Shtepi me qira ne Pazari I ri: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 15

TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 3+1 PER QIRA

Jepet me qira apartament 3+1, prane Pazarit te Ri tek rruga "Tefta Tashko Koco". Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe afersise qe ka me qendren. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje 3 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon Eshte perfekt per zyra, klinika, apo cfaredolloj biznesi tjeter, per arsye te pozicionimit buze rruges kryesore dhe vizibilitetit qe ka prej fasades se xhamit. Hapesira e bollshme lejon zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

900 € / ne muaj
25/03/2024
  • 142 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Pazari I ri » Rruga Tefta Tashko Koco, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Pazari I ri nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address