Per shitje 63,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 UNIVERS CITY,PRANE QENDRES TREGTARE QTU!

KOMPLEKSI UNIVERS CITY Tirana, Albania, Tirane

  • 68 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 11 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me Sip.Bruto:67.53 m2 edhe Sip.neto: 56.23 m2.
Godina do te perfundoje shtator te 2025, aktualisht faze karabinaje.

Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.

Shkollë dhe Kopsht publik brenda kompleksit, me standartet më të larta për komoditetin e fëmijëve tuaj.

Qendër shëndetësore brenda kompleksit, në shërbim të banorëve të dedikuar të komiunitetit.

Mos e humbisni kete mundesi, si per investim ashtu edhe per banim .

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address