Vila me qera ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder

Rezultate: 108

TEK "SECRET GARDEN RESIDENCE" PRANE TEG, SUPER VILE LUKSOZE PER QERA!

Ofrojme super vile luksoze per qera shume prane Teg-ut, tek Secret Garden Residence. Vila eshte 4 kateshe, me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe siperfaqe oborri 1000 m2. Eshte e organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjet tek ambientet e tjera, 2 ambiente ndenje dhe nje ambient gatimi, ambient me oxhak, 4 dhoma gjumi, garderobe, 5 tualete dhe 2 ballkone, pishine private, palester dhe gjithashtu "guest house". Vila eshte e mobiluar dhe arreduar ne menyren me moderne, duke te ofruar komoditetin e nje jete luksoze. Zona te ofron qetesine dhe rehatine qe cdo kush e deshiron per shkak te largesise se zhurmes se qytetit. Me vilen ofrohen gjithashtu dhe 3 vende parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

6,000 € / ne muaj
15/07/2024
 • 400 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila me qera » TEG, Tirane

ROLLING HILLS 1: VILE LUKSOZE ME QIRA

Jepet me qira vile luksoze e ndohur në Rolling Hills Residence, vetem 5 minuta nga TEG, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj. Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës. Vilë ka sipërfaqe ndërtimi totale rreth 340 m2 dhe oborr të gjelbëruar me orientimin jug-lindje-veri-perendim. Në katin perdhe vila organizohet: - Ambient ndenje dhe kuzhinë e vecuar - Ambient ngrënie me dalje në verande, -Dhomë gjumi, -Depo, -Tualet dite. Kati i parë organizohet: -Dhomë matrimoniale - Tualet - Garderobë -Verande e madhe, -2 Dhoma gjumi -1 Tualet i perbashket. Bodrumi organizohet: -Ambient teknik, -Lavanderi, -Tualet. Mundesi parkimi te jashtem i mbuluar per 2 makina. Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit te oborrit ku ndodhet pishina me permasa 11x4 dhe nje tende/Gaxebo. Prona eshte e disponueshme duke filluar nga data 1 gusht 2024. Per me shume informacione na kontaktoni.

6,000 € / ne muaj
09/07/2024
 • 734 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Vila me qera » Lunder, Tirane

Vile Per Qira, Ne Mjulle-Bathore

Vila moderne me qera ka nje siperfaqe ndertimi 403 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 550 m2 me vendndodhje ne Mjulle-Bathore. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 169,5 m2: 1 dhome gjumi, palester ne shtepi, zyre dhe dhome sherbimi. Kati 0, siperfaqe 105 m2: kuzhine e vecuar, dhome ndenjje, banjo, garderob dhe verande 50 m2 Kati 1, siperfaqe 115,5 m2: 2 dhoma gjumi matrimoniale te pajisura me dollap dhe banjo te brendshme, nje dhome femijesh dhe nje tualet si dhe verande me gjelberim 70 m2. Kati 2, siperfaqe 100,7 m2: tarrace e bukur te gjelber te perdorshme, duke perfshire 20 m2 arbor (pergola). Rezidenca ka nje zone relaksi me nje pishine te jashtme 90 m2, xhakuzi dhe pishine per femije. Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Mjulle-Bathore ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

5,000 € / ne muaj
09/07/2024
 • 403 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila me qera » Mjull - Bathore, Tirane

JEPET ME QIRA GODINE TREKATESHE BUZE RRUGE NE SHKOZE !

