Kerko shtepi per shitje ne Kopshti Botanik Zoologjik - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 35

OKAZION! APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE LIQENIT TE TIRANES

Tek Liqeni i Thate tek Rezidenca Salillari , shitet apartament 2+1, siperfaqe 116,26 m bruto dhe 99,2 m² neto , kati 4 ne ndertim te ri me ashensor, organizim i rregullt ambient ndenjie + ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5 cm, me veshje te jashtme guri travertine ose te ngjashme .Dyshemete do te shtrohen me parket\pllake . Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks .Hidrosanitaret inkaso/sospeso .Elektriket do te jene ABB. Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 katet nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Apartamenti tjeter ndodhet ne katin e 4 siperfaqe 116,26 m² bruto dhe 99,2 m² neto ne ndertim te ri me ashensor, organizim i rregullt ambient ndenjie + ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon.

179,000 €
04/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Prane Liqenit te Tiranes, Kopshti zoologjik, Tirane

Në kodrat e Selitës ofrojmë në shitje apartament 2+1+2, sipër Kopshtit Botanik!

Shesim apartament të pozicionuar pranë xhamisë në Kopshtin Botanik. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të vitit 2018, me ashensor. Orientimi i pronës jug-lindje-perëndim Sipërfaqe neto 97m, siperfaqe bruto 108m. Apartamenti është i shtruar me laminat AC5, inverter A+. Organizim shumë i mirë i hapsirave të brëndshme. Salloni ka dalje në verandë, kuzhina ka elektroshtëpiake të cilësisë mirë. Dy dhoma gjumi, dy tualete ( me dritare). Zona ofron shërbime, ajër të pastër, qetësi. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion kontaktoni konsulenten e pronës

225,000 €
07/06/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

KOPSHTI BOTANIK, SHESIM APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise, shitet apartament 3+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje nga pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vete, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, 2 dhoma femijesh, 2 ballkone dhe nje tualet kryesore. Vlen per tu theksuar qe te dy tualetet jane me dritare, gjithashtu dhe mobilimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe i paperdorur me pare dhe mbi te gjitha eshte nje mobilim shume cilesor dhe i kushtueshem Apartamenti eshte i projektuar me arkitekt dhe totalisht i mobiluar i gatshem per tu banuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit!

350,000 €
21/05/2024
 • 140 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik, Tirane

Shitet Apartament 3+1 Kopshti Zoologjik (Kompleksi Mateo)

Apartamenti ndodhet te Kopshti Zoologjik. Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i ri (Kompleksi Mateo) • Kati i 3 banim • Sipërfaqja neto e Apartamentit: 128.62 m2 neto dhe 144.05 m2 bruto • Kubaturë e Rregullt • Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënje • Ambient Gatimi • 3 Dhoma Gjumi, dhoma matrimoniale me tualet dhe ballkon te saj • 2 Tualete njeri me dritare • 2 Ballkon Cilësime të tjera • Pjeserisht i Mobiluar • Totalisht i Investuar • Tavane te varur • Kuzhine e kompletuar • Dritare Dopio Xham • Tualete incaso Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

229,000 €
20/05/2024
 • 144 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

KOPSHTI ZOOLOGJIK, SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE FANTASTIKE

Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 185m2, ku 162.8m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 22m2 eshte siperfaqja e verandes. Lehtesisht, i konvertueshem ne 3+1 Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit, te nje prej pallateve me cilesore dhe me pozicionin me te mire ne zone, buze rruge, ku te ofron nje pamje fantastike dhe relaksuese. Ambienti organizohet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit. 2 dhoma gjumi, 2 ambiente per garderobe, 3 tualete dhe 1 verande. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe e kerkuar, me akses direkt si ne Liqenin e Tiranes, si dhe ne autostrade, ku te ofron shume facilitete si supermarkete, institucione bankare, linja autobuzi etj. Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

420,000 €
10/05/2024
 • 185 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Rr. Frank Bardhi, Tirane

Shitet Penthouse 4+1+2, Kopshti Zoologjik!

