Kodra e Diellit: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 48

Apartament 2+1+2 për qira në zonën e Kodrës së Diellit, Tiranë.

Një mundësi e shkëlqyer banimi disponohet në një prej zonave më të preferuara të Tiranës, tek Kodra e Diellit. Ky apartament modern 2+1+2 gjendet në katin e parë të një pallati të ri, pa ashensor. Me një siperfaqe prej 100 m2, kjo rezidencë ofron ambientet e rregullta dhe të përshtatshme për një familje apo një grup të vogël banuesish. ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •Dy Dhomë gjumi •Dy Tualete •Ballkon Pallati është i pajisur me të gjitha standardet moderne të sigurisë dhe përfshin një mjedis të përbashkët të mirëmbajtur. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të jetuar në një nga zonat më të dëshirueshme dhe me rritjen më të shpejtë të Tiranës. Çmimi mujor për këtë apartament është 550€. Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni në detajet e mëposhtme.

550 € / ne muaj
08/07/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kodra e Diellit » Kodra e Diellit, Tirane

Apartament 3+1+2 me qira në Kodra e Diellit, Tiranë - 1500€ | 158 m²

Ky apartament në katin e dytë në Kodra e Diellit ofron një kombinim të shkëlqyer të komoditetit dhe stilit. • Sipërfaqe neto: 152 m² • Sipërfaqe bruto: 158 m² • Ka dy dhoma ndenje dhe një kuzhinë të pajisur • Dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Ofron pamje të mahnitshme nga malet • I pajisur me sistemin qendror të pastrimit, kondicioner, lavastovilje dhe ashensor • Ndodhet pranë qendrës së qytetit, zonave rurale, qendrave tregtare, stacionit të policisë, spitalit dhe shkollës • E përshtatshme për familje ose profesionistë • Me mundësi marrjeje në hipotekë • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

1,500 € / ne muaj
07/06/2024
 • 158 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kodra e Diellit » Kodra e Diellit 2, Tirane

Kodra e Diellit 2, apartament 2+1 me qira

Kodra e Diellit 2, apartament 2+1 me qira Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 Ndodhet në katin e I-rë banim Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tulete dhe verandë Apartamenti është në proces mobilimi Rezidenca “Kodra e Diellit” është ndër komplekset e banimit më të veçantë në Tiranë, ku familjet gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale. Aty do të gjeni ajër dhe ujë të pastër, pamje fantastike, qetësi, privatësi, siguri dhe mirëmbajtje 24/7 – duke banuar shumë pranë zonave kryesore dhe pikave me interes në kryeqytet. Cmimi i qirasë 1200 euro/muaj

1,200 € / ne muaj
28/05/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kodra e Diellit » Kodra e Diellit, Tirane

Qera, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

”Rezidenca Kodra e Diellit 1” Harmoni perfekte e gjelbërimit, qetësisë dhe luksit. Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim dhe siguri absolute . Apartament 3+1+2, për Qera, Rezidenca Kodra e Diellit 1 (Zgjerimi) * Ndërtim i 2024 * Sipërfaqe e Apartamentit (Bruto): 150 M2 * Kati i 3 Banim Organizimi: * Ambient ndenje dhe Ambient Gatimi me dalje në Ballkon * Korridor Shpërndarës * 3 Dhoma Gjumi * 2 Tualete * 1 Ballkon Investimi: * Totalisht e Investuar * Mobilim i Ri * Sistem Kondicionimi Qendror * I shtruar me Parket * Ndricim Led * Dritë Natyrale në çdo Ambient * Hapsira të Bollshme * Arredim Modern * Dhomë Garderobë * Cmimi: 1200 € Bruto Për një vizitë në pronë, na Kontaktoni.

1,200 € / ne muaj
27/05/2024
 • 150 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kodra e Diellit » Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane

RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1, JAPIM ME QIRA APARTAMENT ME OBORR 3+1+POST PARKIMI

Tek zgjatimi i rezidences Kodra e Diellit 1, jepet me qira super apartament 3+1+post parkimi Me oborr dhe mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne ne nje nga rezidencat me te cilesore dhe te sigurta te tiranes dhe organizohet ne nje sallon shume te bollshem ndenje, ambientin e gatimit, nje dhome gjumi master me garderobe dhe tualet te dedikuar, nje dhome gjumi me krevat dopio dhe nje dhome gjumi me femijesh me krevat tek, nje tualet te pergjithshem dhe nje super oborr ne te cilin kan dalje te gjitha ambientet e apartamentit . Apartamenti eshte super i investuar ne cilesine maksimale si dhe detajet me te vogla ku vlen per tu permendur: -Vetratat quadruplex per izolim akustik dhe termik maksimal -Intalimet hidraulike dhe elektrike te gjtha multistrad te nderruara nga ato qe ka perdorur firma e ndertimit -Elektroshtepiaket te markave me cilesore dhe te kushtueshme ku vlen te permendet SMEG -Grilat Metalike me elektromotor -Mobilim super cilesor dhe i bukur ku cdo gje eshte e bere me porosi. Vlere e shtuar eshte edhe oborri i apartamentit ku nje pjese e madhe eshte si verande e shtruar per te konsumuar vakte ngrenje gjate veres gjithashtu jane nxjerre dhe instalimet per lavaman dhe eshte mundesia per nje zgare per barbeque Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit

1,800 € / ne muaj
20/05/2024
 • 255 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kodra e Diellit » Residenca Kodra e Diellit 1, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Kodra e Diellit nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address