Shtepi dhe apartamente me qira ne Kinostudio - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 13

KAT VILE PER QIRA 2+1, KINOSTUDIO!

-Shitet shtëpi private per qira në Kinostudio. -Kjo pronë unike ofron një sallon të gjerë dhe të ndriçuar, një kuzhinë të veçuar dhe të pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi të rehatshme dhe një tualet modern. -Shtëpia është e rrethuar nga një oborr i bukur, i gjelbëruar dhe i mirëmbajtur, i cili ofron një ambient të qetë dhe relaksues, ideal për pushime familjare dhe aktivitete në natyrë. -Ky është vendi perfekt për të krijuar kujtime të paharrueshme me familjen dhe miqtë. -Për më shumë informacione dhe për të organizuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni. *Kjo është mundësia juaj për të jetuar në një shtëpi ëndrrash në zemër të Kinostudios.

1,000 € / ne muaj
09/05/2024
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Kinostudio » Kinostudio, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Kinostudio me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address