Shitet Penthouse 4+1+2, Kopeshti Zoologjik! Informacion mbi pronen •Ndërtim cilesor •Kati 7 teknik dhe i 6 banim •Sipërfaqe Totale 469M2 •Sipërfaqe Neto 255 M2 •Sipërfaqe verande 176 M2 •Sipërfaqe Perbashket 38 M2 •Orientim: Veri, Lindje , Jug ,Perendim •me HIPOTEKË 
Organizimi:
 •Sallon Ndenjie
 •.Kuzhine e Vecuar • Ambient Zyre • 4 Dhoma Gjumi • 2 Tualete Inkaso • Lavanderi dhe Depo • Verande Detaje të tjera: • Investuar me Arkitekt
 • Arredim Modern • Oxhak Funksional
 • Kondiconer Chiller Inverter Daikin
 • Smart Tv 58" Pol • Tavane të Varuara • Lavastovilje • Tualetet me Ngrohje • Ndriçim Led
 • Termoziolim & Izolim Akustik 100%
 • Dritare Triplex • Grila Elektrike • Parket Druri • Eshte izoluar e gjitha me nje shtrese gome kundejt lageshtires . • Mobilimi eshte bere nga markat me te mira ne treg • Sistem Kamerash dhe Alarmi Penthouse ndodhet në një zonë shumë të preferuar e të qetë për banim. Akses i menjëhershëm me rrugët kryesore. Hyrje - Dalje ne autostrad Akses te drejtperdrejt me Liqenin e Tiranes ,Kopeshtin Zologjik dhe Botanik Disponon dy poste parkimi . Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

930,000 €
07/05/2024
 • 469 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT BOTANIK.

Apartamenti ndodhet në një rezidencë pranë KOPSHTIT BOTANIK. Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 1 • Sipërfaqe Bruto: 117 M2
 • Sipërfaqe Neto: 90 M2
 • Sipërfaqe verande: 15 M2 • Kubaturë e Rregullt
 • Orientim: Lindje
-Perendim • Dritë Natyrale në çdo ambient • me HIPOTEKË Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi (me dritare) • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualet Inkaso • 1 Verande • Depo Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim, pranë Parkut të Liqenit Artificial e me akses direkt në rrugët kryesore.
 Për një vizitë në pronë më kontaktoni! ❗️

160,000 €
25/04/2024
 • 117 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

Shitet Apartament 3+1+2 me Çmim Okazion Pranë Parkut Zoologjik të Tiranës!

♦Ky apartament 3+1 për shitje ndodhet në katin e parë,me një sipërfaqe totale prej 152 m² dhe sipërfaqe të brendshme prej 128.6m². ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •3 Dhoma gjumi •2 Tualete •2 Ballkone ♦Cilësime të tjera: • Zonë e rrethuar nga qendra e qytetit, qendra tregtare, policia, spitali, shkolla dhe stacioni i autobusëve. •Avantazhet e këtij kompleksi janë: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale. ♦Në një Çmim Okazion prej: 1450 Euro/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

220,400 €
18/04/2024
 • 152 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Pranë Kopshtit Zologjik, Tirane

OKAZION! TEK KOPSHTI BOTANIK, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE

Kopshti Botanik, një nga zonat më të preferuara të banimit. Një zonë e qetë shumë pranë liqenit të Tiranës dhe shumë pranë autostradës që mundëson akses të shpejtë në një nga portat hyrëse dhe dalëse të Tiranës. Ne kete zone ne nje kompleks me cilesine e larte ndertimi shitet apartament i mobiluar 2+1+2 me pamje piktoreske te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati pese katesh me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 m2. Organizohet ne 1 korridor, 1 sallon, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, dy tualete, njera me dritare dhe ballkon. Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe ndriçim optimal. Prona ka dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500!

225,000 €
09/04/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik, Tirane

Apartament 2+1 në shitje pranë rezidencës Kodra e Diellit

Apartament 2+1 në shitje pranë rezidencës Kodra e Diellit Ka një sipërfaqe bruto 112.13 m2, sipërfaqe neto 97.14 m2 dhe sipërfaqe verande 156.35 m2 Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë. Objekti i banimit është ndërtuar në Kodrën e Diellit në krahë të ‘University of New York Tirana Objekti do të jetë 5-kate i lartë i rrethuar jo vetëm nga gjelbërimi që ofron zona por dhe nga gjelbërimi i projektuar në apartamente si dhe do të kete 3-kate parking nëntokësor. Objekti ofron: • Fasadë të ventiluar • Termoizolim • Ambjente rekreative dhe të gjelbëruara. Zona të ofron qetësi dhe është e pozicionuar larg zhurmave dhe smogut. Objekti eshte i sapo perfunduar Cmimi i shitjes 280000 euro

280,000 €
30/03/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Salillari Residence

