Per shitje 66,000 €

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK UNIVERS CITY, QTU!

Univers City, Tirane

  • 72 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 7 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme apartament 1+1 per shitje tek Univers City prane QTU. Apartamenti ka siperfaqe totale 72.50 m2 dhe eshte ne fazen e sapo dale nga gropa. Organziohet nga ambienti i ndenjes se bashku me ate te gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne katin 0. Apartamentet ne kompleksin Univers City ofrojne te gjitha komoditetet per nje jetese te rehatshme dhe komode. I projektuar per te gjithe njerezit, per çdo nevoje, dhe per te rritur cilesine e jetes se kujtdo, Univers City eshte qyteti i ri i cili po krijohet brenda Tiranes.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address