Rruga e Kavajes: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 34

Shitet, Apartament 1+1+Parkim+ Dyqan, Spitali Amerikan 3, Tiranë - 185.000€ |70.7 m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualet me Dritare ● 2 Ballkon ● Kondicioner ● Kati 1 ● Ashensor ● Sipërfaqe Totale 70.7 m² ● Parket ● Izolim Akustik Të dhëna mbi Dyqanin: ● Sipërfaqe Totale 26.77m² ● Kati 0 ● Tualet Të dhëna mbi Parkimin : ● Kati -2 ● Sipërfaqe 38m² Cilësime të tjera: Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri pranë Spitalit Amerikan 3. Apartamenti është i invetsuar plotësisht në mënyrë cilësore, shitet së bashku me dyqanin dhe parkimin dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.

185,000 €
18/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Spital Amerikan 3, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1 TEK KOMPLEKSI RIVERSIDE TIRANA‼️

Apartamenti ndodhet ne rezidencen Tirana Riverside, Seksioni 1. Një kompleks banimi dhe shërbimesh 10 kate + 3 kate nën tokë. Tirana Riverside është ideuar dhe projektuar nga studiot italiane më prestigjioze të arkitekturës dhe ndërtimit. Pozita strategjike e rezidencës me aksesin e plotë dhe të lehtë në përdorim dhe shërbime janë parathënie të ardhmes së saj si një nga zonat më të kërkuara dhe më të vendosura në kryeqytet. Informacioni i Pronës: -Ndërtim i ri -Kati 2 me Ashensor -Sipërfaqja Bruto: 110.40 M2 -Sipërfaqja Neto: 90.04M2 -Kubaturë e Rregullt - Dritë natyrale në çdo ambient - Orjentimi: Jug-Lindje Organizimi: *Korridori Shpërndarës *1 Sallon *2 dhome gjumi *2 Tualete *Ballkon ✅ IDEAL si per Banim apo dhe Investim. Për një vizitë në kontakt më ❗

193,500 €
09/07/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Riverside Residences, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 TEK KOMPLEKSI TIRANA RIVERSIDE‼️

Apartamenti ndodhet në rezidencën Tirana Riverside ne Seksionin 1. Një kompleks banimi dhe shërbimesh 10 kate + 3 kate nën tokë. Tirana Riverside është ideuar dhe projektuar nga studiot italiane më prestigjioze të arkitekturës dhe ndërtimit. Pozita strategjike e rezidencës me aksesin e plotë dhe të lehtë në infrastrukturë dhe shërbime janë parathënie e të ardhmes së saj si një nga zonat më të kërkuara dhe më të zhvilluara në kryeqytet. Informacioni i Pronës: * Ndërtim i ri * Kati 3 * me Ashensor * Sipërfaqja Bruto: 110.40 M2 * Sipërfaqja Neto: 90.05M2 * Kubaturë e Rregullt * Dritë natyrale në çdo ambient * Jug-Lindje Organizimi: * Korridori Shpërndarës * 1 Sallon * 2 dhome gjumi * 2 Tualete Inkaso * 1 Ballkone ✅ IDEAL si për Banim apo dhe Investim. Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗

193,500 €
09/07/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Riverside Residences, Tirane

TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

Ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje tek Rruga e Kavajes prane Condor Center. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe neto 85 m2, dhe totale 96 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe ballkoni. Apartamenti eshte i investuar me punime luks dhe eshte gati per mobilim. Orientimi eshte perendim dhe pothuajse i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire per banim pasi zona eshte nder me te preferuarat dhe te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

210,000 €
28/06/2024
 • 96 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Rruga e Kavajes, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE FABRIKES "BIRRA TIRANA" !

Shitet apartament 2+1+2 tek "Rezidenca Henke" prane Fabrikes "Birra Tirana". Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem,dy dhoma gjumi,dy tualete ku njeri prej tyre me dritare si dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per faktin se ka nje orientim fantastik dhe me shume dritare. Informacion mbi apartamentin: ▪︎Ndertim i ri ▪︎Kati 7 ▪︎Siperfaqe 105.86 m2 ▪︎Kubature e rregullt ▪︎Orientimi Jug-Perendim-Veri ▪︎Dy Ashensore ▪︎Fasade e Ventiluar Organizimi: ▪︎Salloni ▪︎Dy dhoma gjumi ▪︎Nje ballkon ▪︎Dy tualete Aktualisht objekti eshte ne fazat e fundit te punimeve dhe behet i banueshem ne Janar 2025. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe qetesine dhe rehatine e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni.

159,000 €
03/06/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Fabrika e Birres "Tirana", prane Pallatit me Shigj, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Rruga e Kavajes, Tiranë.

Shitet, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Rruga e Kavajes, Tiranë.
 Apartamenti është i pozicionuar pranë Bllokut të Ambasadave.

 Informacion mbi apartamentin:
 •Siperfaqja e apartamentit (neto): 132 m2
+siperfaqen e perbashket •Kati i 8 banim 

Organizimi i brendshem:
 •Ambient ndenje.
 •Ambient gatimi i veçuar.
 •2 Dhoma gjumi.
 •2 Tualete.
 • Ballkon 
 
Cilësime të tjera:
 •Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
 •Sistem chiller.
 •Panel Diellor.
 •Ndërtim i vitit 2003. •Vendndodhje Elitare. •Ofrohet totalisht i mobiluar. •Post parkimi i përfshirë në çmim.

 Për ta vizituar na kontaktoni!

335,000 €
18/05/2024
 • 132 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » RRUGA E KAVAJES, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE FABRIKES "BIRRA TIRANA" !

