Rruga 5 Maji: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 32

Shitet apartament 3+1+2 ne 5 Maj

Shitet apartament 3+1+2 ne 5 Maj Kati i 7 Siperfaqe Totale : 128.08m2 Siperfaqe Apartamenti : 112.35m2 Siperfaqe Verande : 66.80m2 Orientimi : Jug Perendim - Lindje Kompleksi Rezidencial “Tirana Uptown” në Rrugën "5 Maji" përbëhet nga 10 godina. Ai do të zhvillohet në tre faza ndërtimi dhe çdo fazë është konceptuar si një kompleks autonom në vetvete i përbërë nga apartamente banimi, ambiente tregtare, parkim nëntokësor, hapësira rekreative, sheshe dhe gjelbërim. E integruar në kompleks ndodhet një fashë e gjelbëruar e cila lidhet me “Pyllin Orbital” të Tiranës i cili ndodhet vetëm 300 metra në veri të kompleksit. Oborret e brendshme të blloqeve individuale janë të orientuara nga jugu, plotësisht të hapura dhe kjo bën të mundur diellëzimin e favorshëm për të gjithë ambientet. Strukturat zhvillohen nga 8 deri në 10 kate dhe çdo objekt i secilit bllok ka nyjën e vetë shkallë-ashensorë, me jo më shumë se 5 apartamente në kat. Faza e parë e kompleksit “TIRANA UPTOWN” përbëhet nga godina 9 dhe 10 kate dhe 5 shkallë. Organizohet ne : Sallon + Kuzhin 3 Dhoma gjumi 2 Tualete Depo Verande Vendodhja : 5 Maj , Kompleksi "Up Town" Cmimi : 202.592€

202,592 €
20/07/2024
 • 128 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » 5 maj, Tirane

Shitet Shtëpi Private 3-katëshe, tek Rruga 5 Maji!

♦Detajet e pronës: •Sipërfaqe Trualli: 200m² •Sipërfaqe Ndërtimi: 300m² ♦Organizohet në tre kate: ♦Kati parë: •Oborr me post parkimi • Dy apartamente 1+1 ♦Kati i dytë: • Përbëhet nga dy apartamente 1+1 ♦Kati i tretë: • Përbëhet nga një apartamente 2+1+2 ♦Karateristika shtesë: •Aktualisht te treja katet janë të lëna me qira. •Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •Kjo vilë ofron një shtëpi ideale për ata që kërkojnë qetësi, privatësi dhe ajër të pastër. ♦Çmimi: 350,000 Euro ♦Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni!

350,000 €
18/07/2024
 • 300 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » Rruga 5 Maji, Tirane

TEK 5 MAJI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !

Tek 5 Maji, prane qendres Concord ofrojme apartament 1+1 të nje pallati te ri te mire administruar me ashensor . Ndertimet e reja po kërkohen çdo ditë e më shumë, pasi ju ofrojnë benefite të shumta duke filluar që nga siguria, qetesia,cilësia e ndërtimit, komoditeti dhe komuniteti i përzgjedhur. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim, ndodhet shume pranë spitaleve ,universiteteve si ai i mjekesise dhe europiani dhe pranë qendrës, duke ju dhenë mundësi dhe për zhvillim biznesi. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 60,5m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 54,2 m2 • Kati i pare banim . Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 1 Dhome gjumi. • 1 Tualet . • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Ndriçim natyral në çdo ambjent. • Ndërtim i ri. • Ashensor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

88,000 €
19/06/2024
 • 60 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » 5 Maji, Tirane

SHESIM APARTAMENTE 1+1 NE REZIDENCEN "5 MAJI" TIRANE

5 MAJI Rezidence Nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Tirane e ndertuar per te ofruar jetes komode dhe te qete. E konceptuar ne detaje me te gjitha sherbimet dhe faciltetet me hapsita te bollshme gjelberimi dhe drite natyrale. Ambieti ideal per te jetuar me familjen tuaj apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror. Këtu perfshihen 4 godina 9 kate (8 kate banim dhe 1 kate përdhe njesi biznesi) Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon. Hapsirat jane kuadratike dhe te mireshfrytezuara/ Për më shumë informacion na kontaktoni.

