Shtepi dhe apartamente per shitje ne Shkoze - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 23

Shitje, Apartament 1+1+ Garazhd, Shkozë, Tiranë

Disponojme Apartament 1+1+ Garazhd, per Shitje Apartamenti ndodhet ne Shkoze, Tirane Informacion mbi apartamentin: •Kati 2 • Sipërfaqe e brendshme: 64.6 m² • Sipërfaqe e përgjithshme: 75.2 m² Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie dhe gatimi • 1 dhome gjumi • 1 tualet Cilesime te tjera: • Apartamenti disponon Post Parkimi me cmim ekstra 15000 Euro. • Totalisht i mobiluar nga markat me te mira ne treg • Kuzhine e kompletuar me te gjitha paisjet • Disponon kondicionim ne 2 dhomat • Orientim -Jug • Disponon edhe garazhd me qepen, me siperfaqe bruto 33.31 m² dhe neto 19 m² • Garazhdi i perfshire ne cmim • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

95,000 €
24/06/2024
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Shkoze » Shkoze, Tirane

SHITET VILE PRANE RRETH RROTULLIMIT TE SHKOZES

Vila eshte e organizuar ne 3 kate dhe ndodhet shume prane rrethrrotullimit te Shkozes. Vila ka nje oborr rreth 240m2 te rrethuar dhe e mirembajtur dhe 3 kate banimi. Vila eshte ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi: Organizimi: Ne katin 1re eshte nje kuzhine gatimi, 1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe oborri i rrethuar. Ne katin 2te eshte nje korridor hyres nje sallon i madh ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo. Siperfaqja e katit 76.5 m2. Ne katin 3te eshte nje sallon i madh ndenjeje me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Siperfaqja e katit 71.9 m2 dhe veranda 10.5m2. Totalisht e mobiluar, ka ndricim shume te mire natyral. Disponon certifikate pronesie per detaje kontaktoni

260,000 €
01/04/2024
 • 223 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Shkoze » Shkoze, Tirane

Shitet, Vilë 3 katëshe në Shkozë, Tiranë.

Disponojme per Shitje Vilë 3 katëshe në zonën e Shkozës, Tiranë. • Sipërfaqe Truallit: 300 m² • Sipërfaqe katit përdhe: 100.5 m² • Sipërfaqe kati i parë: 100.5 m² • Sipërfaqe kati i dytë: 80.2 m² • Sipërfaqe verande: 26.4 m² • Sipërfaqe verande: 47.2m² • Vila perbehet nga 3 kate ndërtimi ku 2 katet e para aktualisht janë pjesërisht të mobiluara kurse kati i 3 është open space , bosh vetëm me një tualet dhe 1 Verandë. • Kati i 1 dhe i 2 organizohet në: Sallon ndënjie dhe ngrënie, 2 dhoma gjumi, ballkon. • Ka aksese me rruget e reja qe po behen përreth zonës. • Vila është e përshtatshme për një familje të madhe ose për ata që dëshirojnë të jetojnë në një zonë të qetë dhe pranë qendrës së qytetit • Vlera e vilës: 25 000 000 Leke. • Pajisur me dokumentacion të rregullt ligjor • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

250,000 €
29/03/2024
 • 281 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Shkoze » Shkoze, Tirane

Shitet Shtëpi Private , Shkozë, Tiranë

Disponojmë Shtëpi Private për Shitje në Shkozë. Informacion mbi pronën: • Strukturë 3 katëshe. • Sipërfaqe trualli : 334,3 m2. • Sipërfaqe ndërtimi : 334,3 m2. Organizimi: • Kati 0 • Sipërfaqe 133,9 m2 • 2 Garazhe (Mund te përdoret dhe si hapsirë për biznes) • 1 Depo • Kati 1 • Sipërfaqe 96,7 m2 • 1 Sallon • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • Kati i 2 • Sipërfaqe 103,7 m2 • 1 Korridor shpërndarës • 3 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Ndertim i vitit 2006 • Totalisht i mobiluar ne mënyrë moderne. • Sistem kapot. • Zonë super e mirë. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

380,000 €
06/12/2023
 • 169 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Shkoze » Shkoze, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Shkoze perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address