Kombinat: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 15

SHITET SHTEPI PRIVATE NE TIRANE

✅ Çmimi: 1800 Euro/m2 ✅ Vendndodhja: Rruga “Haki Stermilli”, Kombinat, Tirane ✅ Sipërfaqe trualli: 108m2 ✅ Sipërfaqe ndertese: 102m2 Zona në të cilën ndodhet shtepia është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 102m2, dhe trualli 108m2. Struktura përfshin një kat të parë të përshtatur për ambient biznesi, i cili përfshin edhe dy banjo, duke e bërë atë ideal për aktivitete tregtare. Kati i dytë dhe papafingoja formojnë një banesë të rehatshme dhe funksionale. Ekziston mundësia e parkimit para shtëpisë. Shtepia eshte e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Disponon Certifikate Pronesie.

378,000 €
22/07/2024
 • 108 m2

🏡 Shtepi ne shitje Kombinat » Rruga “Haki Stermilli”, Tirane

KOMBINAT, SHITET SHTEPI PRIVATE 3-KATESHE

Ofrojme shtepi private per shitje, ndodhet ne zonën e Kombinatit, e organizuar në 3-kate. Ka nje vendndodhje shume te mire dhe e aksesueshme ne rruget kryesore. Informacion mbi Shtëpinë private: Siperfaqja e shtëpise:103 m2 . Siperfaqja e Truallit: 110 m2 Sipërfaqja totale: 250 m2. Kati i parë është i përshatshëm per ambient biznesi, organizohet ne 2 dhoma të medha. Ideale per bizneset familjare. Kati e dyte ka dy dhoma gjumi e nje papafingo ne katin e trete . Cdo ambjent ka banjon e vete (5 tualete ne total) Zona në të cilën ndodhet shtëpia është një ndër më të preferuarat për shtëpi banimi. Disponon Dokumentacion të Plotë Hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

1,800 €
20/07/2024
 • 110 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kombinat » Rruga Haki Stermilli, Tirane

Vila 3 Katëshe për Shitje në Kombinat, Tiranë

Shijoni hapësirën dhe rehatinë në këtë vilë trekatëshe në zonën e Kombinatit, Tiranë. Ideal për familjet ose një investim i sigurt, kjo pronë ofron një planimetri të organizuar dhe funksionale. Në katin e parë ndodhet një sallon ndenje, kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një verandë me hapsirë. Kati i dytë përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet i madh dhe 1 ballkon i gjërë. Kati i tretë, papafingo, përfshin një dhomë gjumi të mëtejshme. • Sipërfaqja totale: 272 m² • 5 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 sallon • 3 kate (2 kate + kati i çatisë) • 1 post parkimi në garazh të mbyllur Për detaje të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni!

270,000 €
28/05/2024
 • 272 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kombinat » Kombinat, Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne Kombinat Rruga e Qelqit

Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 3+1 ne zonen e kombinatit tek Rruga e Qelqit, 1 min larg te gjitha faciliteteve si shkolla, banka, bare restorante etj me ndricim natyral gjate dites Apartamenti eshte pjese e nje godine te perfunduar ne vitin 2014 me ashensor, dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Organizohet ne: 3 Dhoma Gjumi, 1 sallon i madh sebashku me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe totale prej 145 metrash, ku 130metra siperfaqe shkelur dhe 15 metra siperfaqe e perbashket. Jepet i mobiluar si ne foto me nje kuzhine te investuar cilesisht, pervec nje kendi. Apartamenti ka tubacionet e gatshme ne rast se bleresi deshiron te vendosi sistem chiller. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni

125,000 €
01/05/2024
 • 145 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kombinat » Kombinat, Tirane

SHITET VILE 4 KATESHE, KOMBINAT !

Vila ndodhet ne periferi te kryeqytetit, ne nje zone te qete e pershtatshme per nje jetese komode ne ajer te paster. E rrethuar nga te gjitha anet me gjelberim dhe peme frutore, vila ka nje siperfaqe trualli rreth 340m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 487m2 e organizuar ne 4 kate. Secili kat banimi organizohet nga: Kati 1: Ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet i perbashket. Kati 2,3,4 : Ambient ndenje dhe gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (me dritare) dhe 1 ballkon i madh i perbashket. Hyrje jane te vecuara dhe me mundesi vendosje edhe per ashensor, me dokumentacionin e rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

360,000 €
11/04/2024
 • 487 m2
 • 8 Dhoma gjumi
 • 8 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kombinat » Kombinat, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Kombinat me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address