Jepet me qira godine biznesi ne Shkoze ! Organizimi : Kati i pare organizohet ne siperfaqe totale prej 32 m2 dhe ndahet ne nje ambjent pritje dhe recepsion. Kati i dyte organizohet ne siperfaqe totale prej 123,87 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndares ,kater dhoma pune dhe tre tualete. kati i trete organizohet ne siperfaqe totale prej 123,7 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndres ,kater dhoma pune dhe tre tualete . Godina ndodhet buze rruge kryesore me kalueshmeri te larte klientesh ,cka e ben te pershtatshme per klinika, zyra,kopshte ,kurse,estetik,hotel dhe nje sere tipologjish te tjera biznesi. E ndodhur shume prane Unazes se Madhe e ben te lehte aksesin ne te gjithe Tiranen. Cmimi eshte BRUTO ! Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone mos hezozitoni te me kontaktoni!

2,500 € / ne muaj
09/07/2024
 • 300 m2
 • 9 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Vila me qera » Shkoze, Tirane

VILE ME QIRA PRANE KOMPLEKSIT TE VILAVE AMERIKANE!

Vila ndodhet në një zonë të qetë të qytetit të Tiranës dhe lehtesisht të aksesueshme. Ka një siperfaqe totale prej 306 m² dhe sipërfaqe të brendshme prej 297 m² dhe është e përbërë nga 3 kate. Organizohet si më poshtë: 1 Sallon ndenjeje së bashku me ambientin e ngrënies/gatim 4 Dhoma gjumi 3 Tualete - Oborr - Verandë Vila ka sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem kondicionimi në cdo hapsirë të brendshme të saj. Eshte e pajisur me sistem survejimi kamerash. E përshtatshme për familje ose profesionistë që kërkojnë hapësirë dhe rehati në një zonë të qetë por pranë qendrës së qytetit. Kjo pronë eshte e pajisur me të gjitha pajisjet dhe komoditetet e nevojshme për një jetesë te rehateshme. Për më shumë informacion, ju lutem me kontaktoni!

3,000 € / ne muaj
24/06/2024
 • 306 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila me qera » Vilat Gjermane, Tirane

VILE PER QIRA TE PALLATI I BRIGADAVE.

Jepet me qera vile 3 kat në një nga zonat periferike të Tiranës, larg smogut dhe zhurmave të kryeqytetit, pranë fshatit Sos, e kufizuar me murin e pallateve të Brigadave. Siperfaqja totale 375 metra katrore, siperfaqja e cdo kati 125 metra katrore, 1 tualet per cdo kat, tualete gjithsejt 3, dhoma gjumi kati pare 1, kati II 3 dhoma gjumi+garderobe, kati perdhes eshte i organizuar si nje garsioniere ne vete. Vendndodhja Rr. Herman Gmeiner. Vila ka dhe një oborr rreth 500m2, shumë funksional, i gjelbëruar dhe me një tendë druri ku mund të drekohet apo të konsumehet një kafe. Cmimi prej 2150 euro pa perfshire taksat. Për ta parë dhe më nga afër vilën ,ju ftojmë ta vizitoni.

2,150 € / ne muaj
24/06/2024
 • 920 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila me qera » Vilat Amerikane, Tirane

OFROHET VILE 3 KATESHE ME QIRA PRANE RRUGES SE ELBASANIT

Vila ndodhet prane ambasades Turke. SIPERFAQE: Siperfaqe trualli 512m2 Siperfaqe ndertimi 412m2 Siperfaqe oboorri 150m2 Vila eshte e organizuar ne 3 Kate ku secili kate organizohet : Kati i pare : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete me dritare Depo Kati i dyte : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete me Dritare Kati i trete : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 1 Tualet me dritare Depo Vila eshte totalisht e mobiluar.E pabanuar me pare. Te gjitha investimet jane te reja , godina sapo ka perfunduar . Sistem kondicionimi chiller ,sistem ngrohje uji me panel diellor , izolim termik me dritare dopio xham . Ndricim led , parket , tualete inkaso . Godina lidhet me shkalle te jashtme me secilin kat . Mundesi posti parkimi 2 -3 makina . Per me shume informacione na kontaktoni : 0697710154

3,000 € / ne muaj
14/06/2024
 • 512 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Vila me qera » Rruga e Elbasanit, Tirane

Me te kerkuarat

office-address