Shtepi dhe apartamente per shitje ne Bulevardi i Ri - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 61

OKAZION: Apartament 2+1+2 per shitje tek Bulevardi i Ri

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone ne zhvillim me prespektive dhe prane pikave strategjike te qytetit. Ndodhet ne fund te bulevardit te ri i cili po merr nje zhvillim me ritme te larta. Pallati eshte 7 katesh me dy kate njesi sherbimi dhe dy kate nentoke parkimi, ne kete pallat eshte perdorur fasade e ventiluar, sistemi i izolimit eshte me standard te larte dhe me instalime te cilesive me te mira. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe salloni me ambjentin e gatimit te perbashket,ndersa ballkoni eshte i brendshem me dalje ne sallon. Punimet perfundojne ne Shtator te 2024. Per informacione apo nje vizite ne prone me kontaktoni!

153,000 €
17/07/2024
 • 118 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Tirana Boulevard, apartament 1+1 në shitje

Tirana Boulevard, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 82.4 m2 dhe sipërfaqe neto 65.3 m2 Ndodhet në katin e X-të të objektit Organizohet në një ambient ndneje dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon Tirana Boulevard është e pozicionuar buzë Bulevardit Zogu I (Ish stacioni i trenit), si një prej pikave më strategjike dhe me plane afatgjata zhvillimi në kryeqytet. Tirana Boulevard lidhet drejtperdrejt me akset kryesore duke e bërë jetesën tuaj shumë komode afër çdo institucioni, shërbimi dhe faciliteti tjetër. Eksperienca që do të përjetoni si rezident apo vizitor pranë Tirana Boulevard do të jetë unike falë të gjithë faciliteteve që ofron ky objekt. -4 kate parkim nëntokësor -Akses i drejtpërdrejtë me stacionet e transportit urban -Akses i drejtpërdrejtë në korsi bicikletash -Parku Orbital për një kohë cilësore me familjen -Afërsi me institucionet e arsimit për fëmijët -Afërsi me spitalet dhe institucionet shtetërore -Palestër dedikuar për banorët -Tarracë e gjelbëruar Cmimi i shitjes 2500 euro/m2 Totali 206000 euro

206,000 €
21/06/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Tirana Boulevard, Tirane

Apartament 1+1 ne fund te Bulevardit te Ri!

Ky apartament i tipologjise 2+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi! *Ofrohet mundesia e pageses me keste! Informacione mbi pronën -Sipërfaqe neto:61.99m² -Sipërfaqe totale: 71.25m² -Sipërfaqe përbashkët: 9.26m² -Kati i 3-të banim Organizohet në: - Sallon - Kuzhinë - Dhome Gjumi - Tualet - Ballkon Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta.

85,500 €
21/06/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Apartament 2+1+2 ne fund te Bulevardit te Ri!

Ky apartament i tipologjise 2+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi! *Ofrohet mundesia e pageses me keste! Informacione mbi pronën -Sipërfaqe neto:120.15m² -Sipërfaqe totale:138.1 m² -Sipërfaqe përbashkët: 17.95m² -Kati i 3-të banim Organizohet në: - Sallon - Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - 2 Tualete - Korridor - 2 ballkome Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta.

159,000 €
21/06/2024
 • 138 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Apartament 3+1+2 ne fund te Bulevardit te Ri!

Ky apartament i tipologjise 2+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi! *Ofrohet mundesia e pageses me keste! Informacione mbi pronën -Sipërfaqe neto:144.63m² -Sipërfaqe totale:166.24 m² -Sipërfaqe përbashkët: 21.61m² -Kati i 3-të banim Organizohet në: - Sallon - Kuzhinë - 3 Dhoma Gjumi - 2 Tualete - Korridor - Ballkon i aksesueshem nga te gjitha ambientet Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta.

183,000 €
21/06/2024
 • 166 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Apartament 1+1 Per Shitje Prane Bulevardit te Ri, Tirane

Apartamenti ndodhet tek Pallatet Elbavo në katin e 4 dhe ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 66,41m2 dhe siperfaqe totale 77,93 m2. Me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës. Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 1dhome fjetje, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me fasade e ventiluar dhe sistem termik, izolim Akustik me dritaret termike me triplo xham qe te keni mundesine te shijoni qetesine dhe komoditetin ne shtepine tuaj. Instalimet eketrike hidraulike me nje cilesi te larte, sistem ngrohje/ftohje multisplit dhe multistrat, ambjente te gjelberta, planimetri funksionale e rregullt, lokacion favorizues, akses te menjehershem ne unazen e vogel. Pallati eshte akoma ne faze ndertimi. Zona ku ndodhet apartamenti ka njohur mjaft zhvillim vitet e fundit dhe eshte nder zonat me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

