Per shitje 159,000 €

Apartament 2+1+2 ne fund te Bulevardit te Ri!

Bulevardi i Ri, Tirane

  • 138 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • 12 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament i tipologjise 2+1, ndodhet në katin e tretë të një kompleksi multifunksional sherbimi dhe banimi 9-katësh me 2 kate nen toke, në zonën e Bulevardit te Ri, Tiranë

Kompleksi ka nje pozicion strategjik dhe te favorshem per shkak te aksesit direkt me Unazen e Madhe dhe Bulevardin e Ri.

Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje ne 2025! Godina eshte nga te parat qe perfundojne pjese e ketij kompleksi!

*Ofrohet mundesia e pageses me keste!

Informacione mbi pronën
-Sipërfaqe neto:120.15m²
-Sipërfaqe totale:138.1 m²
-Sipërfaqe përbashkët: 17.95m²
-Kati i 3-të banim

Organizohet në:
- Sallon
- Kuzhinë
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Tualete
- Korridor
- 2 ballkome


Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address