95,000 €
06/06/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » Rruga 5 Maji, Tirane

Apartament 2+2 për Shitje në Rrugën 5 Maji, Tiranë - 145125€ | 107.5 m²

Ky apartament i ri dhe modern ndodhet në zemër të Tiranës, në Rrugën 5 Maji, duke ofruar një vendbanim të përsosur për ata që kërkojnë komoditet dhe qasje të lehtë në shërbime të ndryshme urbane. • Sipërfaqe e brendshme: 90.8 m² • Sipërfaqe totale: 107.5 m² • Në katin e katërt të një ndërtese 11-katëshe • Përfshin një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Ndodhet afër qendrës së qytetit, qendrave tregtare, stacioneve të policisë, spitaleve dhe shkollave • Është i pajisur me ashensor • Infrastruktura përfshin terracë, kopsht dhe parkim/garazh • Nuk ka hipotekë • Viti i ndërtimit: 2025 • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

145,125 €
17/05/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » Rruga 5 "Maji", Tirane

SHESIM APARTAMENTE 1+1 NE REZIDENCEN "5 MAJI" TIRANE

5 MAJI Rezidence Nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Tirane e ndertuar per te ofruar jetsee komode dhe te qete. E konceptuar ne detaje me te gjitha sherbimet dhe faciltetet me hapsita te bollshme gjelberimi dhe drite natyrale. Ambieti ideal per te jetuar me familjen tuaj apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror. Këtu perfshihen 4 godina 9 kate (8 kate banim dhe 1 kate përdhe njesi biznesi) Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon. Hapsirat jane kuadratike dhe te mireshfrytezuara/ Për më shumë informacion na kontaktoni.

77,000 €
16/05/2024
 • 55 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » Rruga 5 Maji, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin rezidencial “TIRANA UPTOWN" !

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin rezidencial “TIRANA UPTOWN” në Rrugën 5 Maji Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102.06 m2 bruto dhe sipërfaqe neto 89.53 m2 Orientimi Lindje-Veri Kompleksi i ri rezidencial “TIRANA UPTOËN” ndodhet në zonën veriore të Tiranës vetëm 1.8 km nga Qendra e qytetit në Rrugën “5 Maji”. Zona është e përbërë nga godina e komplekse banimi të ndërtuara vitet e fundit dhe prej tregut tradicional të Tiranës në fillim të rrugës 5 Maji. Rruga kryesore e kompleksit e cila vjen pingul me rrugën 5 Maji, do të ketë gjithashtu akses të drejtpërdrejtë në unazën e Tiranës duke qënë një alternative për të anashkaluar Rrugën 5 Maji veçanërisht gjatë orareve të pikut tregtar. Eshtë shumë e thjeshtë të rrisësh fëmijë në zonën e Rrugës “5 Maji” falë afërsisë me institucionet shkollore e parashkollore, si publike dhe private. Në afërsi të zonës ndodhen qendrat spitalore më të rëndësishme në vend si QSUT, klinika të ndryshme etj. Gjithashtu kompleksi lidhet me “Pyllin Orbital” të Tiranës, duke krijuar mundësinë e një jete të shëndetshme, me aktivitete në natyrë. Zona ka një plan zhvillimi shumë të mirë, me komplekse banimi të ndërtuara vitet e fundit dhe të mirë-organizuara. Momentalisht është një nga zonat me zhvillimin më të shpejtë dhe kërkesë në rritje. Zona është lehtësisht e aksesueshme me transport publik nga qendra e Tiranës nëpërmjet disa linjash të transportit publik. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues), postet e paneleve diellore për çdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë dhe profile plastike bëjnë të mundur efiçencën energjetike maksimale sipas standarteve evropiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale.

134,719 €
06/02/2024
 • 102 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » 5 maj, Tirane

Apartament 3+1 në shitje në “Rrugën 5 Maji”

Apartament 3+1 në shitje në “Rrugën 5 Maji” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122.2 m2 bruto dhe sipërfaqe neto 103.3 m2 Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Pozicionohet në katin e I-rë të një pallati në fazë ndërtimi Kompleksi ndodhet në zonën veriore të Tiranës vetëm 1.8 km nga Qendra e qytetit në Rrugën “5 Maji” Zona është e përbërë nga godina e komplekse banimi të ndërtuara vitet e fundit dhe prej tregut tradicional të Tiranës në fillim të rrugës 5 Maji. Në afërsi të zonës ndodhen qendrat spitalore më të rëndësishme në vend si QSUT, klinika të ndryshme etj. Zona është lehtësisht e aksesueshme me transport publik nga qendra e Tiranës nëpërmjet disa linjash të transportit publik. Cmimi i shitjes 1250 euro/m2 Total 152750 euro

152,750 €
25/01/2024
 • 122 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji » Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake N, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Rruga 5 Maji me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address