120,792 €
19/06/2024
 • 77 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1, TE BULEVARDI I RI

Apartamenti ndodhet në fund të Bulevardit të Ri, te rruga "Dine Hoxha". Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe e brendshme: 106.93 m² • Sipërfaqe e përbashkët: 16.99 m² • Sipërfaqe totale: 123.92 m² • Pozicionohet në katin e tretë të një rezidence të re në ndërtim. • Organizimi: ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. • Rezidenca është e organizuar me 5 kate banim me apartamente të tipologjisë 1+1, 2+1 dhe 3+1, 2 kate njësi shërbimi dhe 2 kate parkim nëntokë. • Përbëhet nga vetëm 72 apartamente të cilat përpos cilësisë së padiskutueshëme në ndërtim që përfshijnë fasadat e ventiluara dhe dritarte me dopjoxham të termoizoluara, do të ofrojnë gjithashtu maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave të xhamit në lartësinë e katit të cilat vijnë në formën e ballkoneve ose verandave. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

161,100 €
18/06/2024
 • 124 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rruga "Dine Hoxha", Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1, TE BULEVARDI I RI

Apartamenti ndodhet në fund të Bulevardit të Ri, te rruga "Dine Hoxha". Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe e brendshme: 103.33 m² • Sipërfaqe e përbashkët: 16.42m² • Sipërfaqe totale: 119.75 m² • Pozicionohet në katin e pestë të një rezidence të re në ndërtim. • Organizimi: ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. • Rezidenca është e organizuar me 5 kate banim me apartamente të tipologjisë 1+1, 2+1 dhe 3+1, 2 kate njësi shërbimi dhe 2 kate parkim nëntokë. • Përbëhet nga vetëm 72 apartamente të cilat përpos cilësisë së padiskutueshëme në ndërtim që përfshijnë fasadat e ventiluara dhe dritarte me dopjoxham të termoizoluara, do të ofrojnë gjithashtu maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave të xhamit në lartësinë e katit të cilat vijnë në formën e ballkoneve ose verandave. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

155,700 €
18/06/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rruga "Dine Hoxha", Tirane

Apartament 2+1 ne fund te Bulevardit te Ri!

Ky apartament i tipologjise 2+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi! *Ofrohet mundesia e pageses me keste! Informacione mbi pronën -Sipërfaqe neto:92.43m² -Sipërfaqe totale:106.24m² -Sipërfaqe përbashkët: 13,81m² -Kati i 3-të banim Organizohet në: - Sallon - Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - Tualet - Ballkon Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta. Per me shume informacion me kontaktoni!

122,200 €
14/06/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Fund te Bulevardit te Ri, Tirane

Apartament 1+1 ne fund te Bulevardit te Ri!

Ky apartament i tipologjise 1+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi! *Ofrohet mundesia e pageses me keste! -Sipërfaqe neto:72.10m² -Sipërfaqe totale:82.87 m² -Sipërfaqe përbashkët: 10,77m² -Kati i 3-të banim Organizohet në: - Sallon - Kuzhinë - Dhomë Gjumi - Tualet - Ballkon Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta. Per me shume informacion me kontaktoni!

99,500 €
14/06/2024
 • 83 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Fund te Bulevardit te Ri, Tirane

Kompleksi Petrela, apartment 2+1 në shitje

Kompleksi Petrela, Apartment 2+1 në shitje Partamenti ka një sipërfaqe bruto prej 122.09 m2, sipërfaqe neto 105.59 m2 dhe sipërfaqe verande 119.09 m2 Ndodhet në ktin e VI-të të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo dhe verandë Kompleksi Petrela është një Kompleks Rezidencial që ndodhet në rrugën Karl Gega. Është zhvilluar në dy objekte në formë lineare të cilat janë pasqyrimi i njëri-tjetrit për nga forma dhe përmasat, pasqyrim i cili respektohet edhe në paraqitjet planimetrike. Tipologjitë e apartamenteve të ofruara janë 1 + 1, 2 + 1, dhe 3 + 1, ndërsa në katin përdhes janë zhvilluar objekte tregtare dhe shërbimi. Sa i përket hapësirave rekreative, ato do të zhvillohen në pjesën e pasme të ambienteve ku ndodhet sheshi kryesor dhe do të trajtohen si hapësirë publike. Apartamenti disponon dy poste parkimi

