Farke: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 89

SHITET VILE EKSKLUZIVE TE KOMPLEKSI "SIAR" , LIQENI FARKES, TIRANE

Kompleksi rezidencial "Siar" esht i pozicionur ne zonen e jug-lindore te qytetit te Tiranes. Kjo vendodhje ne nje nga zonat me elitare te qytetit, prane liqenit te Farkes, ofron kushtet ideale per nje jetese te shendetshme, mes ajrit te paster dhe gjelberimit. Kompleksi perbehet nga 33 vila dy kateshe dhe hapesirat rekreative, te dedikuara per nje standart me te lart jetese. Vilat jane projektuar ne menyre te tille, per tju pershtatur kerkesave te nje komuniteti te pergjedhur rezidentesh. Perparesite e Rezidences jane: 1. Arkitektura- Zgjidhje moderne te arkitektures dhe konstruksionit qe ofrojne komfort, siguri dhe jetegjatesi. 2. Privatesia-Hyrje individuale per cdo Ville per te ofrouar privatesi, qetesi dhe mjedis te shendetshem familjar. 3. Pejsazhi - Pamje relaksuese e ambjenteve te jashtme, fale shtrirjes se terrenit dhe afersise me Liqeni Farkes 4. Komuniteti – Komuniteti I perzgjedhur rezidentesh. 5. Natyra – Zona ofron nje oaz me gjelberim te perhershem, ajer te paster, pamje te mrekullueshme buze liqenit te Farkes 6. Facilitetet – Zone ne zhvillim. Afersi me shkolla, spitale, sherbime. Pike referimi per aktivitete te jashtme, sport, lundrim 7. Cilesi e larte ndertimi Vila individuale TIP E12 Kati Nentoke – 47.6m2 neto Kati Perdhe - 86.8m2 neto Kati I Pare - 88.2m2 neto Verande - 9.1m2 Parkim + Depo -55m2 Total siperfaqe ndertimi 286.7m2 neto dhe Parcele 206m2 Organizimi viles : Kati Perdhe : ambient ndenjie me dalje ne oborr , kuzhine , korridor shperndares , 1 tualet , 1 lavanteri . Kati 1: 3 dhoma gjumi , korridor shperndares , 2 tualete dhe 2 ballkone te bollshme. Kati -1 : Parkim per 2 automjete dhe depo -Mundesi pages me KESTE

436,537 €
24/07/2024
 • 287 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

Shitet, Apartament 3+1+2, Residenca ''Sofia'', TEG.

Disponojmë apartamen 3+1+2 per shitje ne zonen e TEG-ut. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja neto : 113.84 m2 • Sipërfaqja bruto: 136.87 m2 • Sipërfaqja e perbashket: 23.03 m2 • Sipërfaqja e verandes : 34.57 m2 • Kati 3 Organizimi: • Sallon ndenje • Ambient gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Verande Cilësime të tjera: • I investuar • I mobiluar • Sistem kondicionimi dhe aspirimi • Vaske • Garderobe • 2 Garazhe me cmim ekstra (30,000 euro secili) • Spote Ndricimi • Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara mes gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona. • Pamje nga Teg • Ashensor • Parkim • Verande • Sistem kondicionimi dhe aspirimi •Punime ekstra: Dyer, dritare, ndricim, hidraulike, elektrik, pllaka, pajisje elektroshtepiake Smeg, Sistem chiller, Tenda Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

369,000 €
16/07/2024
 • 137 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » TEG, Tirane

Vile Per Shitje, Ne Farke

Vila ka siperfaqe ndertimi 218 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 188 m2 me vendndodhje ne Farke. Me orientim nga mali i Dajtit. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 66 m2: open space, 1 tualet Katin 0, siperfaqe 66 m2: sallon ndenjje, kend gatimi, tualet Kati 2, siperfaqe 77 m2: 3 dhoma gjumi, tualet, depo Kati 3, siperfaqe 9 m2: open space e shfrytezueshme per playroom Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Farkes ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

