Shtepi per shitje ne Komuna e Parisit: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 48

TEK KOMUNA PARISIT,1800 EURO/M2, WHITE TOWER, SHESIM DUPLEX 4+1+ 3 !

Shesim duplex 4+1+ 3 ne nje nga ndertimet me cilesore qe po ndertohen ne Komunen e Parisit. Sip neto kati 1 - 101.3 m2 Sip neto kati 2 - 78.4 m2 Sip bruto - 215.7 m2 Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme. Fasada e objektit synon të ketë një simetri në grid-in e tij, për t'u lehtësuar nga një hapje në katin e katërt, të cilat në konturimin e objektit në vetvete lehtësohen nga përdorimi i elementit të xhamit. Ky kat është më i lartë në lartësi sesa kati mesatar i objektit. Gridi i krijuar vjen i ruajtur me ngjyre neutrale në fasadë ku hapjet përkojnë me funksionin e vetë objektit. Luhet me ritmin në fasadë duke filluar nga harqet në katin përdhe, me carje vertikale në katet e para të shërbimeve, duke vazhduar më sipër në fasadë me një lloj ritmi vertikal-horizontal në carje. Sikurse mund të shihet objekti në grid-in e fasadës së tij ka disa momente gjelbërimi të cilat përkojnë me ambjentet e "oborreve të brendshme" për vetë apartamentet.

389,000 €
17/07/2024
 • 216 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

White Tower Komuna e Parisit, apartament 2+1 në shitje

White Tower Komuna e Parisit, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 116.6 m2 Organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Lokalizohet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës Momentalisht pallati është ende në fazë ndërtimi. Fasada e objektit synon të ketë një simetri në grid-in e tij, për t'u lehtësuar nga një hapje në katin e katërt, të cilat në konturimin e objektit në vetvete lehtësohen nga përdorimi i elementit të xhamit. Ky kat është më i lartë në lartësi sesa kati mesatar i objektit. Gridi i krijuar vjen i ruajtur me ngjyre neutrale në fasadë ku hapjet përkojnë me funksionin e vetë objektit. Luhet me ritmin në fasadë duke filluar nga harqet në katin përdhe, me carje vertikale në katet e para të shërbimeve, duke vazhduar më sipër në fasadë me një lloj ritmi vertikal-horizontal në carje. Sikurse mund të shihet objekti në grid-in e fasadës së tij ka disa momente gjelbërimi të cilat përkojnë me ambjentet e "oborreve të brendshme" për vetë apartamentet. Çmimi i shitjes 2500 euro/m2 Totali 291500 Euro

291,500 €
16/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » White Tower, Tirane

Apartament 1+1 në shitje me pamje fantastike te Kopshtit Botanik , Komuna e Parisit!

♦Ky apartament 1+1 ne shitje ofron një ambient tërheqës dhe komoditet për banim në një nga zonat më të kërkuara të Tiranes. Gjendet në një ndërtesë të re në katin e pestë, me ashensor, duke siguruar qasje të lehtë dhe komode për banorët. Një nga veçoritë kryesore të kësaj prone është pamja e saj e mrekullueshme nga Kopshti Botanik, duke ofruar dritë natyrale ne të gjitha ambientet e saj. ♦Apartamenti është organizuar me kujdes dhe inteligjencë funksionale, duke përfshirë një sallon të rehatshëm, një kuzhinë moderne, një zonë të veçantë për ngrenie, një dhomë gjumi dhe një tualet. Është arreduar me stil nga një arkitekt i specializuar në harmonizimin e ngjyrave dhe detajeve për të krijuar një ambient të ngrohtë dhe të modernizuar. ♦Me një sipërfaqe bruto prej 48 m2 dhe siperfaqe neto prej 43 m2, apartamenti ofron hapësirën e duhur për një stil jetese të përshtatshëm. Përfiton nga orientimi jug-lindje, i cili e bën të ndriçojë gjatë gjithë ditës. Po ashtu, ka një akses të lehtë dhe të shpejtë drejt Liqenit Artificial të Tiranes, duke e bërë vendndodhjen e tij edhe më të pëlqyer për ata që e vlerësojnë qetësinë dhe bukurinë e natyrës. ♦Apartamenti është i sapo investuar dhe i pa banuar më parë, duke siguruar një mundësi të shkëlqyer për të filluar një jetë të re në një ambient të ri. Gjithashtu, disponon certifikatën e pronësisë, duke e bërë një zgjedhje të sigurtë për investimin tuaj të ardhshëm. Çmimi i kësaj prone është 152,000 euro.