Apartament 2+1+2 në shitje te “Kopshti Zoologjik” Salillari Residence Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 112.6 m2 dhe sipërfaqe neto 100 m2 Ndodhet në katin e III-rë të një pallati të ri në fazë ndërtim Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 katet nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje te jashtme guri travertine ose te ngjashme Dyshemete do te shtrohen me parket Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks Hidrosanitaret inkaso/sospeso Elektriket do te jene ABB Rezidenca Salillari, një oaz qetësie mes gjelbërimit dhe relaksit që të ofron vendodhja e kësaj residence pranë faunës së Kopshtit Zoologjik, dhe shumë pak metra larg Liqenit Artificial Tiranë Cmimi i shitjes 2400 euro/m2 Totali 270240 euro

270,240 €
19/03/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » kopshti zologjik, Tirane

Apartament 1+1 në shitje tek Salillari Residence

Apartament 1+1 në shitje te Kopshti Zoologjik, Residenca Salillari Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 78.43 m2 dhe sipërfaqe neto 66 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri në fazë ndërtim Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 katet nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje te jashtme guri travertine ose te ngjashme Dyshemete do te shtrohen me parket Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks Hidrosanitaret inkaso/sospeso Elektriket do te jene ABB Rezidenca Salillari, një oaz qetësie mes gjelbërimit dhe relaksit që të ofron vendodhja e kësaj residence pranë faunës së Kopshtit Zoologjik, dhe shumë pak metra larg Liqenit Artificial Tiranë Cmimi i shitjes 2400 euro/m2 Totali 188232 euro

188,232 €
19/03/2024
 • 78 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Salillari Residence, Tirane

Shesim apartament 2+1 tek Kopshi Botanik !

Ky apartament paraqet një mundësi të shkëlqyer për banim apo investim në një zonë të zhvilluar. Këtu janë disa nga veçoritë kryesore të tij: Ndërtim i ri: Apartamenti është një ndërtim i ri, duke siguruar cilësi të lartë dhe përdorimin e teknologjive më të fundit në ndërtim. Sipërfaqe bruto: Me një sipërfaqe bruto prej 86 m2, kjo pronë ofron hapësira të mjaftueshme për një ambient të këndshëm. Kati i parë: Vendndodhja në katin e parë e bën këtë apartament të lehtësisë për të hyrë dhe dalë. Fasada e ventiluar: Përdorimi i fasadës së ventiluar siguron një ambient të shëndetshëm dhe të këndshëm brenda apartamentit. Izolim termik dhe akustik: Nënvizohet izolimi i mirë termik dhe akustik, duke garantuar komoditet dhe qetësi për banorët. Për të vizituar pronën ose për më shumë informacione, ju lutem na kontaktoni!

175,000 €
06/03/2024
 • 86 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 3+1+2 me 2 POSTE PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri • me Sistem Kapot
 • Kati 2 • Sipërfaqe Bruto: 160 M2
 • Sipërfaqe Neto: 144 M2
 • Kubaturë e Rregullt
 • Orientim: Lindje-Perëndim
 • Dritë Natyrale në çdo ambient • me HIPOTEKË • Garazhd i mbyllur për 2 Poste Parkimi (me kosto extra) Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi Inkaso (me dritare)
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete Inkaso (të dy me dritare)
 • 2 Ballkone • Depo Detaje të tjera:
 • i Investuar
 • i Mobiluar
 • Kuzhinë Inkaso
 • SMART TV 50” 4K
 • Parket AC5
 • Dritare Triplex
 • Kondicioner Inverter ✅ Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim, pranë Parkut të Liqenit Artificial e me akses direkt në rrugët kryesore.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

252,000 €
28/02/2024
 • 160 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Zoologjik, Tirane

Shitet Apartament 2+1+2 tek Rezidenca Salillari!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale: 98.75m² Sipërfaqe apartamenti: 84.26m² Sipërfaqe përbashkët: 14.49m² Kati i 1-rë banim ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkon ♦Cilësime të tjera: •Rezidenca Salillari, një oaz qetësie mes gjelbërimit dhe relaksit që të ofron vendodhja e kësaj residence pranë faunës së Kopshtit Zoologjik, dhe shumë pak metra larg Liqenit Artificial Tiranë. •Fasadë e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje të jashtme guri travertine. •Rezidenca ndodhet në fazë pllake, pranë përfundimit. *Çmimi 1800 Euro/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

0 €
19/02/2024
 • 99 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Zoologjik, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Kopshti Botanik Zoologjik, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address