372,800 €
06/07/2024
 • 218 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

Vile per Shitje, ne Farke

Vila ka siperfaqe ndertimi 391 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 475 m2 me vendndodhje ne Farke. Me orientim nga mali i Dajtit. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 102 m2: open space, depo, 1 tualet Katin 0, siperfaqe 87 m2: sallon ndenje, kend gatimi me vete, studio, tualet Kati 2, siperfaqe 101 m2: 1 dhome gjumi me tualet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon Kati 3, siperfaqe 101 m2: open space e shfrytezueshme per playroom, 1 tualet Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon me 2 poste parkimi. Zona e Farkes ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

797,050 €
06/07/2024
 • 391 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

ROLLING HILLS LIQENI, SHITET APARTAMENT 2+1

Rolling Hills Liqeni shtrihet mes gjelbërimit të kodrave të Farkës dhe buzë liqenit, në një eksperiencë që ju lejon të shijoni lirinë pranë natyrës, në ajër të pastër. Një vend qetësie dhe çlodhjeje, për një jetesë elegante, unike dhe luksoze. Rolling Hills Liqeni është konceptuar si një kompleks rezidencial me vila dhe apartamente, një Plazza me të gjitha shërbimet e nevojshme, park të gjelbëruar me terrene sportive dhe akses të drejtpërdrejtë në ‘Lungolagon’ përgjatë Liqenit të Farkës. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 94.7m2. • Sipërfaqja neto: 78.3 m2. Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

208,000 €
27/06/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Liqeni i Farkes, Tirane

Vile Individuale me Pishine per Shitje ne Farke

Vile individuale me pishine per shitje ne zonen e Farkes, shume prane Liqenit te Farkes, residencave elitare dhe Qendres Tregtare TEG. Informacion: - Siperfaqe parcele 700 m2 - Siperfaqe e katit perdhe 225 m2 - Siperfaqe katit nentoke 190m2 Kati përdhe organizohet nga sallon i madh ndenje, kendi gatimit & kendi i ngrenies te cilat kane dalje dhe nje pamje fantastike nga ana e pishines, kemi gjithashtu kater dhoma gjumi, dy dhoma matrimoniale dhe dy dhoma teke, nje dhome lavanderie dhe tre tualete. Vila eshte ne faze perfundimi, gati per tu arreduar dhe shijuar qetesine dhe bukurine e natyres. Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

650,000 €
25/06/2024
 • 415 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

Vile Luksoze ne Farke

Shesim vilë luksore me një sipërfaqe totale prej 406,8m2 të ndare në tre kate, 2 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. Vila ka 870m2 truall me gjelberim rreth e rrotur saj. Mobilimi është i pjesshëm, duke lejuar potencialin blerës të personalizojë hapësirat siç dëshiron. Vila është e ndërtuar me standarde të larta, dhe përfshin të gjitha karakteristikat e nevojshme për një jetesë moderne dhe të kënaqshme. Mobilimi i pjesëshëm do të thotë se blerësi ka lirinë e plotë për të dekoruar sipas preferencave të tij ose të saj, duke krijuar kështu një ambient unik dhe personal. Të gjitha këto, kombinuar me arkitekturen e nderteses, e bëjnë këtë vilë një investim të shkëlqyer. E vendosur në një zonë atraktive, kjo vilë ofron një jetesë luksoze dhe të qetë, e rrethuar nga natyra, me nje pamje fantastike nga liqeni i Farkes dhe me të gjithë komoditetet e nevojshme. Eshte e organizuar ne: Kati nentoke eshte openspace i cili mund te shfrytezohet ne cdo kohe duke qene se eshte i fresket ne vere dhe i ngrohte ne dimet (disponon oxhak). Disponon gjithashtu nje tualet dhe nje lavanteri. Kati i pare ka nje holl te mar me oxhak, kuzhine te vecuar me kend ngrenie, nje dhome gjumi dhe tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi (njera me garderobe), 2 tualete dhe ballkon te cilet ofrojne nje pamje fantastike nga Liqeni i Farkes. Vila eshte e survejuar me kamera sigurie, gjithashtu nuk keni pse shqetesoheni me per vende parkimi. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!

