Kerko shtepi per shitje ne Rruga e Durresit - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 8

Shitet, Apartament 2+1+2, Colonnade Residence

Shitet, Apartament 2+1+2, Colonnade Residence, Tiranë. Kompleksi është i pozicionuar tek Zogu i Zi. Colonnade është një ndër projektet më ambicioze, i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96,4 m2 • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 79,6 m2 • Kati i 4. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • Verandë me sipërfaqe 28.2m2. Cilësime të tjera: • Pamje e lirë. • Fasadë e ventiluar. • Godinë me standarte të larta projektimi dhe ndërtimi. • Izolim akustik dhe termik i murit, dritaret termike dhe me dopio xham. • Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës. Për ta vizituar na kontaktoni!

176,800 €
25/04/2024
  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Durresit » Colonnade Residence, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Colonnade Residence, Tiranë.

Shitet, Apartament 1+1, Colonnade Residence, Tiranë. Rezidenca është e pozicionuar në rrugën "Dritan Hoxha" përballë "Zoja e Këshillit Të Mirë" Me akses vetëm 10 minuta larg Qendrës së Tiranës, e pozicionuar në një zonë ku ndërtimet e reja 7-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Katet e para do te përdoren per funksione tregtare si: dyqane, bare, zyra,banka etj per t’iu pergjigjur kërkesave të ndryshme të banorëve dhe komunitetit rrethuar.Hapësira e përbashket në brendësi të godinës do të jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosferë të qetë dhe relaksuese. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 71.1 m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 58.7 m2 • Kati i 12. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • 1 Ambient gatimi. • 1 Dhome gjumi. • 1 Tualet. • Ballkon. Cilësime të tjera: • Pamje e lirë. • Godinë me standarte të larta projektimi dhe ndërtimi. • Fasadë e ventiluar. • Izolim akustik dhe termik i murit, dritaret termike dhe me dopio xham. • Vendndodhje Elitare. Për ta vizituar na kontaktoni!

113,760 €
25/04/2024
  • 71 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Durresit » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Colonnade Residence

Shitet, Apartament 2+1+2, Colonnade Residence, Tiranë. Kompleksi është i pozicionuar tek Zogu i Zi. Colonnade është një ndër projektet më ambicioze, i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96.4 m2 • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 79.6 m2 • Sipërfaqe Verande: 28.2 m2 • Kati i 4. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • Ballkon. Cilësime të tjera: • Pamje e lirë. • Fasadë e ventiluar. • Godinë me standarte të larta projektimi dhe ndërtimi. • Izolim akustik dhe termik i murit, dritaret termike dhe me dopio xham. • Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës. Për ta vizituar na kontaktoni!

176,800 €
06/02/2024
  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Durresit » Colonnade Residence, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Rruga e Durresit perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address