Per shitje 72,000 €

Apartament 1+1 për Shitje në Allias, Tiranë - 72,000€ | 53 m²

Allias, Tirane

  • 53 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 16 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në Allias, Tiranë

• Sipërfaqe neto 53 m²

• Sipërfaqe bruto 53 m²

• Ka një dhomë ndenje, një kuzhinë dhe një tualet

• Apartamenti ështe me hipotekë

• I mobiluar

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address