Me qera 500 € / ne muaj

Apartament 1+1 Per Qira, Tek Liqeni I Thate

Liqeni i Thate, Tirane

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 12 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t banim te nje pallati me vendndodhje tek Liqeni i Thate perballe Hotel Radisson.

Organizohet ne: ambient ndenjje me kend gatimi, 1 dhome fjetje, 1 tualete, 1ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i investuar ne cilesi dhe estetike.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te zhvilluara dhe kerkuara si per banim ashtu edhe per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address