Shtepi dhe apartamente per shitje ne Autostrada Tirane - Durres - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 7

Dy Apartamente 2+1+2 dhe një Post Parkimi ,për Shitje tek Univers City!

♦Univers City përbëhet nga njësi të shumëllojshme banimi dhe shërbimi për të plotësuar çdo nevojë e mundësi të klientëve potencialë. ♦Apartamentet të tipologjive të ndryshme me sipërfaqe të përshtatura për çdo mundësi dhe familje. • Apartamentet janë të disponueshme si më poshtë: 1. Kati i tretë banim: - Sipërfaqe e brendshme: 84.38m² - Sipërfaqe e përbashkët: 11.65m² - Sipërfaqe totale: 96.03m² 2.Kati i tretë banim: - Sipërfaqe e brendshme: 86.39m² - Sipërfaqe e përbashkët: 11.93m² - Sipërfaqe totale: 98.32m² 3.Posti i parkimit: -Kati -1 - Sipërfaqe posti: 17.10m² - Sipërfaqe totale:28.58m² ♦Cilësime të tjera: •Ky kompleks është ideali për ata që kërkojnë atmosferë relaksuese, siguri dhe komoditet. •Apartamentet kanë planimetri të rregullta dhe funksionale. *Çmimi i apartamenteve është: 980 Euro/m². *Çmimi i postit të parkimit është: 15,500 Euro ♦Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

94,109 €
11/05/2024
 • 96 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres » Autostrada Tiranë-Durrës, Tirane

Ofrohet Apartament 2+1+2 për Shitje në Kompleksin Univers City, Pranë QTU-së!

Jeni në kërkim të një apartamenti me planimetri të mirëfilltë dhe në një vendndodhje të preferuar? Konsideroni këtë opsion në Kompleksin Univers City, pranë QTU-së. Ky apartament përfshin: • Sipërfaqe totale prej 91.2 m² dhe sipërfaqe brendshme prej 77.3 m². • Vendndodhje në kat të 7-të banim. • Korridor shpërndarës, një sallon të rehatshëm, kuzhinë funksionale, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. • Çmimi: 980€/m². Ndodhet aktualisht në fazën e shtrimit të pllakave, me përfundim të parashikuar në Shtator 2024. Për më shumë informacion, na kontaktoni dhe do të jetë kënaqësi të ju ndihmojmë.

89,376 €
01/03/2024
 • 91 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres » Kompleksi Univers City, Tirane

Apartament 2+1+ Post Parkimi në Shitje, Tek Univers City!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale: 90.92m² Sipërfaqe apartamenti: 77.25m² Sipërfaqe verande: 58.96m² Sipërfaqe parkimi: 14.1m² Kati përdhes ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •1 Tualet • Verandë ♦Cilësime të tjera: Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit. *Çmimi apartamentit: 950 Euro/m² *Çmimi për verandën: 450 €/m² *Çmimi për postin e parkimit: 12,500 Euro ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

112,906 €
19/02/2024
 • 91 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres » Univers City, Tirane

Apartament 2+1 në Shitje, Tek Univers City!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale: 94.08m² Sipërfaqe apartamenti: 83.1m² Kati i 5-të banim. ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •1 Tualet ♦Cilësime të tjera: Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit. Ideuar për të gjithë njerëzit, për çdo nevojë, plotësimi i së cilës rrit cilësinë e jetesës së gjithsecilit, Univers City është qyteza e re që po krijohet brenda Tiranës. *Çmimi 900 Euro/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

0 €
19/02/2024
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres » Autostrada Tiranë-Durrës, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Autostrada Tirane - Durres perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address