Shtepi per shitje ne Jordan Misja: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 13

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127.3 m2 dhe sipërfaqe neto 108.49 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe dy ballkone Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 184585 euro

184,585 €
23/07/2024
 • 127 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Jordan Misja, Tirane

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 112.3 m2 dhe sipërfaqe neto 95.69 m2 Ndodhet në katin e VII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe ballkon Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 162835 euro

162,835 €
20/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Jordan Misja, Tirane

Rruga Jordan Misja, apartament 1+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 73.6 m2 dhe sipërfaqe neto 62.22 m2 Ndodhet në katin e V-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gtimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 106720 euro

106,720 €
17/07/2024
 • 73 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Rruga Jordan Misja, Tirane

TEK RRUGA JORDAN MISJA APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

AVI RESIDENCE BOULEVARD, në rrugën Jordan Misja, pranë Bulevardit të Ri ofron një ambient të kujdesur me detaje të vecanta. Me izolim termik dhe akustik, këtu gjenden kushtet ideale për një jetesë të përditshme. Fasada e ventiluar shton një prekje moderne, ndërsa adresa e privilegjuar, hapësirat komerciale dhe rekreative e bëjnë këtë rezidencë një zgjedhje të shkëlqyer.Në këtë residence aktualisht ne faze tulle ,ofrojme apartament te tipologjise 2+1 ,me nje siperfaqje prej 100 m2 bruto dhe 90,18 m2 neto .Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ,te nje pallati 9 katesh ,bashke me katin e ambienteve te bisnesit .Ka nje orientim veri-perendim dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon +kuzhine ,ne dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet dhe ballkon .Eshte ne proces ndertimi si rrjedhoje nuk posedon certifikate pronesie . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne Nr: +355692055138!

145,000 €
13/05/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Jordan Misja, Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe apartamenti: 125.7m2 • Kati 1 • Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja Organizim i brendshëm: • Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën • 2 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme • 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare • 1 Ballkon • Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit Cilësi të tjera: • Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër) • Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë. • Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian. • Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë • Kubature shumë e rregullt • Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent • Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

169,695 €
14/09/2023
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Bulevardi i Ri, Tirane

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe apartamenti: 128m2 • Kati 9 • Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja Organizim i brendshëm: • Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën • 2 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme • 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare • 1 Ballkon • Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit Cilësi të tjera: • Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër) • Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë. • Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian. • Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë • Kubature shumë e rregullt • Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent • Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

172,935 €
14/09/2023
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Bulevardi i Ri, Tirane

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe apartamenti: 156.4m2 • Kati 1 • Orientim nga zgjatimi i Bulevardit të ri me Rrugën Jordan Misja Organizim i brendshëm: • Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinën • 3 Dhomat e gjumit kuadratike edhe të bollshme • 2 Tualetet ku njeri është në dhomën matrimoniale dhe tjetri është tualeti i përbashkët me dritare • 2 Ballkone të cilët komunikojnë njeri me dhomën e gjumit dhe tjetri me sallonin • Cdo ambjent shpërndahet nëpërmjet korridorit Cilësi të tjera: • Ndërtim i vitit 2023-2024 (në ndërtim e sipër) • Vetrata dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizojne cdo zhurmë apo grasi nga jashtë. • Cilësi e lartë ndërtimi të nje standarti Europian. • Fasada e ventiluar e pallatit që minimizon te nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë • Kubature shumë e rregullt • Sistem ngrohje ftohje të shtrirë në cdo ambjent • Sistem multistrad për ujin ku cdo linjë funksionon më vete Zonë e preferuar për banim apo investim , pasi ofron të gjitha facilitetet.

211,140 €
14/09/2023
 • 136 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Jordan Misja » Bulevardi i Ri, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Jordan Misja perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address