1,100,000 €
17/06/2024
 • 500 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

Vile Individuale ne Shitje, Swan Lake Residence Liqeni i Farkes

Vile individuale ne shitje ne residencen Swan Lake tek Liqeni i Farkes E pozicionuar ne vijen e trete te residences, ne vilat individuale ju do te shijoni qetesine e xones perreth dhe pamjen e bukur e bukur panoramike te liqenit, qiellit dhe malit te Dajtit. Hapesirat e jashtme jane te mjaftueshme per ngritjen e kendeve te lojrave dhe aktiviteteve te tjera rekreative. Informacion: Siperfaqe totale e ndertimit: 216.54 m2 Siperfaqe e perbashket 8.66 m2 Siperfaqe verande 109.12 m2 Siperfaqe pishine 27.8 m2 Ambjent teknik 8.16 m2 Verande teknike 69.6 m2 Investimi ne nje zone me zhvillim te shpejte si Swan Lake ne zonen e liqenit te Farkes ofron potencial si per te ardhura te rregullta nga qirate mujore, ashtu dhe per vleresim afatgjate te kapitalit. Kontaktoni me ne per informacion me te detajuar dhe vizite prane residences.

453,783 €
13/06/2024
 • 217 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Liqeni i Farkes, Tirane

SHITET VILE NE "SWAN LAKE RESIDENCE", FARKE

Shitet vile ne Swan Lake Residence me pamje nga liqeni. Specifikime teknike: Siperfaqe totale ndertimi 191.1 m2 Sipërfaqe pishine 33.8 m2 Sipërfaqe e përbashkët 7.64m2 Sipërfaqe verande 45.8m2 Vila organizohet ne tre kate ku kati i pare ndahet ne: nje sallon i bollshem se bashku me kuzhinen dhe nje tualet, kati i dyte dy dhoma gjumi, nje tualet, kati i trete perbehet nga dhoma master me hapesir se bashku me tualetin. Gjithashtu vila disponon nje verande me siperfaqe 45.8m2. Swan Lake Residence eshte një rezidencë e re me vila dhe apartamente, e cila ka një vendndodhje perfekte buzë liqenit të Farkës dhe shëtitores, me pamje nga mali i Dajtit dhe me një pamje fantastike në çdo moment të ditës. I pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetësi, në harmoni me natyrën dhe shumë pranë qytetit. Fotot jane ilustruese! Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

430,000 €
13/06/2024
 • 191 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Liqeni i Farkes, Tirane

VILE TE LIQENI I FARKES!

Vilë te Liqeni i Farkes në shitje! Vila 2-katëshe është në fazë ndërtimi dhe ndodhet në kompleksin më të ri ne zonën e Liqenit te Farkës. E vendosur në një parcelë me sipërfaqe totale prej 331 m2, vila është e organizuar: - Kati 0: sipërfaqe 92 m2, 1 sallon bashkë me këndin e gatimit, 1 studio, 1 tualet dhe 1 ambient teknik - Kati 1: sipërfaqe 92 m2, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verandë Rezidenca ndodhet vetëm 5 minuta nga TEG dhe 10 minuta nga Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”. Jo vetëm një rezidencë banimi por një qendër e vërtetë komunitare me një arkitekturë të përzgjedhur që respekton natyrën. Plazza me të gjitha shërbimet e nevojshme, hapësira të gjelbra dhe terrene sportive për një stil aktiv jetese. Kompleksi ka akses të drejtpërdrejtë në ‘Lungolagon’ përgjatë Liqenit të Farkës, duke plotësuar më së miri jo vetëm të gjitha kërkesat e personave që kanë vendosur të bëjnë këtë zgjedhje për stilin e tyre të jetesës. Për më shumë informacion na kontaktoni!

