Kerko shtepi per shitje ne Ali Demi - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 51

Shitet Apartament 1+1 Ali Demi

Shitet Apartament 1+1 Evergreen Rezidence - Rruga Zhegu Ali Demi ( Ngjitur Me Burgun E Grave ) 600m Nga Fusha E Ali Demit ** Në Proçes Ndërtimi ( Fazë Karabinaje ) Afati Përfundimit Kompleksit Është Mesi 2025 Korrik - Gusht | Cilësi e larte Ndërtimi | Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim Akustik, Vetrata Dopio Xham . Ndarje Midis Tuallave Me Polesterol. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone ne zhvillim ku formacionet e ndertive urbane jane 7-12 kate. Katet E Para Do Te Përdoren Per Qellime Tregtare Si: Dyqane, Bar-Kafe, Zyra Etj Per T’iu Pergjigjur Kërkesave Të Ndryshme Të Banorëve Dhe Komunitetit Rrethuar.Hapësira E Përbashket Në Brendësi Të Godinës Do Të Jetë E Gjelbëruar, E Krijuar Posacerisht Për Te Sjellë Atmosferë Të Qetë Dhe Relaksuese. Te Dhënat E Ndarjes : - 1 Dhoma Gjumi - Ndenje Ngrenie Gat - 1 Tualet -1 ballkon -kati 3b -sip totale 70.50 -sip brend 59.00 -sip prb 11.50 -cmimi 1300€/m2 (cmimi posht cmimit te firmes) Nr tel :0697804461

91,650 €
17/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ali Demi » Rruga Zhegu, Tirane

TEK ALI DEMI (ISH FUSHA) APARTAMENT 2+1 PER SHITJE+GARAZHD!

Tek Ali Demi (ish fusha ) ofrojme apartament 2+1 të nje pallati ekzistues te mire administruar. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim, ndodhet shume pranë qendres ,universiteteve dhe institucioneve te ndryshme si shkolla ,kopeshte , duke ju dhenë mundësi dhe për zhvillim biznesi. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (neto): 81 m2 • Kati i pare banim me 6 shkalle . •Garzhd me qepene 20 m2 ne proces legalizimi Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 1 Tualet . • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Ndriçim natyral në çdo ambjent. •Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

138,000 €
19/06/2024
 • 81 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ali Demi » Ali Demi, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

Shitet, Apartament 2+1 ne Ali Dem ,Tirane Disponojme apartament 2+1 per shitje tek zona e Ali Demit. Apartamenti eshte i organizuar ne: -1 Dhome ndenje dhe Kuzhine. -2 Dhoma gjumi. -1 tualete -Oborr i rrethuar me mur -Pamje veri-perendim -Garazh Siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2. Ofrohet i pamobiluar, ndodhet në katin e 1 të një pallati ekzistues të mirëadministruar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Garazh sip 20m2 neto me qepen (proces legalizimi garazhi) Lokacioni i tij i favorshem prane qendres se qytetit dhe faciliteteve qe ka prane, e ben ate nje zgjedhje ideale per banim Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

138,000 €
18/06/2024
 • 81 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ali Demi » Ali Dem, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2+PARKIM TEK ALI DEMI !

Ali Demi,Shitet Apartament Lux 2+1+2 me Garazh •NDERTIM I RI 2021 •RRUGE KRYESORE •KATI 1 BANIM (2 teknik) •ASHENSOR •HIPOTEK •SIPERFAQE TOTALE 111 M2 •ORIENTIM LINDJE •GARAZH KATI -2 •KORRIDOR SHPERNDARES •SALLON I BOLLSHEM DHE KUZHINE •2 DHOMA GJUMI (te dyja me dalje ne ballkon) •2 TUAELTE INKASO •BALLKON (me dalje nga salloni dhe dhomat e gjumit) •I INVESTUAR NE DETAJE •PARKET AC5 •KUZHINE INKASO •KONDICIONER INVERTER NE Ç’DO AMBIENT •NDRIÇIM LED •TAVANE TE VARURA •TUALETE INKASO •DRITARE DOPIO XHAM •OXHAK DEKORATIV !! NE CMIM PERFSHIHET DHE POST PARKIMI NE KATIN -2 !! Apartamenti eshte arreduar me arkitekt dhe investuar rreth 50 mije euro total. Preferohen bleres me financim personal! Kontakto per te vizituar pronen

240,000 €
31/05/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ali Demi » Ali Demi, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 1+1, ALI DEMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin: * Ndërtim i Ri (Viti 2024) * me Fasad të Ventiluar * Punimet më cilësore në Zonë * Sipërfaqe Bruto: 71 m2 * Sipërfaqe Neto: 65 m2 * Kati 5 * Kubaturë e Rregullt * Orientimi: Jug-Perëndim * Dritë Natyrale në çdo ambient * Post Parkimi OPSIONAL (kosto extra 20’000 €) Organizimi: * Korridor Shpërndarës * Ambient Ndënje * Ambient Gatimi Inkaso * Dhomë Gjumi * Tualet i bollshëm Inkaso (me dritare) * Ballkon Detaje të Tjera: * i Sapo Investuar * Plotësisht i Mobiluar * Kondicioner Inverter * Smart TV 48” 4K * Dritaret Tripleks * Grila Elektrike * Sistem Elektrik Extra (jo i firmës) * Parket AC6 Extra (jo i firmës) * Dyert e brëndshme Extra (jo të firmës) * Rrjeti Hidraulik me Sistem Multistrat Extra (jo i firmës) ✅ Zona ku ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të zhvilluara për banim. Ideal edhe për INVESTIM, pasi jepet me Qira minimalisht 500 €/muaj. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

142,000 €
31/05/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ali Demi » pallati i SPAR, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Ali Demi perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address