Me qera 1,200 € / ne muaj

Qira, Ambient, Rruga Bardhyl

Rruga Bardhyl, Tirane

  • 116 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme ambient per qira me vendndodhje tek rruga Bardhyl.

• Sipërfaqe ambienti : 116 m2
• Kati 0
• Organizohet nga ambient open space dhe 1 tualet.
• Sistemi kondicionimi dhe aspirimi
• Verande e shfrytezueshme
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per zhvillim biznesi
• Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address