Selite: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 21

OFROJME PER QIRA KAT VILE, PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3-SELITE!

-Apartamenti ofrohet me një siperfaqe totale prej 120 metrash katrorë. Ka një sallon të bollshëm me dalje në një ballkon, duke ofruar pamje dhe dritë natyrale. Ka gjithashtu dy dhoma gjumi dhe dy tualete, të vendosura për t'u përshtatur nevojave të një familjeje të madhe ose për ata që duan shtëpi me më shumë hapësirë. Pjesa e parkimit përfshin një vend parkimi të dedikuar, të siguruar për qiramarresin e apartamentit. Sistemi inverter multisplit është i instaluar në të gjitha ambientet e apartamentit, duke siguruar klimatizim efikas dhe të komodshëm në çdo stinë të vitit. Apartamenti është i orientuar në perëndim, një avantazh për ata që preferojnë dritën e diellit gjatë pasditeve. Për më shumë detaje ose për të organizuar një vizitë, ju lutem kontaktoni në numrin e dhënë më poshtë.

1,000 € / ne muaj
15/06/2024
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Selite » Selite, Tirane

Vilë me qira në Selitë, Tiranë - 3500€ | 534 m² Vilë për Qira në Selitë, Tiranë - 3500€ | 534 m

Kjo vilë luksoze me katër kate ofrohet për qira në zonën e Selitës në Tiranë, e cila kombinon hapësira të bollshme dhe dizajn modern. • Sipërfaqe e brendshme: 534 m² • Numri i dhomave të ndenjes: 3 • Numri i kuzhinave: 2 • Numri i dhomave të gjumit: 5 • Numri i banjove: 4 • Ideale për familje të mëdha ose për ambasadë • Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne! Kjo vilë elegante me katër kate ndodhet në zonën e qetë të Selitës në Tiranë, e përshtatshme për banim të rehatshëm ose për përdorim komercial • Sipërfaqe neto 534 m² • Sipërfaqe bruto 534 m² • Ndërtesë me 4 kate • 3 dhoma ndenje • 2 kuzhina • 5 dhoma gjumi • 4 tualete •Vila eshte shtruar me parket dru lisi masiv i stazhionurar, panel diellor 300l, kondicioner per cdo ambient, linje trefazore, dritare duralumin termik triplex, elektrishtepiake cilesore te markes Smeg, instalime elektrike te markes Mylos, instalime hidraulike te markes Grohe, e pershtatur per banim me punime shume cilesore por mund te jepet edhe bosh per biznese te ndryshme si,Shkolle, Qender kursesh, After school,Zyra, Kopesht, Call Center, Spital privat, Klinike mjekesore, Azil, Zyra,etj. • E përshtatshme për ambasadë, rezidencë diplomatike ose banim luksoz • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

3,500 € / ne muaj
14/05/2024
  • 534 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Selite » Blloku i Vilave, Selite, Tirane

Jepen me Qira Tre Katet e një Vile në Selitë!

♦Jepen me qira katet e një super vile të investuar në Selitë. ♦Informacionet përkatëse: 1.Kati i parë •Jepet për biznes ose magazina. -Sipërfaqe e brendshme: 150m² -Ambjent open-space -Kuzhinë -2 Tualete -Zyrë e veçuar *Çmimi: 500 Euro/muaj 2.Kati i dytë: •Apartament 3+1+2 -Sipërfaqe e brendshme: 150m² -Sipërfaqe verande: 50m² •Organizimi: -Sallon -Kuzhinë e veçuar -Dhomë pritje -Korridor shpërndarës -3 dhoma gjumi -2 Tualete -Verandë * I investuar dhe i mobiluar me detaje. *Çmimi: 500 Euro/muaj 3.Kati i tretë: •Apartament 2+1 -Sipërfaqe e brendshme: 70m² -Sipërfaqe verande: 130m² •Organizimi: -Sallon me kuzhinë -2 dhoma gjumi -Korridor shpërndarës -Tualet -Verandë *Mobilohet në bazë të kërkesës së klientit! *Çmimi: 350 Euro/muaj ♦Cilësime të tjera: •Zona në të cilën ndodhet vila është një ndër zonat më të preferuara periferike të Tiranës,ku ofron një shtëpi ideale për ata që kërkojnë qetësi, privatësi dhe ajër të pastër. •Kjo vilë ofron hapësirë të mjaftueshme për jetesë komode. •Vila gjithashtu ofron poste parkimi brenda rrethimit. •Ofron pamje të mrekullueshme të Tiranës. •Oborri i vilës është i mirëorganizuar dhe i mbjellë me pemë frutore dhe dekorative, duke krijuar një ambient relaksues dhe privat. ♦Për më shumë informacion,ose për një vizitë ju lutem na kontaktoni!

500 € / ne muaj
26/02/2024
  • 150 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Selite » Selitë, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Selite nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address