Shtepi me qira ne Stacioni I trenit: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 16

Apartament 2+1+2 & Parking Për Qira Tek Kompleksi New Boulevard!

Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati të ri të përfunduar së fundmi me izolim termik dhe akustik, me pamje fantastike nga Bulevardi i Ri. Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkon Cilësime të tjera: • Zona në te cilën ndodhet është mjaft e kërkuar dhe lehtësisht e aksesueshme. • Sistem kondicionimi inverter, parket ac8, instalime hidraulike multistrat,elektroshtepiaket të markave më të mira. •Apartamenti është totatlisht i investuar dhe i kuruar në detaje, i pa banuar më parë. *Çmimi 900€ neto duke përfshirë parkimin. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

800 € / ne muaj
31/01/2024
  • 102 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Stacioni I trenit » Statcioni i Trenit, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Stacioni I trenit me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address