Per shitje 2,000 €

JEPET DYQAN PER SHITJE TEK RR. "PANORAMA", PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ"

RRUGA PANORAMA, Tirane

  • 182 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 6 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Nëse jeni duke kërkuar ambientin ideal për të ngritur nje biznes të suksesshëm, me komoditetin e parkimit të sigurt në çdo kohë, shërbimet administrative apo vendpushimin çlodhës në fund të ditës, jeni para zgjidhjes ideale,. Ofrojme Ambient per shitje tek Rezidenca “Panorama ”

Ambienti ndodhet ne katin 0, me nje siperfaqje totale prej 182m2.
Organizohet ne nje ambient open-space, me fasade xhami dhe 2 tualete. . Eshte i pershtatshem per tu perdorur si supermarket,zyra,organizata,laborator,klinike ,sallon etj.

Rezidenca “Panorama ”, eshte një investim i cili ka pikerisht formen multifunksionale si per banim dhe per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Ofron komoditetin e afërsisë vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës.Ambienti eshte i pozicionuar ne nje pike strategjike tek rruga "Panorama " prane shkolles "Harry Fultz"

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address