Shtepi per shitje ne Linze: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 13

VILETE ME PAMJE FANTASTIKE NE LINZE!

Vilete me pamje fantastike ne Linze ne shitje! Vileta ndodhet ne nje rezidence ekskluzive ne zonen e Linzes, vetem 20 min nga qendra e Tiranes, 15 minuta nga TEG, larg zhurmes dhe ne nje ambient me ajer te paster. Eshte e vendosur ne katin e 3 dhe te 4 te nje godine 4-kateshe, me tipologjie vilete/duplex/penthouse, me hyrje te vecante. Vileta ka siperfaqe totale ndertimi prej 297 m2, si dhe 170 m2 oborr i certifikuar si truall, dhe organizohet: - Hyrja: oborri, i pershtatshem per parkimin e te pakten 2 automjeteve - Kati 4: Sallon ndenjie, bashke me kendin e gatimit, 1 tualet, depo dhe verande - Kati 3: 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 lavanteri dhe verande Vileta eshte totalisht e investuar, ku vlen per tu theksuar: - Fasade me sistem kapot - Sistem Chiller me ngrohje ne dysheme - Sistem me panele diellore - Oxhak funksional - Sistem per karikimin e automjeteve elektrike Ajo qe e ben te vecante kete apartament eshte orientimi Lindje - Jug - Perendim, dhe pamja fantastike me gjelberimin qe ofron zona e Linzes dhe pamja nga Tirana. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

390,000 €
18/03/2024
  • 297 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Linze » Linzë, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Linze perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address