480,000 €
22/05/2024
 • 184 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Liqeni i Farkes, Tirane

Vilë 3-Katëshe në Shitje tek Kompleksi Rolling Farka!

♦Shitet vilë me tre kate me një sipërfaqe ndërtimi prej 180m²,sipërfaqe oborri 256m² dhe sipërfaqe verande 3.5m²,brenda kompleksit prestigjioz,në zonën e Farkës. Vila ofron një organizim të shkëlqyer dhe hapësira të bollshme si më poshtë: • Kati përdhes përmban një sallon të bollshëm, kuzhinë bashkëkohore, zonë ngrënie, një zyrë ,një tualet dhe ballkon. • Kati i parë ofron një dhomë gjumi matrimoniale me garderobë, tre dhoma gjumi për fëmijë dhe dy tualete. •Kati i dytë përfshin zonën e çatisë me një verandë të madhe. • E rrethuar nga një hapësirë e gjelbër e bollshme që siguron privatësi dhe qetësi. •Çmimi i kërkuar për vilën është 460.000€ ♦Për më shumë detaje ose për të caktuar një vizitë, ju lutemi të na kontaktoni!

460,000 €
20/05/2024
 • 180 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Liqeni i Farkës, Tirane

Disponojmë Vila Individuale për Shitje në Mjull Bathore tek "Rezidenca Cuci"!

"Rezidenca Cuci" e projektuar përballë malit piktoresk të Dajtit, po ndërtohet si një kompleks unik që do të ofrojë standartin më të lartë të jetesës suburbane në Tiranë. Një kompleks prej 16 vilash ekonomike individuale të cilat janë projektuar për të ofruar elegancë thjeshtësi dhe komoditet, me hapësira të mëdha parkimi, të rrethuara nga kopshte të gjelbëruar dhe shërbime të garantuara. Projekti është konceptuar që përveç pamjeve panoramike të sigurojë edhe privatësinë e çdo vile, në një kompleks ku do të ofrohet vendroje dhe siguri maksimale 24 orë. ♦Organizimi: •Në një hapësirë të shfrytëzuar mirë në katin përdhe gjendet veranda, kuzhina, zona e ndenjes e cila është e pajisur me oxhak panoramik funksional, tualet edhe vendi i ashensorit. •Kati i parë ofron 1 dhomë gjumi matrimoniale e cila ka të inkorporuar garderobën dhe tualet të brendshëm, dy dhoma gjumi fëmijësh dhe një tualet. •Kati i dytë ofron një dhomë gjumi për miq, tualet ,lavanteri edhe verandë. ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze. •Vendodhje strategjike, akses me pikat kryesore të qytetit, një nga prioritetet më të rëndësishme. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u, liqeneve të Tiranës dhe parkut. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Parashikuar të përfundojë brenda 2026! •Çmimi për vilat: 1500-1800€/m² •Çmimi për verandën: 500 Euro/m² •Çmimi për truall: 150€/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni!

0 €
14/05/2024
 • 391 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Rruga e Elbasanit 1, Mjull Bathore, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE LIQENIT TE FARKES!

Lakeside Residence ndodhet vetëm 3.8 km dhe 15 min larg qendrës së Tiranës. Ju ofrojme pamje mahnitëse të liqenit dhe natyrës përreth nga cdo vilë dhe apartament. Lakeside Residence ndodhet sipër shëtitores së liqenit të Farkës duke iu ofruar rezidenteve të saj mundësinë për aktivitete të ndryshme clodhëse. Apartament 2+1+2 ne zonen e Farkes me pamje te lire nga Liqeni i Farkes. Karakteristikat e apartamentit: * sip. 100.5 m2 neto * sip. 9.9 m2 e perbashket * sip. 110.4 m2 totale Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te me orientim jug-lindje-perendim. Rezidenca eshte ne fazen e perfundimit te rifiniturave te objektit dhe nivelimin e ambjentit te perbashket. Dorzohet ne baze te kerkeses se blersit.

