Per shitje 165,000 €

SHITET APARTAMENT ME KREDI 2+1+2 TE RRETHI I SELITES

Komuna e Parisit, Tirane

  • 108 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 34 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

•Shitet Apartament 2+1+2 te Rrethi i Selites•

•Ideal per INVESTIM•

•Ky Apartament mund te shitet dhe me kredi mbas Rivleresimit !
•Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe me nje akses shume te shpejte ne unazen e Tiranes.
•Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit.
•Orientim Perendim Veri, ky apartament gezon ndricim natyror ..
•Pallati adminstrohet nga kompania private!.
•Ne kate ndodhen vetem 4 hyrje
•Kati 2 Banim
•Siperfaqja 93.30m2 Neto
•Cmimi.165000Euro

•Apartamenti eshte i organizuar prej nje korridori shperndares,
•Sallon+Ambient Gatimi
•2 Dhoma gjumi,
•2 tualete /1 nga Tualetet eshte me dritare dhe me vaske!
•Verande e cila lidhet me sallonin dhe me njeren nga dhomat e gjumit!
•Cdo ambient ka Sistem kondicionimi


Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni 0698868169!


real estate agent
Iluminatum Residence
Riverside Residence
Soho Tours
Urban Real Estate
Future
Century
Shtepi
Apartament
luxury house
real estate house tour
house tour
maryland house
georgian house
mediterranean house
saltburn house
real estate albania
real estate tirana
real estate durres
real estate vlore
real estate kosovo
property#albania #buyinalbania #investinalbania #realestatealbania #shitje #shtepi #blej #tirana #shqiperi #qira #apartament #shqiperia #rentinalbania #tirane #futurehome #apartment
#century21 #funnymoments #kompleksi #xhamllik #porcelan #alidemi #kinostudio #eglaceno #juliandeda #bigbrother #bigbrothervipalbania #fermavip #luizejlli

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address