Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Fier 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 8

SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGEN AFRIMI NE LAGJEN APOLLONIA NE FIER.

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, ku dominon ajeri paster dhe qetesia. Shtepia eshte dykateshe me bahce, secili kate eshte i mobiluar dhe i banueshem. Shtepia ka nje organizim te mire, ne katin e pare ka nje sallon te madh dhe nje dhome gjumi dhe kuzhinen me dalje nga oborri,si dhe nje tualet. Ndersa kati i dyte organizohet nga nje koridor i madh i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera te banimit, ne sallonin me kuzhin,ne dy dhomat e gjumit si dhe ne tualet. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi ne secilin kate eshte 126m2 dhe siperfaqa e truallit eshte 285 m2. Shtepia eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim nisur nga fakti se zona eshte duke mare nje zhvillim te shpejt kohet e fundit persa i perket ne sektorin e ndertimit. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

107,000 €
02/07/2024
  • 285 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Fier » Fier, Fier

Vilë në Shitje në Qytetin e Fierit!

Në shitje, vilë me dy kate me një super mobilim është me një sipërfaqe ndërtese prej 165m² dhe sipërfaqe trualli prej 1200m². Kjo vilë ofron hapësirë të mjaftueshme për jetesë komode. ♦Kati i parë përbëhet nga një sallon i hapur, guzhinë, një tualet. ♦Kati i dytë ka dy dhoma gjumi, një tualet dhe sallon të hapur plus një ballkon panoramik të madh. ♦Oborri i vilës është i mirëorganizuar dhe i mbjellë me pemë frutore dhe dekorative, duke krijuar një ambient relaksues dhe privat. ♦Vila gjithashtu ofron poste parkimi brenda rrethimit. ♦Kjo vilë ofron një shtëpi ideale për ata që kërkojnë qetësi, privatësi dhe ajër të pastër. Në një çmim prej 200.000 Euro (të diskutueshëm) Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë , ju lutemi na kontaktoni!

200,000 €
14/02/2024
  • 1200 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Fier » Fier, Fier

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

Me te kerkuarat

Shtepi me qera ne Fier
office-address