152,000 €
11/07/2024
 • 48 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Super Apartament 1+1 Modern në Shitje pranë Kompleksit Olimpik, Komuna e Parisit!

♦Vendndodhja: Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, në katin e 5-të, me orientim Jug-Lindje, duke ofruar një pamje spektakolare drejt Kopshtit Botanik. Lokacioni është i privilegjuar, shumë afër Kompleksit Olimpik dhe Komunës së Parisit, një zonë e kërkuar dhe e preferuar për banim. ♦ Hapësirat: Hapësira e apartamentit shtrihet në 66 m2 bruto dhe 58 m2 neto. Përfshin një korridor hyrës të shkëlqyer që udhëheq drejt ambientit të ndenjes dhe zonës së gatimit dhe ngrënies. Një dhomë gjumi e këndshme dhe një tualet modern me dritare. ♦Karakteristikat: Ambienti merr dritë natyrale në të gjitha dhomat e tij, duke e bërë atë të ndriçojë me diell gjatë ditës. Është i arreduar me shumë kujdes dhe stil nga një arkitekt profesionist, që e bën atë të jetë një ambient shumë i ngrohtë dhe i përshtatshëm për jetesë. Disponon certifikatë të pronesisë, e cila siguron qëndrueshmërinë dhe sigurinë e investimit të blerësit . ♦Çmimi dhe Mundësitë: Çmimi për këtë pronë është 165,000 euro. Ky apartament 1+1 modern ofron jo vetëm komoditet dhe elegancë, por edhe një mundësi për të jetuar në një ambient të përshtatshëm për një jetë cilësore dhe të qetë.

165,000 €
11/07/2024
 • 66 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Apartament 1+1 modern për shitje tek Komuna e Parisit, me pamje të mrekullueshme të Kopshtit Botanik!

Përshkrimi i mëposhtëm ofron një pasqyrë të detajuar dhe të përmbledhur të apartamentit modern në dispozicion për shitje në një nga zonat më të preferuara të qytetit. ♦Përshkrimi: Ky apartament 1+1 i organizuar me kujdes është ndërtuar me stil nga një arkitekt, ofrues i një harmonie të kujdesshme të ngjyrave dhe përdorimit të dritës natyrale. Gjithashtu, përfiton nga një orientim i përshtatshëm Jug-Lindje, duke siguruar ndriçim të shkëlqyer dhe pamje të mrekullueshme drejt Kopshtit Botanik. ♦Karakteristikat kryesore: •Planimetria: Përfshin një dhomë ndenje, ambientin e ngrënies, një kuzhinë moderne, një dhomë gjumi dhe një tualet. •Siperfaqja: Bruto 55 m2, Neto 50 m2. •Pozicioni: Gjendet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor. •Statusi: Apartament i ri dhe i pa banuar më parë, i sapo investuar. •Certifikimi: Disponon certifikatë pronësie. ♦Përshkrimi shtesë: Ky apartament përfshin detaje të kujdesura të dizajnit modern, duke ofruar një ambient të qetë dhe të relaksueshëm për banorët e tij. Në mënyrë të veçantë, përdorimi i dritës natyrale dhe pamjet e jashtëzakonshme të Kopshtit Botanik bëjnë këtë pronë tërheqëse për ata që kërkojnë një jetesë urbane me një lidhje të fortë me natyrën. ♦Çmimi dhe informacioni për kontakt: Çmimi për këtë apartament të veçantë është 160,000 euro. Për më shumë informacion dhe për të organizuar një vizitë personale, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mëposhtëm.