242,800 €
09/05/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHESIM VILE NE NJE NGA REZIDENCAT NE ZONEN E FARKES!

Lakeside Residence ndodhet vetëm 3.8 km dhe 15 min larg qendrës së Tiranës. Ju ofrojme pamje mahnitëse të liqenit dhe natyrës përreth nga cdo vilë dhe apartament. Lakeside Residence ndodhet sipër shëtitores së liqenit të Farkës duke iu ofruar rezidenteve të saj mundësinë për aktivitete të ndryshme clodhëse. Karakteristikat e viles: * sip. kati -1 58.7 m2 * sip. kati perdhe101.8 m2 *sip. kati i pare 97.3 m2 Totale 257.8 Sip. parcele 417m2 Në total Vila ka : * 3 Dhoma gjumi * 1 Ambient Ndenie * 1 Ambient Gatimi i veçuar * 2 Tualete * 1 Verandë * 2 Poste Parkimi Pamje e jashtme e mrekullueshme dhe përfitimet e brendshme të nje fasade të ventiluar + sistemin kapot. Fasada e ventiluar ofron izolim termik të përmirësuar, ulje të kostove të energjisë dhe një ambient më të shëndetshëm për të gjithë banorët. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontakton

550,000 €
26/04/2024
 • 258 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ME VERANDE DHE PAMJE NGA LIQENI I FARKES!

Lakeside Residence ndodhet vetëm 3.8 km dhe 15 min larg qendrës së Tiranës. Ju ofrojme pamje mahnitëse të liqenit dhe natyrës përreth nga cdo vilë dhe apartament. Lakeside Residence ndodhet sipër shëtitores së liqenit të Farkës duke iu ofruar rezidenteve të saj mundësinë për aktivitete të ndryshme clodhëse. Apartament 3+1+2 ne zonen e Farkes me pamje te lire nga Liqeni i Farkes. Karakteristikat e apartamentit: * sip. 147.5 m2 neto * sip. 14.5 m2 e perbashket * sip. 161.9 m2 totale dhe * sip. 133 m 2 verand Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te me orientim jug-lindje-perendim. Rezidenca eshte ne fazen e perfundimit te rifiniturave te objektit dhe nivelimin e ambjentit te perbashket. Dorzohet ne baze te kerkeses se blersit. Ofrohet dhe nje post parkimi

502,480 €
26/04/2024
 • 228 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË!

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË! Në një nga zonat më të bukura të Tiranës ,pranë Liqenit të Farkës,mes relaksit dhe qetësisë shiten 7 vila me pishine dhe pamje fantastike nga Tirana. -Kati Bodrum *Dhome lojrash +palester 49.6m2 *Kinema 25.3m2 *Lavanderi 9.6m2 *Tualet 4.9m2 *Dhome Teknike 5.5m2 *Korridor 14.8m2 •Siperfqe totale 138m2• -Kati perdhe *Dhome ndenje 31.5 m2 *Ambjent ngrenie 16m2 *Guzhine e vecuar 23.8m2 *Tualet 4.5m2 *Dhome Gjumi 12.8m2 •Siperfe 134m2• -Kati 1 *Dhome Matrimoniale 19m2 *Tualet 4.5m2 *Garderobe 5.8m2 *Dhoma Gjumi nr 2 18.6m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr3 13m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr4 3.9m2 *Garderobe 4m2 *Korridor 15m2 *Verande 5.6m2 •Siperfaqe 147m2• -Kati 2(nençatia) •Papafingo 25m2• Informacione shtese : +Hapesire e gjelberuar +3 Poste Parkingu +Sistem Chiller +Sistem kapot +Pishine +Ashensor i dedikuar. **MUNDESI FINANCIMI ME KESTE** I pozicionuar në mes të gjelbërimit e ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi dhe harmoni me natyrën. 
 Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

950,000 €
25/04/2024
 • 444 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXCLUSIVE NË FARKË!

