Per shitje 126,000 €

Apartament 2+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Paskuqan, Tirane

  • 105 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e dytë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim.

* Sipërfaqe e brendshme neto: 90.90m²
* Sipërfaqe totale bruto:104,86 m²
* Një dhomë ndenje
* Dy dhoma gjumi
* Një tualet


•Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt
•Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme
•Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë
• Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2.
* Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
Legacy11b

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address