Per shitje 95,000 €

Shitje, Apartament 1+1+ Garazhd, Shkozë, Tiranë

Shkoze, Tirane

  • 75 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 2
  • 6 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 1+1+ Garazhd, per Shitje
Apartamenti ndodhet ne Shkoze, Tirane

Informacion mbi apartamentin:
•Kati 2
• Sipërfaqe e brendshme: 64.6 m²
• Sipërfaqe e përgjithshme: 75.2 m²

Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 1 dhome gjumi
• 1 tualet

Cilesime te tjera:
• Apartamenti disponon Post Parkimi me cmim ekstra 15000 Euro.
• Totalisht i mobiluar nga markat me te mira ne treg
• Kuzhine e kompletuar me te gjitha paisjet
• Disponon kondicionim ne 2 dhomat
• Orientim -Jug
• Disponon edhe garazhd me qepen, me siperfaqe bruto 33.31 m² dhe neto 19 m²
• Garazhdi i perfshire ne cmim
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address