Shtepi dhe apartamente me qira ne Kthesa e Kamzes - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 3

Apartament 2+1+2 me qira në Kthesën e Kamzës, Tiranë - 350€ | 98 m²

Ky apartament 2+1+2, i disponueshëm për qira, gjendet në katin e pestë në Kthesën e Kamzës, Tiranë, duke ofruar një lokacion ideal pranë qendrës së qytetit dhe infrastrukturave të rëndësishme. • Sipërfaqe neto 95 m² • Sipërfaqe bruto 98 m² • Përfshin një dhomë ndenjeje dhe një kuzhinë • Dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Apartamenti është i pajisur me kondicioner • Ka një kopsht të bukur në infrastrukturë • I përshtatshëm për ata që kërkojnë një jetesë të rehatshme pranë qendrës së qytetit, zonave të blerjeve dhe spitalit • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

350 € / ne muaj
24/06/2024
  • 98 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kthesa e Kamzes » Kompleksi Malazjan, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Kthesa e Kamzes nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address