilesime te tjera: • Kubature e rregullt • Rezidence e re • Ne ndertim e siper • Vetrata termike dopio xham • Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit • Sistem chiller/multisplit • Sistem multi strade • Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve • Fasade e ventiluar MUNDESI ZGJEDHJE NE PLANIMETRI DHE POSTE PARKIMI Për ta vizituar na kontaktoni!

118,000 €
04/03/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Paskuqan, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Paskuqan, Tirane

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Paskuqan Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Siperfaqe Bruto: 95.56m2 • Siperfaqe neto : 84m2 • Siperfaqe e perbashket: 11.56m2 Organizimi i brendshëm: • Ambient Ndenje dhe Ambient gatimit. • 2 Dhoma gjumi •1 Tualet me dritare •1 Ballkon • Bosh • Me ashensor Cilesime te tjera: • Kubature e rregullt • Rezidence e re • Ne ndertim e siper • Vetrata termike dopio xham • Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit • Sistem chiller/multisplit • Sistem multi strade • Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve • Fasade e ventiluar MUNDESI ZGJEDHJE NE PLANIMETRI DHE POSTE PARKIMI Për ta vizituar na kontaktoni!

109,500 €
04/03/2024
 • 96 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Paskuqan, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan, Tirane

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Paskuqan Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Siperfaqe Bruto: 66.55m2 • Siperfaqe neto : 58.85m2 • Siperfaqe e perbashket: 8.05m2 Organizimi i brendshëm: • Ambient Ndenje dhe Ambient gatimit. • Dhom e gjumit. •1 Tualet •1 Ballkon • Bosh • Me ashensor Cilesime te tjera: • Kubature e rregullt • Rezidence e re • Ne ndertim e siper • Vetrata termike dopio xham • Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit • Sistem chiller/multisplit • Sistem multi strade • Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve • Fasade e ventiluar MUNDESI ZGJEDHJE NE PLANIMETRI DHE POSTE PARKIMI Për ta vizituar na kontaktoni!

73,000 €
04/03/2024
 • 67 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Stacioni I trenit » Paskuqan, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Stacioni I trenit me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address