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXCLUSIVE NË FARKË! Në një nga zonat më të bukura të Tiranës ,pranë Liqenit të Farkës,mes relaksit dhe qetësisë shiten 7 vila me pishine dhe pamje fantastike nga Tirana. -Kati Podrum *Dhome lojrash +palester 49.6m2 *Kinema 25.3m2 *Lavanderi 9.6m2 *Tualet 4.9m2 *Dhome Teknike 5.5m2 *Korridor 14.8m2 •Siperfq totale 138m2• -Kati perdhe *Dhome ndenjie 31.5 m2 *Ambjent ngrenie 16m2 *Guzhine e vecuar 23.8m2 *Tualet 4.5m2 *Dhome Gjumi 12.8m2 •Siperf 134m2• -Kati 1 *Dhome Matrimoniale 19m2 *Tualet 4.5m2 *Garderobe 5.8m2 *Dhoma Gjumi nr 2 18.6m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr3 13m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr4 3.9m2 *Garderobe 4m2 *Korridor 15m2 *Verande 5.6m2 •Siperfaqe 147m2• -Kati 2 (nençatia) •Papafingo 25m2• Informacione shtese : +Hapesire e gjelberuar +3 Poste Parkingu +Sistem Chiller +Sistem kapot +Pishine +Ashensor i dedikuar. **MUNDESI FINANCIMI ME KESTE** I pozicionuar në mes të gjelbërimit e ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi dhe harmoni me natyrën. 
 Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

950,000 €
25/04/2024
 • 444 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË!

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË! Në një nga zonat më të bukura të Tiranës ,pranë Liqenit të Farkës,mes relaksit dhe qetësisë shiten 7 vila me pishine dhe pamje fantastike nga Tirana. -Kati Bodrum *Dhome lojrash +palester 49.6m2 *Kinema 25.3m2 *Lavanderi 9.6m2 *Tualet 4.9m2 *Dhome Teknike 5.5m2 *Korridor 14.8m2 •Siperfqe totale 138m2• -Kati perdhe *Dhome ndenje 31.5 m2 *Ambjent ngrenie 16m2 *Guzhine e vecuar 23.8m2 *Tualet 4.5m2 *Dhome Gjumi 12.8m2 •Siperf 134m2• -Kati 1 *Dhome Matrimoniale 19m2 *Tualet 4.5m2 *Garderobe 5.8m2 *Dhoma Gjumi nr 2 18.6m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr3 13m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr4 3.9m2 *Garderobe 4m2 *Korridor 15m2 *Verande 5.6m2 •Siperfaqe 147m2• -Kati 2(nençatia) •Papafingo 25m2• Informacione shtese : +Hapesire e gjelberuar +3 Poste Parkingu +Sistem Chiller +Sistem kapot +Pishine +Ashensor i dedikuar. **MUNDESI FINANCIMI ME KESTE** I pozicionuar në mes të gjelbërimit e ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi dhe harmoni me natyrën. 
 Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

950,000 €
25/04/2024
 • 444 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË!

