Per shitje 360,000 €

SHES VILE ME OBORR NE REZIDENCE PRIVATE-QERRET!

Qerret, Durres

  • 345 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 14/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

-Vila është e vendosur në zonën e bukur të Qerretit dhe ofron një siperfaqe totale prej 345 m toke mbi te cilat Jane 157m ndertim.

-Vila është e ndertuar në një stil modern dhe është e pajisur me materiale cilësore dhe detaje të kujdesshme arkitektonike.

-Hapsira e jashtme e vilës ofron një ambient të qetë dhe të mbrojtur, me një kopsht të bukur dhe hapsirë për parking.

- Vendndodhja e saj në Qerret e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë të jetojnë ose të investojnë në një mjedis natyror dhe të qetë pranë detit.

Rezidenca ofron sherbim te mire, siguri 24hr.

Rrethohet nga pishat e larta, dhe ndodhet vetem 200m largesi nga deti.

Organizimi:

Ndertimi organizohet nga dy kate, ne total 157m ndertim.

Kati i pare:

Sallon i bollshem, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, nje tualet dhe nje depo e vogel.

Kati i dyte:

Dy dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon, nje tualet.

Oborri ka hapsire te bollshme per ndertimin e nje pishine ( sipas deshires).

Prona diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion lutem me kontaktoni ne numrin tim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address