Kerko shtepi per shitje ne Zogu I Zi - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 48

APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (251,380 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 125.69 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma gjumi ✅ 2 Tualete ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

251,380 €
19/07/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (152,980 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 76.49 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

152,980 €
19/07/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu I Zi, Tirane

TEK SOHO TOWERS, SHESIM APARTAMENTE SIPAS TIPOLOGJIVE 1+1,2+1 & DUBLEX

Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1 dhe dublex-e në zemër të qytetit, tek Soho Towers. I projektuar nga arkitektë vizionarë dhe i krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, Soho Towers eshte veper qe reflekton bashkimin harmonik të artit dhe inxhinierisë. Panelet e larta të xhamit pasqyrojnë bukurinë përreth gjatë ditës, duke u shndërruar në një shfaqje magjepsëse të ndriçimit gjatë natës. I pozicionuar pranë rreth-rrotullimit "Zogu i Zi", Tiranë, Soho Towers dallohet per: -Vend atraktiv -Komunitet miqësor -Teknologji moderne Soho Towers perbehet nga 4 kulla: kulla nr.1, e cila eshte hotel dhe 3 kulla te tjera (kulla nr.2, kulla nr.3, kulla nr.4 ) ne te cilat ofrojme apartamente te tipologjive te ndryshme(1+1, 2+1 dhe dublex). Zgjidhni apartamentin tuaj në Soho Towers! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1 €
10/07/2024
 • 65 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Rruga "Muhamet Gjollesha, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE "LION REZIDENCES 2"

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 ! Lion Park 2 është projekti inovativ dhe elitar pozicionohet në një pikë strategjike dhe me akses të menjëhershëm në të gjitha zonat kryesore të Tiranës. Distanca prej 1.4 km nga qendra e kryeqytetit e bën këtë projekt një investim koherent dhe vizionar. Gjithashtu, infrastruktura, objektet, institucionet përreth dhe investime të tjera të ngjashme në zonë janë tregues të dukshëm se e gjithë zona po kalon një zhvillim të vrullshëm. Apartamenti ndodhet në Rezidencen Lion Park 2. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 126 M2 • Sipërfaqja neto:105 m2. • Kati 22 Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Objekti pritet te perfundoj brenda vitit 2029. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

239,000 €
27/06/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

SHESIM APARTAMENT 1+1 TE "LION REZIDENCES 2" CMIM KLERINGU

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 ! Lion Park 2 është projekti inovativ dhe elitar pozicionohet në një pikë strategjike dhe me akses të menjëhershëm në të gjitha zonat kryesore të Tiranës. Distanca prej 1.4 km nga qendra e kryeqytetit e bën këtë projekt një investim koherent dhe vizionar. Gjithashtu, infrastruktura, objektet, institucionet përreth dhe investime të tjera të ngjashme në zonë janë tregues të dukshëm se e gjithë zona po kalon një zhvillim të vrullshëm. Apartamenti ndodhet në Rezidencen Lion Park 2. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 81M2 • Sipërfaqja neto: 67 m2. • Kati 22 Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 1 Dhome gjumi • 1 Tualete • Ballkon Objekti pritet te perfundoj brenda vitit 2029. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

154,000 €
27/06/2024
 • 81 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE "LION REZIDENCES 2"

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 ! Lion Park 2 është projekti inovativ dhe elitar pozicionohet në një pikë strategjike dhe me akses të menjëhershëm në të gjitha zonat kryesore të Tiranës. Distanca prej 1.4 km nga qendra e kryeqytetit e bën këtë projekt një investim koherent dhe vizionar. Gjithashtu, infrastruktura, objektet, institucionet përreth dhe investime të tjera të ngjashme në zonë janë tregues të dukshëm se e gjithë zona po kalon një zhvillim të vrullshëm. Apartamenti ndodhet në Rezidencen Lion Park 2. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto:120M2 • Sipërfaqja neto:100 m2. • Kati 18 Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Objekti pritet te perfundoj brenda vitit 2029. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

216,000 €
27/06/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Lion Park 2, apartament 2+1 ne shitje

Lion Park 2, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 113.26 m2dhe sipërfaqe neto 94.58 m2 Ndodhet ne katin e IV-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Lion Park 2 është nje nga projektet më të reja elitare me vendodhje strategjike në një nga akset kryesore të hyrjes në Tiranë, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj. Pozicionimi i kompleksit pranë rruges kryesore e bën lehtësisht të aksesueshme dhe të përshtatshme si për investim ashtu edhe për banim. Ndodhet fare pranë Zogu të zi, perballe pallatit te sportit “Asllan Rusi, afer unazes së vogel dhe vetëm 1 km larg qendres. Lion Park 2 do t’ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, me nje arkitekture inovative luksoze në zemër të metropolit plot gjalleri të kryeqytetit. Duke qene e vendosur strategjikisht ne aksin kryesor, volumi i nderteses është përshkallezuar në tarraca të gjelberta duke krijuar kështu një oaz relaksues të vogel gjelberues privat në një zonë shumë të populluar të qytetit. Rezidenca ka 11 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.5 per apartamentet e banimit dhe 5.95 m per ambientet e sherbimit, xhama termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, etj. Cmimi i shitjes 2050 euro/m2 Totali 232183 euro

232,183 €
25/06/2024
 • 113 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Lion Park 2, Tirane

Apartament 2+1 tek Lion 2 Residence, Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka siperfaqe totale 125.16m2 nga te cilat 104.3m2 jane siperfaqe e brendshme. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje i lidhur me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet me vete, dhome gjumi per femije, korridor, tualet dhe lavanteri. Per me shume info na kontaktoni.

232,000 €
20/05/2024
 • 125 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu i Zi, Tirane

Apartament 1+1 tek Lion 2 Residence, Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti a siperfaqe totale 79.06m2 nga te cilat 65.88m2 jane siperfaqe e brendshme. Eshte i organizuar ne nje salloni ndenje i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, korridor dhe tualet. Per me shume info na kontaktoni.

147,000 €
20/05/2024
 • 79 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu i Zi, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE LION PARK 2 REZIDENCE!

Shitet apartament 2+1+2 te Rezidenca Lion Park 2! Projekti me inovator dhe elitar ne Tirane i cili ofron mundesine e jeteses ne nje kulle 34 kateshe ku nderthuret oazi i gjelbert dhe fasadat e xhamit. I vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me askes te menjehershem ne daljen nga Tirana ne nje zone te zhvilluar e cila ofron gjithe facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 120m2 ku organizohet ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion ideal i cili mundeson pamje nga Sheshi Skenderbej dhe ka nje orientim Jug Lindje. Per me shume informacion na kontaktoni!

222,000 €
18/05/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Zogu I Zi » Zogu I Zi, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Zogu I Zi te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Zogu I Zi.

office-address