Per shitje 90,000 €

Apartament 1+1 për Shitje në Fresku, Tiranë - 99000€ ( i deskutueshem ) | 78 m²

Fresku, Tirane

  • 78 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 7 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në Kati i fundit, në një ndërtesë me gjashtë kate në zonën Fresku të Tiranës.
• Sipërfaqe neto: 70 m²
• Sipërfaqe bruto: 78 m²
• Një dhomë ndenje
• Një dhomë gjumi
• Një banjo
• Eshte i mobiluar me gjithshka.
• Me Ashensor
• Hipotekuar, ne nje kompleks cilesor 50m larg teleferikut, Dajt.
• Pallati eshte i rrethuar me lulishte dhe parkim per banoret.
• Ka administrim qe ben te mundur mirembajtje dhe pasterti te vazhdueshme.
• Apartamenti ka pamje nga Dajti ( orientimi veri perendim),
• Me fasade xhami pa asnje pengese, si tani si ne te ardhmen, per shkak se pozicioni nuk lejon ndertime te tjera.
Nr. kontakti 0675301253

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address