Shtepi per shitje ne Rruga Fortuzi: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 3

Vile per shitje tek rruga "Fortuzi"!!

Vila ndodhet afer qendres se kryeqytetit, ne nje zone te aksesueshme sic eshte rruga Fortuzi . Vila ka nje siperfaqe prej 193 m2 dhe organizohet ne 3 kate. Secili kat organizohet ne nje dhome masive dhe tualete perkates, cdo dhome gjithashtu ka dhe 1 ballkon. Ne katin e pare ndodhet dhe nje kuzhine e cila ka te gjitha paisjet e pershtatashme per sherbimet e nevojshme. Prona gjithashtu ka nje bodrum per magazinim i cili esht i investuar dhe me shkalle te brendshme e cila ka akses nga brenda objektit Vila eshte e organizuar ne menyre te tille sepse i gjithe objekti jepet me qera ditore (Airbnb). Per shkak te vendodhjes kjo vile eshte nje mundesi shume e mire investisimi , si per banim gjithashtu dhe per biznes gje qe eshte ideale sepse puna eshte e ngritur ne tregun e (Airbnb). Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

550,000 €
02/05/2024
  • 193 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga Fortuzi » Rruga Fortuzi, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Rruga Fortuzi me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address