Per shitje 165,000 €

Apartament 2+1+2 për shitje në Kodra e Diellit, Tiranë - 165000€ | 108 m²

Rruga e zallit, Tirane

  • 108 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 8 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në një ndërtesë me 6 kate, në katin e dytë në zonën e Kodra e Diellit në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe moderne për banim.
• Sipërfaqja neto: 93.30 m²
• Sipërfaqja bruto: 108 m²
• Një dhomë ndenje
• Një kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Dy tualete
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address