Kerko shtepi per shitje ne Rruga e Dibres - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 19

PRANE KOMISARIATIT NR. 4, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

Ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje tek rruga e Dibres, pallati AL POINT prane Komisariatit nr. 4. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet persa i perket pjeses perpara te pallatit ne katin -1 ose kati 2 nga pjesa e mbrapme. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, ne dy dhomat e gjumit ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet, tek tualeti kryesor dhe gjithashtu dhe nje depo qe perdoret si lavanderi. Apartamenti eshte i mobiluar kohet e fundit, i shtruar me parket super cilesor, elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret e cilesise me te mire, sistem kondicionimi multisplit, cdo gje e re me porosi. Pallati ka ne perberje te ndertimit te tij lesh guri, qe e ben apartamentin te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer, dhe te izoluar ndaj ndotjes akustike. Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte ne proces hipotekimi. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nje jete komode pasi ndodhet prane institucioneve te ndryshme kryesore, si: policia, spitalet, shkollat, kopshtet etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

135,000 €
09/07/2024
 • 97 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Dibres » Prane Komisariatit nr. 4, Tirane

Super Apartament Luksoz për Shitje, Rruga e Dibrës, pranë Qendrës

Ju prezantojmë për shitje një apartment jashtezakonisht të vecantë, me një vendndodhje ideale, pak metra nga Selvia. Apartamenti karakterizohet nga hapësira te mëdha plot gjërësi dhe dritë natyrale. Ky apartament ndodhet në katin e 8 të një godine të re 9 kateshe, e përfunduar në vitin 2021. Në këtë apartament shkrirja e klasikes me luksin është realizuar në mënyrën më perfekte. Sic shihet edhe në foto/video, apartamenti është i kuruar në detaje. Organizohet në një sallon të shtrirë dhe plot dritë, me dalje në një ballkon që shikon nga qendra e Tiranës. Kuzhina është e vecuar, me një hapësire të madhe e cila gjithashtu ka një dalje në ballkon nga ku lidhet me një nga dhomat e gjumit. Apartamenti ka 2 dhoma, nga të cilat 1 dhomë teknike dhe 1 dhomë gjumi. Gjithashtu 2 tualete, dhe 3 ballkone. Dhoma ka dalje në ballkonin më të madh të apartamentit, garderobën dhe një tualet luksoz me përmasa të bollshme. Dhoma teknike dhe tualeti lidhen nëpërmjet korridorit. Tualeti i dytë ka ajrim natyral. Dhoma teknike, e cila ka funksionin e lavanterisë dhe depos dhe është e shoqëruar me një ballkon të vogël. Cilësia e këtij apartamenti dallon për arsye se, që në fazen e tullave janë kryer punime ekstra si vendosja e tubave të cilësise më të lartë geberit, me sistem multistradë, gjithashtu sistem Chiller për ngrohje dhe ftohje i markës Hitachi. Investim i kosiderueshëm ekstra është bërë posacërisht edhe për të gjitha dritaret e apartamentit, me cilësinë më të lartë të izolimit. Muret ndarës të dhomave kanë një shtresë ekstra për izolim akustik, detaj që përmirson jetesën tuaj, duke iu dhuruar qetësinë e nevojshme. Salloni është i shtruar me parket druri të cilësise së lartë, gjithashtu edhe kuzhina është e veshur e gjitha me tullë dekorative të trajtuar në mënyre profesionale, dhe e investuar me mobilim super cilësor. Në secilën nga dhomat bie në sy fakti që ka dritare të mëdha ose ballkone që e bëjnë këtë apartament të qeshur, me ajër dhe dritë natyrale në ambjentet e tij. Të dy tualetet e këtij apartamenti janë totalisht të hidroizoluar dhe të veshur me pllaka super cilësore Porcelanosa. Ofrohet edhe një garazhd i madh, i përshtatshëm për dy makina, përkundrejt pagesës ekstra. Për më tepër informacion, ju lutem na kontaktoni!

713,000 €
07/07/2024
 • 264 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Dibres » Kompleksi ''Goldi", Tirane

Shitet, Vilë 3 katëshe në Rrugen e Dibres Tiranë.

Informacione mbi Vilën: • Strukturë 3 Katëshe. • Sipërfaqe totale: 151.1 m2. • Sipërfaqe ndertimi : 120.7 m2 • Siperfaqa e Katit Përdhe 64.4m2. • Sipërfaqja e katit te Pare 89.2 m2. • Sipërfaqja e katit te Dytë 89.2 m2 • Pjeseririsht e mobiuar. Organizimi: •Kati perdhe : Ambjent open space, 2 Dhoma gjumi ,1 tualet ,1 depo. •Kati 1: Sallon ndenje, ambjent gatimi, koridori shperndares, 2 dhoma gjumi , 2 dhoma gjumi . •Kati 2: Sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet . Cilësime të tjera: •Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e preferuar per banim dhe prane qendres . •Mundësi shumë e mirë investimi. • Me dokumetacion të rregullt Hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

350,000 €
29/05/2024
 • 151 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Dibres » Rruga e Dibres, Tirane

Shitet, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, Rruga e Dibrës, Tiranë.

Shitet, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, Rruga e Dibrës, Tiranë. Apartamenti ndodhet tek Tower Bridge 1. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 139.6 m2. • Sipërfaqja neto: 124.5 m2. • Kati 7. • Verandë: 145 m2. • Ndërtim i ri. Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 3 Dhoma gjumi. • 2 Tualete (me dritare). • Ballkon. Cilësime të tjera: • I mobiluar dhe i investuar. • Sistem kondicionimi multi-split. • Panel diellor. • Post parkimi me qepen. • Orjentim Veri-Jug-Lindje-Perëndim. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

320,000 €
03/05/2024
 • 140 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Dibres » Rruga e DIbres Tower Bridge 1, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Rruga e Dibres, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address