Shitet apartament 2+1+2 tek "Rezidenca Henke" prane Fabrikes "Birra Tirana". Informacion mbi apartamentin: ▪︎Ndertim i ri ▪︎Kati 6 ▪︎Siperfaqe 86.81 m2 ▪︎Kubature e rregullt ▪︎Orientimi Jug ▪︎Dy Ashensore ▪︎Fasade e Ventiluar Organizimi: ▪︎Salloni ▪︎Dy dhoma gjumi ▪︎Nje ballkon ▪︎Dy tualete Aktualisht objekti eshte ne fazat e fundit te punimeve dhe behet i banueshem ne Janar 2025. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe qetesine dhe rehatine e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni.

130,000 €
03/05/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Fabrika e Birres "Tirana", prane Pallatit me Shigj, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES "BIRRA TIRANA" !

Shitet apartament 1+1 tek "Rezidenca Henke" prane Fabrikes "Birra Tirana". Informacion mbi apartamentin: ▪︎Ndertim i ri ▪︎Kati 5 ▪︎Siperfaqe 59.11 m2 ▪︎Kubature e rregullt ▪︎Orientimi Jug ▪︎Dy Ashensore ▪︎Fasade e Ventiluar Organizimi: ▪︎Salloni ▪︎Nje Dhome gjumi ▪︎Nje Ballkon ▪︎Tualet Aktualisht objekti eshte ne fazat e fundit te punimeve dhe behet i banueshem ne Janar 2025. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe qetesine dhe rehatine e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni.

88,000 €
03/05/2024
 • 59 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Fabrika e Birres Tirana , Prane Pallati me Shigjet, Tirane

Tirana Garden Building, apartament 2+1 në shitje

Tirana Garden Building, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 110 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dhoma e gjumit matrimoniale me garderobën dhe tualein e saj, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Apartamenti ka punime ekstra dhe një investim në vlerën 25000 euro Godina eshte nje nga projektet me te vleresuara, si nga pamja por edhe nga cilesia e punimeve dhe materialet e ndertimit. Ka lokacion perfekt ne qender te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Kompleksi eshte nga me te preferuarit ne kryeqytet, ndertim i vitit 2022 Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se "Kavajes", afer sheshit "21 Dhjetori" Struktura e objektit I bashkohet ketij karakteri zhvillimi, por gjithashtu ruan memorien e natyres qe mbart ky territor duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar. Ky imazh qe evokon kopshtet e varura te Babilonise, nje nga 7 mrekullite e botes antike, do te krijoje nje atmosfere magjike ne zonen ku do te zhvillohet ndertesa. Ideja formuese e objektit eshte krijimi i dy kullavete njejta ne trajtim por te ndryshme ne lartesi te bashkuara nga nje strukture sherbimesh ne 2 katet e para duke prodhuar nje volum elegant qe zhvillohet ne hapesire. Cmimi i shitjes 255000 euro

255,000 €
24/04/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Tirana Garden Building, Tirane

SUPER OKAZION, APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE

Ne rrugen Stavri Themeli, mbrapa qendres tregtare "Globe", ofrojme apartamente 1+1 dhe 2+1 tek "Kris Residence". Apartamentet qe disponojme ofrohen me cmim okazion 1300 euro/m2. Ndodhur ne nje pike shume strategjike, per shkak te afersise dhe infrastruktures se gatshme qe do kete ne perfundim te vazhdimit te Bulevardit "Gjergj Fishta" dhe "Bajram Curri". Gjithashtu eshte 5 minuta larg nga kompleksi "Delijorgji" dhe 10 minuta larg rrugeve hyrese-dalese te kryeqytetit. Ndertimi shume cilesor, me fasade te ventiluar dhe me nje arkitekture moderne. Punimet priten te zgjasin 2 vite. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

1 €
01/04/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Rruga Stavri Themeli, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Delijorgji

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Delijorgji Apartamenti ka një sipërfaqe brtuo prej 116.52 m2 dhe sipërfaqe neto 100.75 m2 Ndodhet në katin e VI-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Apartamenti është i sapo përfunduar dhe pozicionhet në një ndër komplekset me elitare të kryeqytetit Kompleksi Delijorgji është cilësuar si kompleksi me i mirë i viteve të fundit, jo vetëm për cilësinë e punimeve por edhe për arkitekturën moderne dhe tejet bashkëkohore, për të patur një jetesë sa më cilësore. Cmimi i shitjes 2500 euro/m2 Disponon gjithashtu një post parkimi në vlerën 35000 euro Totali 326300 euro

326,300 €
11/03/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Kompleksi Delijorgji, Tirane

Apartament 3+1 & Post parkimi në Shitje tek Tirana Garden Building!

Informacione mbi pronën: Sipërfaqe brendshme: 128.6 m² Sipërfaqe e përbashkët: 27.8 m² Sipërfaqe totale: 160.4 m² ♦Kati i 12-të ♦Organizohet në: - Sallon i hapur me kuzhinë - 3 dhoma gjumi - 2 tualete - Ballkon Cilësitë e veçanta të këtij apartamenti përfshijnë: - Planimetri të rregullt dhe funksionale. - Lokacion në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. -Ofron pamje të mrekullueshme të kryeqytetit. -Post parkimi i pozicionuar në -2. ♦Çmimi apartamentit: 2200 Euro/m² ♦Çmimi i postit të parkimit: 35.000 Euro *Për informacione shtesë ose për të organizuar një vizitë, na kontaktoni!

0 €
08/02/2024
 • 160 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes » Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Rruga e Kavajes perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address