Per shitje 160,000 €

SHESIM TOKË - 1'625 M2 për NDËRTIM ‼️

pranë PALMANOVAs, Tirane

  • 1625 m2
  • 4 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Bërzhitës, shumë pranë Palmanova Resort dhe 7 min larg TEG.

Detaje mbi Tokën:
•Zonë e qetë për Banim
•Buzë rruge kryesore
•Sipërfaqe: 1'625 m2
•Intensitet: 0,3
•Tipologjia: Tokë e Kuqe
•me HIPOTEKË
•Parcel Kuadratike
•Reliev i Sheshtë


✅ IDEALE për Vilë të madhe me Pishinë

Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address