Per shitje 350,000 €

Vilë me Tre Kate në Pezë-Helmes për Shitje!

Pezë-Helmes, Tirane

  • 418 m2
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

♦Shitet vilë me tre kate me sipërfaqe totale ndërtimi prej 418m² dhe sipërfaqe trualli 3500m² në zonën e Pezës.

Vila ofron një organizim të shkëlqyer dhe hapësira të bollshme si më poshtë:
• Kati përdhes me sipërfaqe 107.5m².
• Kati i parë me sipërfaqe 157.2m² ofron një sallon të bollshëm, kuzhinë, zonë ngrënie, një dhomë gjumi matrimoniale, një tualet dhe ballkon.
•Kati i dytë me sipërfaqe 153.2m² përfshin zonën e çatisë me një verandë të madhe dhe papafingo.
• E rrethuar nga një hapësirë e gjelbër e bollshme që siguron privatësi dhe qetësi.
•Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

•Çmimi i kërkuar për vilën është 350.000€
♦Për më shumë detaje ose për të caktuar një vizitë, ju lutemi të na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address