160,000 €
10/07/2024
 • 55 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Gasoniere moderne për shitje tek Komuna e Parisit, pranë Kompleksit Olimpik !

Në një vendndodhje të privilegjuar pranë Kompleksit Olimpik në Komunën e Parisit, ju ofrohet një gasonierë moderne që shquhet për organizimin e shkëlqyer të hapësirave të saj. Ambienti është projektuar me shumë kujdes për të përfshirë zonën e fjetjes, ngrënies, relaksimit dhe gatimit. Prona është e pajisur plotësisht me të gjitha orenditë dhe pajisjet elektrike të nevojshme për jetesën e përditshme. Gasoniera ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri, me ashensor për lehtësimin e lëvizjes. Me një sipërfaqe neto prej 34 m2 dhe bruto prej 38 m2, ajo ofron një hapësirë të këndshme dhe funksionale për jetesën tuaj të përditshme. E arreduar me mjaft shije nga një arkitekt, ambienti është i dizajnuar për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe të mahnitshme për banuesit e rinj. Gasoniera është e pa banuar më parë, duke u ofruar blerësve mundësinë për të filluar një kapitull të ri në një ambient të modernizuar. Prona gjithashtu ka një tualet të madh, i pajisur me të gjitha pajisjet elektrike të nevojshme. Disponon certifikatën e pronesisë dhe del në shitje me një çmim prej 115,000 euro.

115,000 €
10/07/2024
 • 38 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit

Apartamenti është i pozicionuar tek Komuna E Parisit, Rruga "Tish Dahia". Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 125 m2 • Kati i 8 i një ndërtese 10 katëshe Apartamenti disponon: • Ambient Ndenje • Ambient gatimi • 3 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 2 Ballkone Cilësime të tjera: • Ashensor • Ndërtim i ri • Dokumentacion i rregullt hipotekor. • Mundësi ndarje në dy apartamente • Opsion ideal banimi dhe investimi. Pozicionohet në një nga lokacionet më të preferuara të qytetit të Tiranës, ku ofrohen të gjitha facilitetet për një jetë të qetë dhe komode. Për një vizitë në pronë na kontakto!

220,000 €
09/07/2024
 • 125 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Rruga Tish Dahia, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 1+1 me 2 POSTE PARKIMI ‼️


Informacion mbi Apartamentin: 
 ▪︎ Ndërtim i Ri ▪︎ 2 Ashensor
 ▪︎ Kati 9 (jo i fundit)
 ▪︎ Sipërfaqe: 70 m2 ▪︎ Kubaturë e Rregullt ▪︎ Orientim: Jug-Lindje ▪︎ me HIPOTEKË ▪︎ GARAZH me pult (për 2 Makina) Organizimi: 
 ▪︎ Koridor Shpërndarës ▪︎ Sallon Ndënjie
 ▪︎ Kuzhinë Inkaso e veçuar (me dritare)
 ▪︎ Dhomë Gjumi
 ▪︎ Tualet Inkaso (me dritare) ▪︎ Ballkon Detaje të Tjera: ▪︎ i Investuar ▪︎ Totalisht i Mobiluar
 ▪︎ Kuzhina Inkaso ▪︎ Parket AC5 ▪︎ Rrjeti Elektrik & Hidraulik i Ri ▪︎ Dyert e Brëndshme të Reja ▪︎ Sistem Kondicionimi Daikin Inverter
 ▪︎ SMART TV 55” 4K
 ▪︎ Dritare Triplex Termo-Akustike ✅ Ideal për BANIM apo INVESTIM (QiraDhënie) Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