SHITET VILE ME PISHINE NË NJË RESIDENCË EXLUSIVE NË FARKË! Në një nga zonat më të bukura të Tiranës ,pranë Liqenit të Farkës,mes relaksit dhe qetësisë shiten 7 vila me pishine dhe pamje fantastike nga Tirana. -Kati Podrum *Dhome lojrash +palester 49.6m2 *Kinema 25.3m2 *Lavanderi 9.6m2 *Tualet 4.9m2 *Dhome Teknike 5.5m2 *Korridor 14.8m2 •Siperfq totale 138m2• -Kati perdhe *Dhome ndenje 31.5 m2 *Ambjent ngrenie 16m2 *Guzhine e vecuar 23.8m2 *Tualet 4.5m2 *Dhome Gjumi 12.8m2 •Siperf 134m2• -Kati 1 *Dhome Matrimoniale 19m2 *Tualet 4.5m2 *Garderobe 5.8m2 *Dhoma Gjumi nr 2 18.6m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr3 13m2 *Tualete 5.2 *Dhoma Gjumi nr4 3.9m2 *Garderobe 4m2 *Korridor 15m2 *Verande 5.6m2 •Siperfaqe 147m2• -Kati 2(nençatia) •Papafingo 25m2• Informacione shtese : +Hapsire e gjelberuar +3 Poste Parkingu +Sistem Chiller +Sistem kapot +Oxhak +Pishine +Ashensor i dedikuar. **MUNDESI FINANCIMI ME KESTE** I pozicionuar në mes të gjelbërimit e ajrit të pastër, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi dhe harmoni me natyrën. 
 Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

950,000 €
25/04/2024
 • 444 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

Vile ne shitje, prane Terfili Residence, liqeni i Farkes

Vila ndodhet tek Terfili Residence, Liqeni i Farkes. Informacion i pergjithshem: Strukture 2-kateshe. Siperfaqe Ndertim 257 m2. Siperfaqe verande 82.4 m2. Siperfaqe parcele 240 m2. Organizimi: Kati perdhe 119 m2: * Ambjent ndenje; Ambjent Gatimi; * Tualet; Kati i pare 84 m2: * 2 dhoma gjumi; *1 tualet Kati i dyte 54 m2: *Dhome gjumi + Garderobe + Tualet; * Verande Tarrace. Te dhena te tjera: Ne faze ndertimi. Cilesi e larte ndertimi. Izolim Termik dhe Akustik. Shitet bosh. Oborre te gjelberuara. Arkitekturë moderne dhe konstruksion që ofron siguri dhe qëndrueshmëri. Facilitete dhe shërbime për një jetesë sa më të lehtë për banorët. Ne kete residence cdo vile eshte e orietuar me pamje nga liqeni, gje e cila e ben jetesen me relaksuese, me te qete, larg zhurmes duke dhuruar nje pervoje te pakrahasueshme jetese. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

580,000 €
25/04/2024
 • 257 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farke, Tirane

SHESIM VILE ME PISHINE,TEK SWAN LAKE RESIDENCE

Shesim Vile me Pishine tek Swan Lake Residence! Liqeni i Farkes. Rrjeshti i pare, pamje e lire nga liqeni i Farkes. Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt në pjesën perëndimore të liqenit përballë malit të Dajtit dhe ofron pamje fantastike në çdo moment të ditës. Siperfaqe Totale Ndertimi: 198m2 Siperfaqe e Perbashket: 7.92m2 Siperfaqe Verande: 44.3m2 Siperfaqe Pishine: 24.7m2 Siperfaqe Parkimi Privat : 64.13m2 Ambient Teknik: 69.2m2 Siperfaqe Parcele: 238.5m2 • Çdo banesë ka hyrje individuale. • Me orientim drejt Lindjes, duke siguruar ndriçim natyral prej procesit të diellëzimit. • Të gjitha banesat kanë pamje nga Liqeni i Farkës. • Vila Private, të rrethuara nga një oaz gjelbërimi. • Komoditet maksimal, hapësira të mëdha, optimale përtë krijuar ambientet e nevojshme per nje jetese komode • Arkitekturë moderne dhe konstruksion që ofron siguri dhe qëndrueshmëri. • Komunitet i përzgjedhur. Per me shume informacion me kontaktoni +355692033500

604,924 €
25/04/2024
 • 238 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » LIQENI I FARKES, Tirane

Shitet Vilë tek Roses Residence, Farkë!