403,270 €
28/05/2024
 • 122 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rruga Karl Gega, Tirane

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 63 m2 dhe sipërfaqe neto 55 m2 Ndodhet në katin e II-të të objekit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gtimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1700 euro/m2 Totali 107100 euro

107,100 €
27/05/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

TEK REZIDENCA PLATINIUM, SHITET APARTAMENT, 2+1+2, OKAZION

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super cmim Apartamenti me siperfaqe bruto 125.7m² , ndodhet ne katin e2-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket dhe me pllake, dritare dopioxham termike. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

175,980 €
29/04/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi Zogu i Pare, Tirane

Ne Ring Side Residences Shesim Apartament 2+1+2!

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Apartamenti ndodhet te Godina 4 - Seksioni C apartamenti 30 me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 ballkon Për më shumë informacion me kontaktoni.

110,143 €
29/04/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Ne Ring Side Residences Shesim Apartament 2+1+2!

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Apartamenti ndodhet te Godina 4 - Seksioni C apartamenti 7 me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 ballkon Për më shumë informacion me kontaktoni.

96,000 €
29/04/2024
 • 96 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Ne Ring Side Residences Shesim Apartament 3+1+2!

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim, Godina 4 - Seksioni C Ap 8 me tipologji 3+1 i projektuar me: - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit - 3 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 ballkon Për më shumë informacion me kontaktoni.

118,650 €
29/04/2024
 • 113 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Bulevardi i Ri, Tirane

Shesim apartament 2+1 tek RingSide Residences

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Apartamenti ndodhet te Godina 4 - Seksioni C Ap 14 me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhomat e gjumit. Për më shumë informacion me kontaktoni.

100,130 €
28/04/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rruga Lidhja e Prizrenit, Paskuqan, Tirane

Shesim apartament 2+1 tek RingSide Residences

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Apartamenti ndodhet te Godina 4 - Seksioni C Ap 9 me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhomat e gjumit. Për më shumë informacion me kontaktoni.

100,130 €
28/04/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK RINGSIDE RESIDENCES !

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës,Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi. ► Apartamenti 42 ndodhet te Godina 4, KATI 6 - Seksioni c me tipologji 2+1 i projektuar me: -Siperfaqe totale 96.38m2 dhe sip Neto 83.45m2 - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit -2 dhome gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhoma e gjumit. Ne kete seksion jane projektuar 9 apartamente ne cdo kat! Për më shumë informacion na kontaktoni.

106,000 €
24/04/2024
 • 97 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rr. Lidhja e Prizrenit, Tirane

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK RINGSIDE RESIDENCES !

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës,Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi. ► Apartamenti 41 ndodhet te Godina 4, KATI 6 - Seksioni c me tipologji 1+1 i projektuar me: -Siperfaqe totale 57.6m2 dhe sip Neto 49.88m2 - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit -1 dhome gjumi - 1 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhoma e gjumit. Ne kete seksion jane projektuar 9 apartamente ne cdo kat! Për më shumë informacion na kontaktoni.

74,800 €
24/04/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rr. Lidhja e Prizrenit, Tirane

SHESIM APARTAMENT 3+1 TEK RINGSIDE RESIDENCES !

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës,Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi. ► Apartamenti 36 ndodhet te Godina 4, KATI 6 - Seksioni c me tipologji 3+1 i projektuar me: -Siperfaqe totale 112.75m2 dhe sip Neto 97.62m2 - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit -3 dhome gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhoma e gjumit. Ne kete seksion jane projektuar 9 apartamente ne cdo kat! Për më shumë informacion na kontaktoni.

124,000 €
24/04/2024
 • 112 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rr. Lidhja e Prizrenit, Tirane

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK RINGSIDE RESIDENCES !

RINGSIDE RESIDENCES Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri! Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës,Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi. ► Apartamenti 34 ndodhet te Godina 4, KATI 5 - Seksioni c me tipologji 1+1 i projektuar me: -Siperfaqe totale 67.93m2 dhe sip Neto 58.81m2 - Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit -1 dhome gjumi - 1 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i dites dhe nga dhoma e gjumit. Ne kete seksion jane projektuar 9 apartamente ne cdo kat! Për më shumë informacion na kontaktoni.

74,723 €
24/04/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri » Rr. Lidhja e Prizrenit, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Bulevardi i Ri nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address