187,000 €
05/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

SHITET APARTAMENT ME KREDI 2+1+2 TE RRETHI I SELITES

•Shitet Apartament 2+1+2 te Rrethi i Selites• • •Ideal per INVESTIM• • •Ky Apartament mund te shitet dhe me kredi mbas Rivleresimit ! •Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe me nje akses shume te shpejte ne unazen e Tiranes. •Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit. •Orientim Perendim Veri, ky apartament gezon ndricim natyror .. •Pallati adminstrohet nga kompania private!. •Ne kate ndodhen vetem 4 hyrje •Kati 2 Banim •Siperfaqja 93.30m2 Neto •Cmimi.165000Euro • •Apartamenti eshte i organizuar prej nje korridori shperndares, •Sallon+Ambient Gatimi •2 Dhoma gjumi, •2 tualete /1 nga Tualetet eshte me dritare dhe me vaske! •Verande e cila lidhet me sallonin dhe me njeren nga dhomat e gjumit! •Cdo ambient ka Sistem kondicionimi • • Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni 0698868169! • • real estate agent Iluminatum Residence Riverside Residence Soho Tours Urban Real Estate Future Century Shtepi Apartament luxury house real estate house tour house tour maryland house georgian house mediterranean house saltburn house real estate albania real estate tirana real estate durres real estate vlore real estate kosovo property • • • #albania #buyinalbania #investinalbania #realestatealbania #shitje #shtepi #blej #tirana #shqiperi #qira #apartament #shqiperia #rentinalbania #tirane #futurehome #apartment #century21 #funnymoments #kompleksi #xhamllik #porcelan #alidemi #kinostudio #eglaceno #juliandeda #bigbrother #bigbrothervipalbania #fermavip #luizejlli

165,000 €
21/06/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

TEK KOMUNA PARISIT,WHITE TOWER, SHESIM APARTAMENT 2+1+2 !

Shesim apartament 2+1+ 2 ne nje nga ndertimet me cilesore qe po ndertohen ne Komunen e Parisit. Sip neto - 97.2 m2 Sip bruto - 116.6 m2 Objekti perfundon ne Gusht 2026. Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme. Fasada e objektit synon të ketë një simetri në grid-in e tij, për t'u lehtësuar nga një hapje në katin e katërt, të cilat në konturimin e objektit në vetvete lehtësohen nga përdorimi i elementit të xhamit. Ky kat është më i lartë në lartësi sesa kati mesatar i objektit. Gridi i krijuar vjen i ruajtur me ngjyre neutrale në fasadë ku hapjet përkojnë me funksionin e vetë objektit. Luhet me ritmin në fasadë duke filluar nga harqet në katin përdhe, me carje vertikale në katet e para të shërbimeve, duke vazhduar më sipër në fasadë me një lloj ritmi vertikal-horizontal në carje. Sikurse mund të shihet objekti në grid-in e fasadës së tij ka disa momente gjelbërimi të cilat përkojnë me ambjentet e "oborreve të brendshme" për vetë apartamentet.

270,000 €
05/06/2024
 • 117 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Komuna e Parisit, apartament 3+1 në shitje

Komuna e Parisit, apartament 3+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 211.4 m2, sipërfaqe neto 109 m2 dhe sipwrfaqe verande 85.4 m2 Ndodhet në katin e VII-të të një pallati në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande Objekti në katin e pare zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Aktualisht ndertimi dhe parashikohet te mbaroje brenda vitit 2024 Cmimi i shitjes 2300 euro/m2 Cmimi verandes 1150 euro/m2 Totali 388010 euro

388,010 €
20/05/2024
 • 117 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor ne katin e fundit. Orientimi lindje, me pamje totalisht nga liqeni artificial, cdo dhome ka drite natyrale. Siperfaqja totale 99m2. Siperfaqe ne certifikate 89m2. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares qe te çon ne zonen e ndenjjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkon. Dhoma e gjumit e paisur me dhome garderobe. Apartamenti eshte i riinvestuar per te pasur energji edhe nga paneli solar. Izolimi termik dhe akustik i dritareve me dopio xham dhe me gaz helium. Siper apartamenti ka edhe 100 metra tarrace private qe mund ta perdoret per papafingo-barbeku. Shitet pjeserisht i mobiluar Disponon certifikate Pronesie CMIMI I PA DISKUTUESHEM! Per detaje na kontaktoni

178,000 €
15/05/2024
 • 99 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Komuna e Parisit, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address