Kjo vilë moderne me sipërfaqe totale prej 225 m² dhe truall prej 200 m² është e organizuar në dy kate banimi dhe një kat nëntokë. ♦Kat nëntokë (56.5m²) përfshin një hapësirë të hapur, e përshtatshme për aktivitete të ndryshme. ♦Kati i parë (81m²) ofron një korridor hyrës, një dhomë ndenjeje, një kuzhinë të veçantë, një hapësirë ngrenieje me dalje në verandë dhe një tualet. ♦Kati i dytë (87m²) përbëhet nga tre dhoma gjumi, një lavanderi dhe një tualet të përbashkët, me dalje në tarracë. Vilë e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar, ndodhet brenda kompleksit rezidencial Roses Residence në Farkë, i cili është aktualisht në ndërtim. ♦Çmimi i shitjes është 450,000€ ( i diskutueshëm ) Për më shumë informacion ose për të programuar një vizitë në pronë, ju lutemi të na kontaktoni!

450,000 €
18/04/2024
 • 225 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farkë, Tirane

Shitet Super Vilë në Farkë të Vogël tek Rezidenca Hekla!

♦Rezidenca Hekla është një nga rezidencat më të reja e cila ofron vila dhe apartamente luksoze me oborre të gjelbërta në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në zonën e Farkës së Vogël.Ka akses direkt ne rrugën lokale, vetëm 600 m nga Sauku. Rezidenca Hekla ofron punime me standarte europiane, shumë cilësore me një projekt unik. Vila dhe apartamente ekologjike. ♦Detaje të vilës: •Sipërfaqe vile: 342.9m² •Sipërfaqe parcele: 490m² •Dy poste parkimi ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi,1dhomë gjumi, 1 tualet, lavanderi dhe depo. •Kati i parë organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie, 1 dhomë gjumi , 1 tualet , 1 ballkon. •Kati i dytë organizohet nga 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe verandë. ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare. •Vendodhje strategjike, akses me pikat kryesore të qytetit, një nga prioritetet më të rëndësishme. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u, liqeneve të Tiranes dhe parkut. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Oborre private për vilat. •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. ♦Parashikuar të mbarojë brenda 2025! ♦Aktualisht ofrohen me një çmim okazion prej: 550,000 Euro ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

550,000 €
06/04/2024
 • 343 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farkë e Vogël, Tirane

Tipe Vilash Rezidenciale për Shitje në Farkë të Vogël!

♦Rezidencë e re vilash, një nga projektet më të reja, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, vetëm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km në vijë ajrore nga qendra e Tiranës. Kompleksi rezidencial modern ndodhet vetem 600 m nga zona e Saukut, me akses direkt në rrugën lokale, afër rrugës së “Elbasanit” dhe shumë pranë Liqenit Artificial etj. ♦Detaje të vilave: •Këto tipe Vilash kanë një sipërfaqe totale ndërtimi prej 310.3m² dhe sipërfaqe parcele duke nisur nga 387.1m² deri në 593.9m². •Në secilën vilë disponohen dy poste parkimi. •Ndërtimi i tyre është organizuar në 3 kate. ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, dhomë garderobë, 2 tualete, lavanderi dhe depo. •Kati i parë organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie, 1 dhomë gjumi , 1 tualet , 1 ballkon. •Kati i dytë organizohet nga 1 ambjent ndenje,1 dhomë gjumi,1 tualet dhe verandë. ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare. •Vendodhje strategjike, akses me pikat kryesore të qytetit, një nga prioritetet më të rëndësishme. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u, liqeneve të Tiranes dhe parkut. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Oborre private për vilat. •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. ♦Parashikuar të mbarojë brenda 2025! ♦Aktualisht ofrohen me një çmim okazion prej: 500,000 Euro ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

500,000 €
06/04/2024
 • 310 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Farke » Farkë e Vogël, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Farke te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Farke.

office-address